Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.6

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To čak i možeš da posmatraš kao njeno slaganje sa političkim atentatom, prosto takvih slučajeva ima koliko hoćeš kroz istoriju.

Sa druge strane, zvati majku da joj kažeš da si otkinuo glavu njenom djetetu, tj. biti oduševljen tom scenom...
Baš je nekako mučan osjećaj kada shvatiš da ti sa takvom osobom imaš praktično svakodnevnu komunikaciju, nebitno kakve je prirode ta komunikacija.
Да, али оно је опет уважено цењено, није никако психопата.

Напише ''русобуљашин'' и све се заборави.
 
Ja sve te ruske kulturne organizacije vidim kao neku propagandu, zato sam i vec unapred uvek odbojna, a
to naravno ne znaci da sam u pravu.
Italijani prikazuju ceo Felinijev opus ( vidljivo iz linka), Rusi se yebavaju sa WWII umesto da recimo prikazu svoju
kinematografiju i nekog Tarkovskog koga su i izbacili iz Sovjetskog Saveza.
Italijani, trenutno pokušavaju da ubede neke da Musolini nije bio negativan lik nego da je imao mnoge pozitivne poteze.
Rusi naravno se trenutno bave borbom protiv revizije istorije.....
Ali zato ti trućaš pa trućaš.
 
Ja sve te ruske kulturne organizacije vidim kao neku propagandu, zato sam i vec unapred uvek odbojna, a
to naravno ne znaci da sam u pravu.
Italijani prikazuju ceo Felinijev opus ( vidljivo iz linka), Rusi se yebavaju sa WWII umesto da recimo prikazu svoju
kinematografiju i nekog Tarkovskog koga su i izbacili iz Sovjetskog Saveza.
Ti si pronemački orijentisana.Šteta što ti Rusi nisu okupirali celu Nemačku i držali je bar 6 meseci pod okupacijom.Hitler je samo u Lenjingradu izgladnjivanjem ubio preko milion civila a većina u Nemačkoj ga je podržavala.
 
Али, углавном неуважени другари, ово није та битка коју ви замишљате.

Ово је разонода. То је цела поента форума, разонода. И џег је врло речита и забавна.

Можда је ваше поимање права и крива веома крхко, до те мере да вам сама душа уздрхти и читав свет се заљуља из темеља ако се непрестано не избацују пожељне пароле. Ви сте деца комунизма, није ни то чудно. Примитивна пропаганда вам је у крви.

Али ово није слет где морате загрцнуто да машете заставом. Стварно није. И ништа се неће десити.
 
Не знам, разумем одређену дозу разоноде, али постављање вести о погинулим цивилима и клицање на тако нешто или постављање разних главосеча који откидају људима главе или возе трупове закачене за мотор кроз пустињу је мало морбидно признаћеш.
 
Не знам, разумем одређену дозу разоноде, али постављање вести о погинулим цивилима и клицање на тако нешто или постављање разних главосеча који откидају људима главе или возе трупове закачене за мотор кроз пустињу је мало морбидно признаћеш.
To su moderne verzije engleske priče o Džeku Trboseku a Englezi i dan danas obožavaju sve u vezi Džeka.
 
Mislim da je glupo da se ova Mehana pretvara u još jedan poligon mržnje, koju rusošiitski narod gaji u svom pavijanskom srcu.

Zato zaključimo samo sa osvrtom da je Peti Ligament podržavao hemijske napade, da bi danas Glumatao da je normalan.
Složićeš se ipak da na temi o ratu u Siriji ti imaš 350+ poruka naspram mojih 12, pri čemu su moje poruke najčešće posvećene tebi i tvom poimanju normalnog (glave, kidanje, majke).

Šalim se, nije bitno da li ćeš se složiti, tako stoje stvari.
 
Ужасно време напољу.

Покушао сам да изађем до бензинске пумпе да купим неке кроасане јер немамо ништа у кући,

и Одувао ме је ветар.

Вратио ме у СРЈ.

Добро вече, Београде.

здраво Голијо,

добар дан Мучњу,

Леп ти ден, Лепенице.
 
Теби је то духовито?

giphy.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top