Kafana Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? No.17 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

Simpatican mi je Vuk Jeremic i Narodna Stranka. Ali ipak kao tradicionalista i svetosavac dajem glas Dverima.

Navijao sam za predizbornu koaliciju dveri zavetnici narodna al i ovako je ok svi ce verujem preci cenzus i u koaliciju posle izbora.

Sta kazes za preCednika?

Znači Ludi Bibliotekar i Milica Orleanovska Stamenkovska + Sundjer Bob gratis on Cyber Monday?

Ipak su mi ozbiljniji igrači Žvalja i Naduvani Ratluk :heart:

Simpatican mi je Vuk Jeremic i Narodna Stranka. Ali ipak kao tradicionalista i svetosavac dajem glas Dverima.

Navijao sam za predizbornu koaliciju dveri zavetnici narodna al i ovako je ok svi ce verujem preci cenzus i u koaliciju posle izbora.

Sta kazes za preCednika?

NS ima trenutno najbolji nacionalni program. Šteta je što su Zevetnici ispalili jer smo se svi nadali dogovoru. Mnogo više glasova bi privukla ta koalicija nego te 4 stranke odovojeno.

NS ima trenutno najbolji nacionalni program. Šteta je što su Zevetnici ispalili jer smo se svi nadali dogovoru. Mnogo više glasova bi privukla ta koalicija nego te 4 stranke odovojeno.
Oš da ti ja napišem sad nacionalni program?

Manji porezt, lepše žene, veći Stojko... nov auto za Srbijance i novo auto pravo za Bosance...
šta sam zaboravio?
a da!
beZkamatni krediti za ultra jeVtine stanove koje će pravimo ako osvojimo vlast po američkom modelu (šator, kamp prikolica, reprirani bus)

Šta veliš?
Unajmiš psihologe i oni ti napišu REKLAMU

McDonalds fore :kafa:

Oš da ti ja napišem sad nacionalni program?

Manji porezt, lepše žene, veći Stojko... nov auto za Srbijance i novo auto pravo za Bosance...
šta sam zaboravio?
a da!
beZkamatni krediti za ultra jeVtine stanove koje će pravimo ako osvojimo vlast po američkom modelu (šator, kamp prikolica, reprirani bus)

Šta veliš?
Unajmiš psihologe i oni ti napišu REKLAMU

McDonalds fore :kafa:
IMG-7e702571980e0f384bb0c9ffdc7bf47d-V.jpg

beše to na jednoj rukometaškoj utakmici uoči samog raspada SFRJ

i onda navijači iz Hrvacke počeli da skandiraju:
"iebemo vam Slobu... iebemo vam Slobu .."

naši ljubitelji sporta, tada potkovaniji, uzvratiše spontano:
"a mi vama Tajči... a mi vama..."

mislim nema se tu šta mnogo govoriti
koji oni?
pa misli se na Hrvate ne na Makedonce...

Back