Kafana Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? #14

kojekude2022

Aktivan član
Poruka
1.611
Što bi tebe mučilo, tema traje godinama, a ti na forumu ''tek od nedavno''? :lol:
Napisao, obrazložio, ponavljao ...
Što vi i/ili modovi odbijate da je prebacite gde joj je mesto (korpa/Blog/Kafana) i tako se bar malo uskladite sa Pravilnikom ovog lokaliteta?
Da je tema gde joj je mesto, ne bih ništa komentarisao u vezi sa vašom sektom novinarskom sekcijom.

Nego šta sa tvojim mišljenjem o kazni koju zaslužuješ ako sam na forumu ''tek od nedavno''?
Mene uopšte ne dotiče to što aludiraš o meni, čak se i radujem se svakom tvom izlivu pretnji, vređanja i nemoćnog (poput dečijeg) besa - prikazuje te u pravom svetlu. Takođe, to pokazuje koliko je nešto trulo u državi Danskoj.
Da prevedemo na primer iz privrede, pošto ste vi veliki poznavaoci&zagovornici naprednog, uređenog društva, rasta BDP-a itd, valjda možete da razumete ovo o čemu ću pisati: Vi (ekipa koja aktivno učestvuje i podržava ovu temu takvu kakva je i gde je) ste trenutno u idealnoj poziciji, u svoju korist i na štetu svih ostalih - na mestu savetnika direktora (nema obaveze dolaska na posao, plata po tajnom ugovoru koja ne podleže koeficijentima, odgovornost ne postoji - za loše odluke nahebaće direktor). Ali ni to vam nije dovoljno. Hoćete da podhebavate radnike, lupate čvrge direktoru, otvarate nogom vrata, da sve zasluge budu pripisane vama... Ako neko treba da ode, onda krene kuknjava kako je on tu već xy godina i slične birokratske bajke.
Poput EU, vi ste trenutno sve protiv čega se deklarativno borite. Dovedeni do apsurda. U kontradikciji sa svojim parolama. I još ne shvatate da ništa neće biti kao što je bilo. Već sada nije, vidi se po vašim reakcijama. Ne kaže se džaba da je put od dupeta do glave najduži.

mijak

Poznat
Poruka
7.521
Мијаче тај фамозни Моторкотач је Хрват који живи у Србији, ок шта сада треба том момку сваки дан ударати чвоке јер је Хрват?
Спрда се са владајућим у Србији, нагиње више на другу политичку струју, шта сад?
Оптужили су и мене да сам СНСД сендвичар па СНС сендвичар ( Џег милион пута), те жути, те плави те црвени.Свако има неку своју пројекцију у глави.Али све је то погрешно.

Ако до сада ниси сконтао да ја Србију волим из петних жила онда си слабо објективно посматрао.
РС никада нећу назвати геноцидном, то сам већ објаснио Носфију, не пљујем по темељу.
А то што Европу сматрам најбољим мјестом за живот не значи да подржавам у свему политику ЕУ.
Превише си се човјече укопао у тај ров, ја се не сјећам да је S&W водио неку расправу скоро јер је баш слабо активан.
Он је наиме страствени фан Круне и готово увјек је само на таквим темама, ове безтеме теме га слабо интересују.Ја поштујем његово мишљење и на дестине пута сам му рекао да Србија није спремна и довољно зрела вратити се Круни и да је превише оптимиста али подржавам ту причу.Српско стадо је велико, Круна би могла да га окупи поново.Има потенцијала али не још тренутно.Воса је супер лик, стара школа форумаша због таквих и њему сличних сам и направио налог на Крстарици.

Тај је крипто-оно на у што несме да се каже.

Био ми је готиван док није почео о српском менталитету, прво са сликама и коментарима загађене реке у Рашкој па са навијањем за арнауте и све друге крвнике (и његове) па са његовим грозном темом што је теби све симпатично иако нема везе са страначком и државном политиком.

