Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.7 (Ima li posla u Srbiji)

(Finalna anketa za Volume 7) U Srbiji:

  • Ima poso

    glasova: 4 33,3%
  • Nema poso

    glasova: 0 0,0%
  • Prangije uvek

    glasova: 0 0,0%
  • Kanđžilošu za đžaba

    glasova: 1 8,3%
  • Igraju u porculanski tanjir

    glasova: 3 25,0%
  • Pametni ko muško jagnje od 3 godine

    glasova: 4 33,3%
  • Solarni paneli su budućnost

    glasova: 1 8,3%

  • Ukupno glasova
    12
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ugasiće nas ovaj Covid19.Ja kao radim od kuće,a od jutros visim na krsti i povremeno radim sklekove iz dosade.Posla ni na vidiku.Možda sam bio aktivan na poslu nekih sat vremena ukupno :think:
ja imam uobičajeno, nema razlike, ali jeste dosadnije bez drugih ljudi, bez hodnika, kafe iz automata, zezanja
svi imamo microsoft teams, viber, skype for business, ali nije to to
 
Nema tu nikakve morbidnosti vi samo trazite razlog da mrzite.

Ovakve stvari se objavljuju da bi svi izvukli POUKU da bi se uozbiljili i disciplinovali jer je najveci problem kod ovog virusa - nedisciplina ljudi i nepostovanje preporuke smanjenja svih socijalnih kontakata na max 20% predjasnjih . A pouka je :

- ne postoje ljudi koji su od ovoga potpuno zasticeni
- izbegavati masovna okupljanja gradjana narocito restorane, bioskope, kafice, sahrane itd. Izuzetak su za mene liturgije.

cek stani..pa zar pre nedelju dana nisi pozivao na goliju jer nema virusa?
kako ti brzo menjas misljenje..u stvari..realnost te demantuje..kao i za mnoge druge stavove..ali idemo dalje :)


inace..nije u redu objavljivati podatke jer od njih i kad ozdrave ljudi ce psiholoski zazirati i zato se ne objavljuju ti podaci.
 
cek stani..pa zar pre nedelju dana nisi pozivao na goliju jer nema virusa?
kako ti brzo menjas misljenje..u stvari..realnost te demantuje..kao i za mnoge druge stavove..ali idemo dalje :)


inace..nije u redu objavljivati podatke jer od njih i kad ozdrave ljudi ce psiholoski zazirati i zato se ne objavljuju ti podaci.
ne, nego ih ne objavljuju zato što manipulišu brojkama i ljudima...stvaraju psihozu straha
pa kako mogu da isele ceo studentski grad i da tu stave bolesnike, a onda će tu da se vraćaju studenti...i to je u redu? tu nema psihološkog zaziranja? a na sajam, ko će ići na sajam posle ovoga?
šta, kao niko neće znati ko je bio bolestan, hiljade njih?
lažu, izmišljaju, izvrću i prevrću...zato se krije indetitet
 
ne, nego ih ne objavljuju zato što manipulišu brojkama i ljudima...stvaraju psihozu straha
pa kako mogu da isele ceo studentski grad i da tu stave bolesnike, a onda će tu da se vraćaju studenti...i to je u redu? tu nema psihološkog zaziranja? a na sajam, ko će ići na sajam posle ovoga?
šta, kao niko neće znati ko je bio bolestan, hiljade njih?
lažu, izmišljaju, izvrću i prevrću...zato se krije indetitet

Ne, nikako nije u redu , a jos je gluplje da ti pominjes sajam, studentski grad, mogao si aerodrom jer su i tu stizali
elitni bolesnici iz inostranstva, ali to ne moze da se poredi jer ce covek i dalje ici i na sajam, na aerodrom, a ovi su ljudi obelezeni.
 
ja imam uobičajeno, nema razlike, ali jeste dosadnije bez drugih ljudi, bez hodnika, kafe iz automata, zezanja
svi imamo microsoft teams, viber, skype for business, ali nije to to
ms teams mi radi više nego uobičajeno,posebno od strane ekipe koja je ostala kod kuće (skype for buisniess smo ugasili kada smo uveli teams od Februara).Verovatno je svima dosadno :D
No promet nam je drastično opao od početka vanrednog stanja do sada.Baš nema posla...
 
ms teams mi radi više nego uobičajeno,posebno od strane ekipe koja je ostala kod kuće (skype for buisniess smo ugasili kada smo uveli teams od Februara).Verovatno je svima dosadno :D
No promet nam je drastično opao od početka vanrednog stanja do sada.Baš nema posla...

Pokušaj da se prekvalifikuješ i počneš nešto drugo da radiš
 
Pokušaj da se prekvalifikuješ i počneš nešto drugo da radiš

Ne želim.Zašto bih?Plata ide i dobra je,a posla nema mnogo.Što se tiče karijere,nikada mi gotivnije nije bilo.Radim malo,radim od kuće i fino sam plaćen za to...Možda bi i ti tako da nisi ušao u pogrešan voz.Sad moraš da se mučiš nosajući solarne panele na leđima po ulicama,poput svetleće pokretne reklame. Nešto si radio i radiš pogrešno :lol:
 
cek stani..pa zar pre nedelju dana nisi pozivao na goliju jer nema virusa?
kako ti brzo menjas misljenje..u stvari..realnost te demantuje..kao i za mnoge druge stavove..ali idemo dalje :)


inace..nije u redu objavljivati podatke jer od njih i kad ozdrave ljudi ce psiholoski zazirati i zato se ne objavljuju ti podaci.

Na Goliji i dalje nema virusa. Golija je 31 km od Raske.

Safe zone.

Gledao si ove americke filmove propasti. Prva stvar kad dodje propast - begaj iz velikih naseljenih mesta u nenaseljena podrucja :)


Sto se tice zaziranja to je pogresno. Ko prelezi bolest - on stice imunitet.

Znaci treba zazirati od onih koji nisu prelezali virus - a ne od onih koji su ga prelezali.
 
Na Goliji i dalje nema virusa. Golija je 31 km od Raske.

Safe zone.

Gledao si ove americke filmove propasti. Prva stvar kad dodje propast - begaj iz velikih naseljenih mesta u nenaseljena podrucja :)


Sto se tice zaziranja to je pogresno. Ko prelezi bolest - on stice imunitet.

Znaci treba zazirati od onih koji nisu prelezali virus - a ne od onih koji su ga prelezali.
I Tara je 100km daleko od Čačka, pa kakve to veze ima s tobom, kad živiš u Raškoj sa nesrećnim Radoslavom?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top