Kafana Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? No.16

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
326781084_586674970140081_6712895779938285726_n.jpg
 
Ха ха дебилни Совјети комотно неком пичковцу на украјинској степи - где се сад воде борбе - дали име Сако & Ванцети.

По неким анархистичким бандитима и убицама погубљеним у Америци пре сто година.

Становника: 2. Врло апозитно.

https://www.google.co.uk/maps/@48.7457332,38.0268607,15.63z

Брюссельский связной (Бриселска веза) потврђује:

📌Јуришне јединице ЧВК @Вагнер“ постигле су успех након јучерашњег ослобађања насеља Сако и Ванцети и сада потпуно контролишу суседну Николајевку.

❗🇷🇺🇺🇦Први кадрови из ослобођене Николајвке.🎻

"Вагнер влада! Наша Николајевка, момци!"🤙🏻

 
Haha danas popodne svratim do Maxija da pazarim nešto i tamo čujem dve babe i jedna će drugoj, jooooj jesi videla skupštinu danas, jesi videla molim te onu djubrad iz opozicije kako su skočili na njega, meni nije bilo dobro, ja sam mislila joooj gotovo je, teško nama, rastrgnuće ga tamo......😄😄
Меко женско срце изгара за херојима, што би реко Југослав Чварак
 
Сјети се тебе, води се полемика ко је дошао до идеје се цитирају модификовани цитати, изгледа да се градоначелник Станивуковић мало залетио...
Мислим барем се надам да нису имали лоше намјере, класична "наша посла" прича некакав страначки потрчко обави задатак од "шефа", изађе у медије покупи бодове, па се после правда нисам ја нисам ја када се изнесе критика...
https://www.atvbl.rs/vijesti/banja-...itirane-neprovjerene-pa-i-izmisljene-2-2-2023
 

Novo ubistvo u SAD: Čistio stan pokojne bake, policajci mislili da je lopov i ubili ga​

Policija navodi da mladić nije slijedio naredbe, nego je počeo bježati od policajaca i kombijem napustiti područje. Dodaju da su policajci zapucali na kombi kad je ubijeni muškarac vozilom "zamalo udario policajca". Najmanje jedan hitac je pogodio mladića u glavu. Hitno je prevezen u Medicinski centar Sveučilišta u Sinsinatiju, gdje je i preminuo,

Мени ови људи нису јасни, ако бјежиш од полиције шта очекујеш, потпуна подршка америчкој полицији, можда јесу лаки на обарачу али нико не пита породицу полицајаца када те рокне некакав ситни кримос због 100 долара.
 
Ovih dana sam imao puno obaveza, išao sam kod strica koji ima encefalopatiju treći stadijum tako da nisam imao vreme da budem na krsti, a imao sam i porodične obaveze, posao itd.

Треба да пређеш у 'ленсере, инфлуенсере, мултитаскере (како ти оно зовеш...), па ћеш имати више времена за Крсту.
 
Сјети се тебе, води се полемика ко је дошао до идеје се цитирају модификовани цитати, изгледа да се градоначелник Станивуковић мало залетио...
Мислим барем се надам да нису имали лоше намјере, класична "наша посла" прича некакав страначки потрчко обави задатак од "шефа", изађе у медије покупи бодове, па се после правда нисам ја нисам ја када се изнесе критика...
https://www.atvbl.rs/vijesti/banja-...itirane-neprovjerene-pa-i-izmisljene-2-2-2023

Проблем са човеком који није много паметан ("потрчко") јесте што му је јако, јако тешко да замисли да има паметнијих од њега.

Не сумњам уопште да је био потпуно затечен кад су се сви ови људи побунили. За мене је најбољи део кад је неког тупавог министра одбране Србије цитирао као Св. Саву.
 
ЛОЛ неки кинески балон над Монтаном у стратосфери. Над стратешким силосима у Билингсу.

Амери неће да га оборе "јер брину због жртава на земљи". Вероватно пре немају адекватно оружје да обарају хелијумске балоне на 30 км. Блам.

DEOVYEMA4VJZJLM4CGXIQMUDBQ.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top