Kafana Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? No.15

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako ti gutas homosekualnost koja se nigde nije primila milenijumima, osim mozda demonske biseksualnosti koja moze da bude promilni supstrat da se o homoseksualnsi uopste polemise?
Ja sam pisao neke mejlove na par udarnih adresa. SPC je to tretirao kao spam, Vatikan mi nije odgovorio jer nisam njihov a NASA je pokrenula istragu "ko bre ovo pita, čiji je on" pa sad kad god instaliram vajber, twitter, telegram i ostavim bilo e-mail adresu bilo broj sim kartice a oni sve ispovezuju i strpaju kontakte na facebook...

zato sam bio prinudjen da batalim digitalne tehnologije i krenem tradicionalno usmeno

pročizavši nešto što se zaista ne priča običnom svetu a to je da su primati poligamna biseksualna bića, ja navatam parohijskog popa u momentu dok je mrsio burek sa mesom u pekari, nusam proveravao datum da li je posan pošto sam bio fokusiran na veči problem kog su svi svesni ali se prave blesavi

- Pomaže Oče
- Aham mljac mljac (burek)
- Mnogo grešnog sveta oče
- Aham srrrrrk (jogurt)
- A i ja grešan ko oni
- Imaš vremena dok ne završim burek, obaveze me čekaju
- Ali Oče, ovo je pekara, gde ovde, vidite kako svetina sporo naručuje oće da čuju...
- Bog svuda sve vidi i u crkvi i u pekari "Stojković" preko puta okretnice, telefon 064...
- A u Skupštinu, policiju, opštinu, jel gleda?
- A šta si ti hteo da pitaš?
- Jel pred ovim svetom ovde?
- Da
- Pa ovde ima dosta ovih sa društvenog smera...
- Pred Bogom smo svi isti
- A u opštini nismo?
- Nešto je stvorio Gospod Bog a nešto se Sotona umešala
- Pa vidim ja da Sotona bap ima jaku filijalu sa ovim iz društvenog smera, baš se krvim tamo na Krstari..
- Šta te muči grešniče?
- Pa mene, znate, jedino u životu muči zašto je Bog dao muškarcu bolji osećaj napred a osrednji pozadi, zašto nije sve prebacio napred? Vidite šta se dešava danas zbog toga... a blokiraju centar grada svake godine što neki drugi gejovi iskoriste da ti odbiju od plate što si zakasnio zbog promene trase prevoza...
- I ja sam razmišljao o tome, knjigu treba da objavim ovih dana
- pa šta piše?
- Piše ovako: to što ti Bog dao napred to u redu
- a pozadi?
- e sinko moj to za pozadi ti je ISKUŠENJE VELIKO, moraš biti jak da sačuvaš originalni prečnik i zagarantovan ti raj
- ali Oče, ovi što proširili prečnik već žive u raju, visoke pozicije, funkcije...
- Oni su pali u grešna zadovoljstva i njima će Bog da sudi.
- Da Oče, ali takvi meni presudjuju ceo život, nikako da napredujem makar da ostvarim
- Ja sam ti rekao, sa original prečnikom ti je obezbedjen raj
- ali Oče, sa original prečnikom na ovom svetu ja mogu da budem samo socijalni slučaj, čak ni za penziju neće biti...
- Batali me ovozemaljskih vrednosti, gledaj šire
- Znači da proširim?
 
ako cemo tacno srbija nema ni duhovno ni daljinomerom blizeg srbina nego srbina iz srbije.

ovo sto si napisao je neka vrsta fasizma, jer svako bi trebao da ljude vrednuje po onome sta su a ne po nacionu odakle dolaze. tvoj recidiv nemoci da komuniciras sa slovencem, hrvatom ili muslimanom iz bosne je ocigledan, da si razumeo multkulturni prostor bivse sfrj, ne bi se opet prosuo sa jos jednom gluposcu.

na forumu mozes pricati sa raznim ljudima iz mnogih zemalja, ali ti po obicaju ti imas peh da pitanje nacionalnosti i patriotizma vezujes za svakog srbina ko nije fizicki iz srbije ili rodom iz srbije.

pomalo deluje vec sizofreno.
Šta je uopšte Srbija, barem za nas Srbe.

Za mene to svakako nije teritorija Republike Srbije, čije su granice nastale kao posledica želje komunista da sputaju i ograniče srpski narod, te činjenice da smo u jeku svog nacionalromantizma ostali zarobljeni među ruševinama dve umiruće imperije. Habsburške i Otomanske.
Ništa manje meni nije Srbija Banja Luka, od Jagodine; Nevesinje od Negotina ili Podgorica od Niša.
To su prolazne stvari. Srbija je jedna i večna.
Ne treba zaboraviti, pre nego li krene sa bilo kakvim kurčenjem, da je srpski narod i prvi oblik srpske državnosti, nastao oko Drine ili sa one strane Drine.
Bugare smo od Morava odbacili tek sa Nemanjićima.
 
#ЈУРИ БРИФИНГ Харков – Борбе за утврђење Золочево које покрива Харков са севера се настављају док украјинска команда убацује појачања. Један број насеља је могуће заузет, али је контрола над њима и даље спорна. Јужно од Харкова, трупе руске армије известиле су да гранатирају и постављају ракетне мине, у очигледним припремама за напад. Јужно од Изјума, прво извиђање борбеним дејствима према Барвенкову после вишедневних артиљеријских дејстава, чека се извештај о резултатима. Солидар – градски рат у току, јуриш још није почео. Бахмут - оперативна пауза, ДПР и Вагнер настављају борбе за оближње село Кодема, намеравајући да га докрајче, да нападну браниоце Бахмута са бокова и позади. Напредак у Мариинки (више од половине наводно узето). Прегруписавање линије одбране Авдејевке. Извештаји о поновном заузимању Павловке код Угледара, ако се потврде, Угледар је сада опкољен из 3 правца. Стање фронтова: 19. август 18:00 ЦЕСТ.
 
ako to mislis o wwi sta ima da ti odgovaram drugacije
odgovaram ti sustinom jer sin u pitanju nametnuo pola odgovora sta mislis o srbiji

ako imas bolju sustinu slobodno je prezentuj, naprimer sta imaju hrvati a sto mi nemamo a u eu su
ili slovenci ili makedonci ili crnogorci :lol:

ako si srbin takvo pitanje nikada ne bi postavio da imas pomenuto znanje
mozes da prezentujes svoj stav sta ti smatras nekim uspehom
pa da razmatramo o tome da li mi srbi ikada mozemo dostici to sto ti smatras da je uspeh

razumes?
ne mozemo porediti beograd na vodi i wwi...parafraziram.
a sad zaista moram da idem.

pozdrav
Putuj igumane, i ne misli na namastir.
 
11174998_980086992015554_738148970589154319_n.jpg
 
Ja sam pisao neke mejlove na par udarnih adresa. SPC je to tretirao kao spam, Vatikan mi nije odgovorio jer nisam njihov a NASA je pokrenula istragu "ko bre ovo pita, čiji je on" pa sad kad god instaliram vajber, twitter, telegram i ostavim bilo e-mail adresu bilo broj sim kartice a oni sve ispovezuju i strpaju kontakte na facebook...

zato sam bio prinudjen da batalim digitalne tehnologije i krenem tradicionalno usmeno

pročizavši nešto što se zaista ne priča običnom svetu a to je da su primati poligamna biseksualna bića, ja navatam parohijskog popa u momentu dok je mrsio burek sa mesom u pekari, nusam proveravao datum da li je posan pošto sam bio fokusiran na veči problem kog su svi svesni ali se prave blesavi

- Pomaže Oče
- Aham mljac mljac (burek)
- Mnogo grešnog sveta oče
- Aham srrrrrk (jogurt)
- A i ja grešan ko oni
- Imaš vremena dok ne završim burek, obaveze me čekaju
- Ali Oče, ovo je pekara, gde ovde, vidite kako svetina sporo naručuje oće da čuju...
- Bog svuda sve vidi i u crkvi i u pekari "Stojković" preko puta okretnice, telefon 064...
- A u Skupštinu, policiju, opštinu, jel gleda?
- A šta si ti hteo da pitaš?
- Jel pred ovim svetom ovde?
- Da
- Pa ovde ima dosta ovih sa društvenog smera...
- Pred Bogom smo svi isti
- A u opštini nismo?
- Nešto je stvorio Gospod Bog a nešto se Sotona umešala
- Pa vidim ja da Sotona bap ima jaku filijalu sa ovim iz društvenog smera, baš se krvim tamo na Krstari..
- Šta te muči grešniče?
- Pa mene, znate, jedino u životu muči zašto je Bog dao muškarcu bolji osećaj napred a osrednji pozadi, zašto nije sve prebacio napred? Vidite šta se dešava danas zbog toga... a blokiraju centar grada svake godine što neki drugi gejovi iskoriste da ti odbiju od plate što si zakasnio zbog promene trase prevoza...
- I ja sam razmišljao o tome, knjigu treba da objavim ovih dana
- pa šta piše?
- Piše ovako: to što ti Bog dao napred to u redu
- a pozadi?
- e sinko moj to za pozadi ti je ISKUŠENJE VELIKO, moraš biti jak da sačuvaš originalni prečnik i zagarantovan ti raj
- ali Oče, ovi što proširili prečnik već žive u raju, visoke pozicije, funkcije...
- Oni su pali u grešna zadovoljstva i njima će Bog da sudi.
- Da Oče, ali takvi meni presudjuju ceo život, nikako da napredujem makar da ostvarim
- Ja sam ti rekao, sa original prečnikom ti je obezbedjen raj
- ali Oče, sa original prečnikom na ovom svetu ja mogu da budem samo socijalni slučaj, čak ni za penziju neće biti...
- Batali me ovozemaljskih vrednosti, gledaj šire
- Znači da proširim?

:lol:
imam po ure vremena pa da ti kratko odgovorim

imas vesticiji sabat poreklom iz lombardije, zamisli nije srbija vec italija :lol: gde su jako mladi muskarci da ne kazem skoro deca podavani iskljucivo muskarcima svih uzrasta..ali generalno u demonologiji koja to proucava mnogo stidoznije nego sto rade napr. rabini, , ti gejevi su rezervisani iskljucivo za pomenuti incubus, znaci interakcija je vezana samo za zene...ybg zao mi sto je tako, ali istinu treba progutati sa stilom.


nisam ja napravio sodomu i gomoru jos manje pisao o njoj, vec nesto mnogo vece iznad svih nas. i sto je zanimljivo lgbt ne moze o sodomi i gomori da zucne jer nema konkretne osobe koju mogu da napljuju...pa zato i udaraju na boga i crkvu :lol:
 
Putuj igumane, i ne misli na namastir.
znaci igumane obranicu si metuo na rame i u dzak potprpaj to malo laznog patrioizma pa kreni na put kad vec nemas odgovor vec samo demagoske parole. :lol:

pitam se jel ima bilo ko od vas ovde da zna stazaista zeli i kako zeli da izgleda srbija, ili ste redom svi pljuvaci po drzavi u kojoj zivite?

podsecaate me na one zute retarde sto pljuju po beogradu na vodi, gde sve zgrade samo sto se nisu urusile, gde ljudi nemaju wc da liftovi ne rade..... a prodato 75 posto stanova i ljudi koji imaju love tamo uzivaju ko pashe :hahaha:

tuga braco i sestre, tuga. sto ne osnujete neki pokret ili partiju koja ce da promovise te vase vrednosti o kojima ne pisete :lol: koje mi jel srbi nemamo, pa izadjite lepo na izbore da vidite koliku podrsku imate u narodu :lol:

ja vas doduse razumem, zaista, tesko kad te vodja opozicije izneveri i ostavi na platou ko majmuna sa bananom a obecavao ti kule i gradove i evropsku sirinu... :rotf:
 
:lol:
imam po ure vremena pa da ti kratko odgovorim

imas vesticiji sabat poreklom iz lombardije, zamisli nije srbija vec italija :lol: gde su jako mladi muskarci da ne kazem skoro deca podavani iskljucivo muskarcima svih uzrasta..ali generalno u demonologiji koja to proucava mnogo stidoznije nego sto rade napr. rabini, , ti gejevi su rezervisani iskljucivo za pomenuti incubus, znaci interakcija je vezana samo za zene...ybg zao mi sto je tako, ali istinu treba progutati sa stilom.


nisam ja napravio sodomu i gomoru jos manje pisao o njoj, vec nesto mnogo vece iznad svih nas. i sto je zanimljivo lgbt ne moze o sodomi i gomori da zucne jer nema konkretne osobe koju mogu da napljuju...pa zato i udaraju na boga i crkvu :lol:
čitao sam ha neki talijanski roman sa ratnom pozadinom... sećam se kao došao okupator u neko selo a meštani odmah nudili decu za pare sa napomenom da su dečaci skuplji

kad malo razmisliš mi i jesmo bitniji pa je cena na slobodarskom trćištu veća
 
čitao sam ha neki talijanski roman sa ratnom pozadinom... sećam se kao došao okupator u neko selo a meštani odmah nudili decu za pare sa napomenom da su dečaci skuplji

kad malo razmisliš mi i jesmo bitniji pa je cena na slobodarskom trćištu veća
bitni u meri da smo neiskvareni kao oni
znas u psihopatologiji kako se to zove
kada imas tezi feler u glavi pa mrzis sve oko sebe koji ga nemaju?

ops zvonce...cao odoh
 

POD KROŠNJOM STOLJETNJEG JAVORA​

Počelo takmičenje u ležanju – za 350 eura se bori devet takmičara​

Takmičenje u izležavanju, po kojem je Crna Gora jedinstvena u Evropi, a koje se po 11. put organizuje u etno selu “Montenegro” u Breznima, u Pivi, okupilo je devet takmičara iz Nikšića, Podgorice, Danilovgrada i Beograda koji se bore za novčanu nagradu u iznosu od 350 eura. Takmičari se nadaju da će oboriti rekord koji je prošle godine postavila Podgoričanka Dubravka Aleksić koja je ustala nakon 117 sati ležanja.

https://www.vijesti.me/vijesti/drus...u-lezanju-za-350-eura-se-bori-devet-takmicara
 

POD KROŠNJOM STOLJETNJEG JAVORA​

Počelo takmičenje u ležanju – za 350 eura se bori devet takmičara​

Takmičenje u izležavanju, po kojem je Crna Gora jedinstvena u Evropi, a koje se po 11. put organizuje u etno selu “Montenegro” u Breznima, u Pivi, okupilo je devet takmičara iz Nikšića, Podgorice, Danilovgrada i Beograda koji se bore za novčanu nagradu u iznosu od 350 eura. Takmičari se nadaju da će oboriti rekord koji je prošle godine postavila Podgoričanka Dubravka Aleksić koja je ustala nakon 117 sati ležanja.

https://www.vijesti.me/vijesti/drus...u-lezanju-za-350-eura-se-bori-devet-takmicara
@Stojkov Menidjer

Prava stvar za neradnika ;)
 
:lol:
imam po ure vremena pa da ti kratko odgovorim

imas vesticiji sabat poreklom iz lombardije, zamisli nije srbija vec italija :lol: gde su jako mladi muskarci da ne kazem skoro deca podavani iskljucivo muskarcima svih uzrasta..ali generalno u demonologiji koja to proucava mnogo stidoznije nego sto rade napr. rabini, , ti gejevi su rezervisani iskljucivo za pomenuti incubus, znaci interakcija je vezana samo za zene...ybg zao mi sto je tako, ali istinu treba progutati sa stilom.


nisam ja napravio sodomu i gomoru jos manje pisao o njoj, vec nesto mnogo vece iznad svih nas. i sto je zanimljivo lgbt ne moze o sodomi i gomori da zucne jer nema konkretne osobe koju mogu da napljuju...pa zato i udaraju na boga i crkvu :lol:
Jesi pijan ili drogiran kad pišeš ovakve gluposti?
 
podsecaate me na one zute retarde sto pljuju po beogradu na vodi, gde sve zgrade samo sto se nisu urusile, gde ljudi nemaju wc da liftovi ne rade..... a prodato 75 posto stanova i ljudi koji imaju love tamo uzivaju ko pashe :hahaha:
OVO.
Ovo je za vjeki vjekov uništilo, zbrisalo, spalilo do temelja, razvejalo pepeo i posulo solju svaku mogućnost da te bilo ko, makar i sa IQ <80 doživi kao ozbiljnog sagovornika. Pa bilo šta drugo da si izvalio. BILO ŠTA.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top