Quantcast

Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.9

mijak

Iskusan
Poruka
6.589
Dobroj jutro, kako ste?
Ćerka je večeras odvela malog zmaja, tek da Emihsa bude u toku, pa sam sad sam samcijat prelistavam uobičajene gluposti velegradskih provincijalaca.

Pre neki mesec sam prijatelju preporučio članak "Psycopathology And Careerism In the US Military" koji se nalazi na FabiusMaksimus.com.
Pre neki dan mi je uzvratio sa knjigom "Boyd" o pukovniku koji je citiran u članku.

Skoro sam do kraja i nemogu da se načudim miopiji najvećih intelektualaca kao ni kur.opiji najnižih forumskih mozgaroša.

Kad su obelodanili svu institucionalnu korupciju na račun bezbednosti same vojske i poreske obaveze stanovništva o kakvim idealima može više da se priča?

O filmovima, serijama i igricama nećemo jer sam sve proživeo u RL i kažem da tu romantike nema.
Kome je to potrebno i uputno neka se pusti u vc-šolju.
Ozbiljni ljudi ozbiljno razgovaraju o ozbiljnim stvarima i ne traže razonodu po forumima.

Na temi glavnu reć vode usiljeni, površni i afektirani koji pojma nemaju o stvarnosti "ideala"o kojima nadmoćno ke.aju ukoliko nije po zadatku.

Sve u svemu slepci koji nemaju temelj ni kriterije za kritiku u bilo kojem smeru.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.