Quantcast

Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
22.992
Да, три Путинова кандидата на изборима су Трамп, Сандерс и Тулси Габор.

Застрашујуће је да ће се у новембру сукобит Трамп и Сандерс, односно то је као да су кандидати Чењомирдин и Примаков.

Зато сам, али, СИГУРАН, да ће двојац 2024. бити МОЈА ДРАГА као председница и СМОРИШИНА ДРАГА Алехандра Сириза Кортез као потпредседница.

Слоган кампање ће им бити "Be a lady, they said" у извођењу Миранде Хобз.

@Smorisha

Poruka
22.992
Ја сам само једном била на купусијади.
И замало згазила аутом певача Легенди усред Мрчајеваца.
Добар купус, тхоугх.
Моје прабабу и прадеду је у фендер бендеру закачио одређени Певач из Мрчијеваца почетком 80их.

Поклонио им је своју потписану слику и регулисао за браник.

"Човјече, пас ти се мјеса набио, што не гледаш гдје возиш већ траумираш и нас и овог младог човјека?"

"Ја нисам крив него је он, а да ти ниси пожеЛЕла од оне жеНЕ из Горње ГоЕВнице да купУЈеш кајМАк не би се ово никад догодило".

Тако је текао разговор између мојих прародитеља након тог догађаја.

Poruka
22.992
Nešto kao Obergruppenfuehrer SS Josias Georg Wilhelm Adolf Erbprinz zu Waldeck und Pyrmont ?
Не знам, ја не волим те нацоше.

Али би ово можда могла да ми буде фол униформа којом плашим бициклисте у мојој улози Оберлојтнанта Рашке и Све Голије.

Poruka
68.559
не волим те нацоше.
Kad smo kod tog.

Ti sad imaš bolji osećaj za nemačku frazu. Šta misliš na ovakav završetak - "Herr Professor, bitte seien Sie meiner Achtung versichert"

Jer hoćemo da budemo fini i to pomalo staromodno fini, ali nećemo da mu ljubimo dupe matoro. Ako neko treba da ljubi dupe, onda on meni.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
52.982
Да, три Путинова кандидата на изборима су Трамп, Сандерс и Тулси Габор.

Застрашујуће је да ће се у новембру сукобит Трамп и Сандерс, односно то је као да су кандидати Чењомирдин и Примаков.

Зато сам, али, СИГУРАН, да ће двојац 2024. бити МОЈА ДРАГА као председница и СМОРИШИНА ДРАГА Алехандра Сириза Кортез као потпредседница.

Слоган кампање ће им бити "Be a lady, they said" у извођењу Миранде Хобз.

@Smorisha
Ona ( Kortez) ne moze da se kandiduje, onomad procitah da kandidati moraju da imaju preko 35 godina,
Znaci 25 minimum a maksimum 102.
Inace je ona luda zena, al ti volis takve.
I madame Klinton je deshperatna zbog Sandersa:D

~zmaj~

Poznat
Poruka
8.206
у мојој улози Оберлојтнанта Рашке и Све Голије.
:lol:

Ni ja, ali priznajmo da je ovo najkul uniforma svih vremena. Šteta što je korištena od strane psihopatskih ubica.
Да парафразирам нашег чувеног ватерполисту...

Нема војника без четника
Нити гарде без кокарде.

:lol:

Poruka
22.992
Kad smo kod tog.

Ti sad imaš bolji osećaj za nemačku frazu. Šta misliš na ovakav završetak - "Herr Professor, bitte seien Sie meiner Achtung versichert"

Jer hoćemo da budemo fini i to pomalo staromodno fini, ali nećemo da mu ljubimo dupe matoro. Ako neko treba da ljubi dupe, onda on meni.
Не звучи ми природно.

Ако хоћеш да се опростиш од њега и будеш пун поштовања, препоручујем следеће:

Mit herzlichen Grüßen aus "Cambridge",
Hochachtungsvoll,
Pobedonoscev.

Тако си му на једноставан прво пожелео све најлепше али га подсетио да си ти у Енглеској а он није (поставио си се изнад њега), а затим му исказао врхунско поштовање на старачки начин који њему неће бити стран.

Али мало људи зна да је Хохатунгсфол помало пасивно агресивни поздрав, јер исказује само поштовање али не и дивљење или љубав,

а теби то не може да замери јер си странац.

Савршен микс.

Poruka
22.992
Ona ( Kortez) ne moze da se kandiduje, onomad procitah da kandidati moraju da imaju preko 35 godina,
Znaci 25 minimum a maksimum 102.
Inace je ona luda zena, al ti volis takve.
I madame Klinton je deshperatna zbog Sandersa:D
Проблем ће престати кад Русија постане Монархија,

односно кад њом ускоро завлада Царица Свих Русија Ксенија Прва Собчак (тренутно Грофица Собчак).

Она ће склонити Лењина и Путиња из Кремља,

уместо да се меша у изборе у Алабами.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
52.982
Kad smo kod tog.

Ako ti nije bas neki prijatelj, a kazes da nije, onda je tako OK.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.