Kafana Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? No.17 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

Velim da ces moci da dobijes hektar zemlje u Odesi ako pljunes na Sorosa i Satanu kojem sluzi i zakunes se na vernost Pravoslavlju i caru pravoslavnome

Bolje hektar zemlje u Odesi i kuca pridebesplatno nego garnisera na spijunku u Beogradu po ceni od 4000 kvm i kredit od 30 godinica?

To kao oni što prodaju placeve po Mesecu :(
Mora neka čvršća garancija od tog
''Zakleo se rusjak u cvet i u med,
Da će u Odesi da napravi red''

Kakav divan dan na moru.
IMG_20230926_111003_copy_1600x720.jpg

Napokon Bogumile kiše,
Кад смо код Богумила,

реци нам, какав је Срашко Богумил?

Мени делује да је тотално цоол, а колега Грубан тврди да је он лице са посебним потребама.

Кад смо код Богумила,

реци нам, какав је Срашко Богумил?

Мени делује да је тотално цоол, а колега Грубан тврди да је он лице са посебним потребама.
Шта знам нисам превелики фан Драшка.У принципу нисам фан политичара који долазе из великог бизниса ( као и Додик уосталом).
Таква прича ме подсјећа на Кум 3.Отац Драган стекао милионе на допунама за мобилне телефоне када је ПДП био на републичкој власти.
Онда ето син се одлучио бавити активно политиком поред породичног бизниса, велики опозиционар док се није дочепао власти.
Ту долази до првог сукоба са странком, са Јеленом Тривић и тачно се види данас јасна спрега са СНСД поготово од како му се сестра удала за политичара из самог врха бањалучког СНСД.Такви људи немају искрене за друштво плодне циљеве.

Шта знам нисам превелики фан Драшка.У принципу нисам фан политичара који долазе из великог бизниса ( као и Додик уосталом).
Таква прича ме подсјећа на Кум 3.Отац Драган стекао милионе на допунама за мобилне телефоне када је ПДП био на републичкој власти.
Онда ето син се одлучио бавити активно политиком поред породичног бизниса, велики опозиционар док се није дочепао власти.
Ту долази до првог сукоба са странком, са Јеленом Тривић и тачно се види данас јасна спрега са СНСД поготово од како му се сестра удала за политичара из самог врха бањалучког СНСД.Такви људи немају искрене за друштво плодне циљеве.
Kad sam gledao onaj Sraškov dijalog sa direktorkom škole, tačno kao nikac da priča.
Samo je falilo "toste upljuvali tastaturu direktorka"

Kad sam gledao onaj Sraškov dijalog sa direktorkom škole, tačno kao nikac da priča.
Samo je falilo "toste upljuvali tastaturu direktorka"
Мислиш на ово?

Драшко је шоумен.Нико нормалан се више не пали на такве приче.Наш стари форумаш Марлон ме спопадао на скоро свакој теми и никада није опростио ставове гдје сам јасно и недвосмислено писао да користе изманипулисаног и слупаног оца у причи "правда за Давида" у фазону како имаш срца човјек је изгубио дијете.Када је отац после потврдио све што сам написао од а до ш, ућутали се сви душебрижници. :lol:

Govoreći o podršci koju je dobijao sve vrijeme u svojoj borbi naglasio je da su mu je pružali i pojedini političari među kojima su i Branislav Borenović, Vukota Govedarica, Jelena Trivić i Draško Stanivuković te da se to promijenilo nakon izbora.

“To su jednostavno politički lešinari koji su samo željeli lajk i glas, nikada njih nije interesovala pravda za moje dijete, niti ja, niti grupa Pravda za Davida. Nikad za nas nisu ni stali. Četiri godine mi se borimo i da li ste vidjeli da li su bili na bilo kojem suđenju, kada su dobili pendrek u glavu, nisu nikad”, naglasio je Dragičević.
Naglasio je da će Stanivuković, ukoliko ostane na vlasti biti gori od Dodika 100.000 puta.

“I on i Jelena Trivić, ako je to alternativa ovom entitetu neka objese i mene, dijete su mi ubili, ali svejedno, neće se dočekati nikada nimalo bolje. Alternative tu nema. Draško Stanivuković je sin ratnog profitera i tajkuna, a ljudi su glasali za to. Ja ne znam više da li treba narodu otvarati oči, neka žmiri ili oslijepe, mene ne interesuju”, zaključio je na kraju razgovora Dragičević.

Poslednja izmena:
To kao oni što prodaju placeve po Mesecu :(
Mora neka čvršća garancija od tog
''Zakleo se rusjak u cvet i u med,
Da će u Odesi da napravi red''

ДругоСрбијанац, ти још ниси укапирао шта се догодило у Јерменији, а шта је Харченко рекао Вучићу ? ! ?

Па како тако ништа не капираш ?

Јел то од страха да не прође КиМ као Нагорно К.?!? ...

Па што тако лоше повезујеш ? :kafa:

Kad nece muz, ima ko hoce.
Он је баш испао крелац, напалио се на тему која њега као глумца не би требало превише да интересује.
Али зато је ова фаца показала како се то ради...Холивуд је иначе политичко смеће од парола али има и тамо интелигентних људи није да нема.

Back