Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.054
Bio bih vise kreativan da ste me navatali vikendom u elementu a ne ovako iz kreveta al nema veze! ZBOG HR... SRBIJE!!!

Ovom prilikom zelim da se zahvalim svima koji su glasali za ZOS, ucinili ste pravu stvar. Mi znamo gde treba da se podmaze!

Cestitam i opoziciji na mirnim i fer izborima. Oni sto su bojkotovali, tropa.

Nastavljamo jace, ludje, brze, sto se vidi i po broju postova koji naviru sve brze i brze, a postovi su sve kvalitetniji!!! Delimicno mozemo da zahvalimo nasem kolegi @franak na podizanju kvaliteta teme. Ova tema je Perpetuum mobile!

Nadamo se i nekim novim postovima koji ce uci u uzi izbor posta godine, vremena je malo. Za sada vode "Da registrujemo temu na invalida" i "Kako car ti ko pas, kako pas ti ko car".

Nego da se drzimo teme @Neš Bridžiz

Da li je neko od ucesnika promenio misljenje? Da li je ipak bolje 400 kvadrata u varosici zvanoj Kula ili 50 kvadrata u Beogradu?


Zamolio bih naseg moderatora @De_Sisti da napravi anketu sa pitanjem "Da li ste nekada bili u Kuli"?

Ovom prilikom cu da pohvalim PDF LJIS, to je super PDF treba svi da idu tamo, odlican je stvarno, nisam nista lose mislijo, najbolji PDF na krsti top top!!! #svinaljis #thebest


Nadam se da cemo Sizif i ja bar u 2020. uspeti da odemo u Rasku kod naseg kreatora teme i da nas ugosti ko coveka. Ako misli da ce mlada da padne na opake bajkere (moj je bordo motor tako da je lepsi od Sizifovog), neka je zakljuca dok ne odemo.
-----

mz-donji-grad-kula-panorama.jpg

-
ku004.JPG

-
kula-foto-Autonomija.png


Link za prethodnu epizodu teme
https://forum.krstarica.com/threads...00m2-u-kuli-ili-50m2-u-beogradu-vol-5.895972/
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ни Београд ни Кула, мора неки баланс, нека средина, нешто између, нешто попут потеза Пазова-Бановци-Белегиш.

Ајд у здрављу се препирали и на овој теми.
Ti severni krajevi su smor. Nema nijedno brdo da verglas pedalama pa da se spustis slobodnim padom. Biciklisticki pakao, dakle OUT.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top