Quantcast

Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? Vol.5

Frankov referendum: IMA LI U SRBIJI POSLA?

• Ima i posla i radnika i dobrih plata

glasova: 2 8,3%
  • Ima posla i radnika, ali ne i dobrih plata

glasova: 4 16,7%
  • Ima posla i dobrih plata, ali ne i radnika

glasova: 3 12,5%
  • Nema posla

glasova: 3 12,5%
  • Nema pasoša

glasova: 16 66,7%

• Ukupno glasova
    24

~zmaj~

Iskusan
Poruka
6.248
Da mi umre tatko nesam...To su ti najopasniji ljudi.
знаш како један Шумадинац објашњава како се постаје Шумадинац? Мени објашњавао пошто сам имао неку девојку из тих крајева...

Каже... мораш прво да зајебеш 20 људи, ал добро да их зајебеш. И кад то завршиш питају те други Шумадинци јел ти жао што си зајебао неког од њих? Ако кажеш да јесте... мораш све из почетка.

Жива истина. :mrgreen:

Poruka
21.018
знаш како један Шумадинац објашњава како се постаје Шумадинац? Мени објашњавао пошто сам имао неку девојку из тих крајева...

Каже... мораш прво да зајебеш 20 људи, ал добро да их зајебеш. И кад то завршиш питају те други Шумадинци јел ти жао што си зајебао неког од њих? Ако кажеш да јесте... мораш све из почетка.

Da, zato ja imam strah od Beloševca.

Hešteg Traume iz Donje Sabante

Esad Dzudo

Iskusan
Poruka
5.171

Istina za te krimose. Ali Bosanci su još napredniji.

Esad Dzudo

Iskusan
Poruka
5.171
Види е немој се вређамо... Босанци су мила мајка за јужну пругу реално :mrgreen:
Ne generaliziram samo kažem o osobnom iskustvu.

Braca tajkuni Sorak iz Sarajeva, došla na Zvezdaru, 90.tih, i sagradila vilu od 1000 m2 preko puta mene....Na JAVNOJ ZELENOJ OPŠTINSKOJ POVRŠINI. BEZ IKAKVIH PAPIRA.

Šire ulicu I šire trotoara, i od mog placa OTIMAJU 60m².

Tako da ne mogu zgradu da postavim, već obiteljski objekat. Pa ti vidi....tu organizirani kriminal i spregu.

Došli iz piche materine i nas autohtone Srbijance hebu.

Motorcyclist

Buduća legenda
Poruka
43.410
Što ga ne odvedeš malo da gleda kad koljete, ali obavezno da pustiš priklano prase da trči malo, neka vrisne devojčica, biće veselo! :mrgreen:
Necu da bude ko sestrin decko iz Nemacke kad je dosao pre jedno 10tak godina. Mi kod babe, svinja rascerecena visi, katlanka se pusi, meso na stolu radi se... a on usao gleda a mi COME COME a on bezanija u kucu :mrgreen: