Kafana Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? No.15

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
62.926
logo_cir.png

E pa dobro došli u Beograd.

Uspešno ste pobedili familiju u vadjenju očiju na ostavinskoj i stekli prvi kapital u životu prodajom svega kupcu - lokalnoj nacionalnoj manjini iz rodne regije.

Prvi keš se ulaže na Senjak, Savski Venac, Vračar ili Dorćol.
Ostatak keša vas čini jakim da vam sitno na poslu a i šefu umete da odbrusite.

Posle par godina višak keša nestaje, menjate početnu lokaciju za Novi Beograd, Zvezdaru ili Čukaričku Padinu. Posao ste takodje zamenili manje atraktivnim pa jes da ne smete na šefa ali zato udri po kolegama. Razlika u ceni stana vam uliva neku nadu.

Vreme surovo prolazi i keš razlika se istopila. Rado se džorate za Borču, Mirijevo, Žarkovo ili Kaludjericu. Birate posao gde se pomalo plašite šefa a kolege apsolutno razumete.
Keša vam je ostalo za kartu u jedmom smeru - samo gde?

images

ono što mu stoji spreda
ceo Zemun nek mu gleda

link ka prethodnim kvadratima - ovde
 
Poslednja izmena:
pre nekih 20tak dana sam bio kod naseg mistika na njegovoj latifundiji sa forumskom ekipicom ...zivote, bio sam kod raznih domacina u ovom zivotu, ali ono sta je on spremio, verujte mi na rec nisam nigde doziveo i okusio. da ne nabrajam, osim 20vrsta klope i domacih pica, njegove ekipe iz tog kraja, nekoliko ljudi iz bezbednosti, jednog bivseg jako uglednog politicara, poznatog vajra i jednog slikara, taj dan je bio za neke sa foruma koji nisu imali pojma ko je mistik pravo otkrovenje.

evo sad mi stize sms sa pozivom da dodjem sa dve mlade dame sa politickih nauka koje je preko mene upoznao, u petak na posebno spremljenu divljac i sve ostalo sto uz to ide... tesko se nalaze takve ljudine danas.
 
pre nekih 20tak dana sam bio kod naseg mistika na njegovoj latifundiji sa forumskom ekipicom ...zivote, bio sam kod raznih domacina u ovom zivotu, ali ono sta je on spremio, verujte mi na rec nisam nigde doziveo i okusio. da ne nabrajam, osim 20vrsta klope i domacih pica, njegove ekipe iz tog kraja, nekoliko ljudi iz bezbednosti, jednog bivseg jako uglednog politicara, poznatog vajra i jednog slikara, taj dan je bio za neke sa foruma koji nisu imali pojma ko je mistik pravo otkrovenje.

evo sad mi stize sms sa pozivom da dodjem sa dve mlade dame sa politickih nauka koje je preko mene upoznao, u petak na posebno spremljenu divljac i sve ostalo sto uz to ide... tesko se nalaze takve ljudine danas.

Moracu da vam posaljem jos vina raskoga da sve to zalijete .
 
pre nekih 20tak dana sam bio kod naseg mistika na njegovoj latifundiji sa forumskom ekipicom ...zivote, bio sam kod raznih domacina u ovom zivotu, ali ono sta je on spremio, verujte mi na rec nisam nigde doziveo i okusio. da ne nabrajam, osim 20vrsta klope i domacih pica, njegove ekipe iz tog kraja, nekoliko ljudi iz bezbednosti, jednog bivseg jako uglednog politicara, poznatog vajra i jednog slikara, taj dan je bio za neke sa foruma koji nisu imali pojma ko je mistik pravo otkrovenje.

evo sad mi stize sms sa pozivom da dodjem sa dve mlade dame sa politickih nauka koje je preko mene upoznao, u petak na posebno spremljenu divljac i sve ostalo sto uz to ide... tesko se nalaze takve ljudine danas.

А неки на западу "узвишени" примају госте у старбаксу (њиховим речима) јер је тако згодније а неки немају ни кога да угосте док неки сликају туђа кола и сви заједно тако праве поданике.
 
Poslednja izmena od moderatora:
А неки на западу "узвишени" примају госте у старбаксу (њиховим речима) јер је тако згодније а неки немају ни кога да угосте док неки сликају туђа кола и сви заједно тако праве поданике од десисија и емикса, јадних, који не знају ни вола да убоду.
ima zasita cudnih zapadnjaka sto se toga tice...dosta takvih kao sto ih spominjes, malko am zekio naseg marsija kad mi je pokazivao neke svoje fotke ali on je zaebant pa je razumeo :lol:

zavisi dragi moj mijače, kakav ti je dom napolju, znam jednog britanca reditelja kome je zena rumunka i to je zaista bilo na nivou kao kad bi neko iz srbije ugostio stranca, nekeko su ljudi iz treceg sveta kako ih zapad naziva :lol: mnogo gostoljubiviji od zapadnjak koji su da se ne lazemo na recima svi fini ali kad se malko zadje ispod vidis nesto drugo.

to sto neki nasi odavde vole vise njihov nacin zivota i ophodjenja i smatraju srbiju zaostlom :lol: sta da ti kazem, nisu videli sveta i raznih kultura jer da jesu ne bi bili okovani mrznjom spram tradicionalnog koga neguje svaka drzava bilo gde na svetu a oni jadni slepi to ne vide.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top