Quantcast

Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

De_Sisti

Buduća legenda
Moderator
Poruka
48.931
Треба ли да те подсетим а би ти, као неки вајни модератор, требао бити некако неутралан? :lol:
Јбт, отимаш теме, подстичеш свађе и вређање, јел' план гашење форума?
Kako čovek da bude neutralan na duhovitost?
Šta mi reče danas? "Propustio si priliku.."
Ostavi ti mene na tvom the Spisak.
I podvuci žutom.
Paloma.

HEFESTOS 1

Elita
Poruka
20.741
A jel postoji prirucnik za koriscenje foruma u kome stoji sta je smesno, a sta tuzno?
Постоји и за правила понашања, па га се овде слабо примењује, Рајка; о томе не бринеш? :lol:
И сама знаш, и јасно ти је- циљ и смисао бесомучног понављања те глупости је провоцирање.
Нађи сад ту реч у Правилнику/приручнику, па доконај даље сама, без да ти ја помажем...

Nosferatu___2

Buduća legenda
Poruka
25.420
Duva opasno, al meni puno srce sto je u Hamburgu SPD velicanstveno oduvao CDU:)
Taj Hamburg kao da nije Nemacka, Mnogo fajn svet.
Па и није, то је Ханза Град Држава.

Ја сам једном био у Хамбургу поред мора,

И тамо сам пио Фриц Колу.

Добро, ноћ пре тога сам био на Репербану и у оној четврти иза железничке станице,

али те информације ће остати цензурисане.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
58.966
Па и није, то је Ханза Град Држава.

Ја сам једном био у Хамбургу поред мора,

И тамо сам пио Фриц Колу.

Добро, ноћ пре тога сам био на Репербану и у оној четврти иза железничке станице,

али те информације ће остати цензурисане.
Ja nazalost nisam bila u toj cetvrti, ali je moj muz cesto tamo isao, vodio je neke Japance u zivot i provod.
Ma cim stignu na aerdorm odma oce tamo:D

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
58.966

Današnje ime Subotice prvi put je zabeleženo 1653. Smatra se da je nastalo po srpskoj i hrvatskoj reči za šesti dan u nedelji.

Postoji i druga priča o imenu grada. Čovek po imenu Jovan Nenad je, posle katastrofalnog mađarskog poraza od Osmanlija u Mohačkom boju, sebe proglasio carem Srba. Sedište njegovog kratkotrajnog carstva (1526-1527) je bila upravo Subotica – a njegov blagajnik, neki bi danas rekli ministar finansija, zvao se Subota Vrlić.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.