Знам добро добро убеђења S&W и није никакав "фан" Круне (има ли мере глупостима?) него поборник и поданик и са којим сам дискутовао о тој теми а носфератуове дивљачке напада на њега си могао да промашиш једино да си био привремено слеп док знам да си имао важније приоритете.

Ја сам се учланио јер ме је гуглање о Смолуџи упутило на овај форум и признаћеш да сам те увек подржавао док није покренута ова тема са свим реакцијама "урбаних" изопачености које си без даха подржавао.

Први пост (2008) ми је био на некој актуелној теми о глобализму и стању овде са предлогом релевантне литературе да би ме бедоносцев и носгурату дочекали као "четворонога животиња, крезуб, грбав, имбецил" и слично.

Нисам научио на такав начин у том домену али нисам ни тв-беба па кад сам им вратио мило за драго кроз раскрињкавање и каркирање њиховог стања било је на пп молбе за милост.

Право да ти кажем; у многим запажањима се слажем са њима али не са њиховим злонамерним тумачењима и намерама те им не дајем за право док ти идеш све низ длаку јер ти је прече све то "урбано" док те, као сада, не уједе за дупе.

Али шта рећи о бићу које у шетњи са породицом кришом слика жене које се сунчају па дели по форумима и са систијем адолесцентно усхићење на гротескно виме.
Поред естетике и чудне фиксације.

Сад Пиану описујеш лепоте природе и причаш о наследству само што немаш времена за то а имаш за све серије и хороре и трабуњање по форуму, сабери се у нешто конкретно и доследно.

Petar_Petrovic

Veoma poznat
Poruka
10.846
Мијаче тај фамозни Моторкотач је Хрват који живи у Србији, ок шта сада треба том момку сваки дан ударати чвоке јер је Хрват?
Спрда се са владајућим у Србији, нагиње више на другу политичку струју, шта сад?
Оптужили су и мене да сам СНСД сендвичар па СНС сендвичар ( Џег милион пута), те жути, те плави те црвени.Свако има неку своју пројекцију у глави.Али све је то погрешно.

Ако до сада ниси сконтао да ја Србију волим из петних жила онда си слабо објективно посматрао.
РС никада нећу назвати геноцидном, то сам већ објаснио Носфију, не пљујем по темељу.
А то што Европу сматрам најбољим мјестом за живот не значи да подржавам у свему политику ЕУ.
Превише си се човјече укопао у тај ров, ја се не сјећам да је S&W водио неку расправу скоро јер је баш слабо активан.
Он је наиме страствени фан Круне и готово увјек је само на таквим темама, ове безтеме теме га слабо интересују.Ја поштујем његово мишљење и на дестине пута сам му рекао да Србија није спремна и довољно зрела вратити се Круни и да је превише оптимиста али подржавам ту причу.Српско стадо је велико, Круна би могла да га окупи поново.Има потенцијала али не још тренутно.Воса је супер лик, стара школа форумаша због таквих и њему сличних сам и направио налог на Крстарици.
Ma kakav Hrvat kotac je trol.

:kez:

Emihs

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.625
Тај је крипто-оно на у што несме да се каже.

Био ми је готиван док није почео о српском менталитету, прво са сликама и коментарима загађене реке у Рашкој па са навијањем за арнауте и све друге крвнике (и његове) па са његовим грозном темом што је теби све симпатично иако нема везе са страначком и државном политиком.

Знам добро добро убеђења S&W и није никакав "фан" Круне (има ли мере глупостима?) него поборник и поданик и са којим сам дискутовао о тој теми а носфератуове дивљачке напада на њега си могао да промашиш једино да си био привремено слеп док знам да си имао важније приоритете.

Ја сам се учланио јер ме је гуглање о Смолуџи упутило на овај форум и признаћеш да сам те увек подржавао док није покренута ова тема са свим реакцијама "урбаних" изопачености које си без даха подржавао.

Први пост (2008) ми је био на некој актуелној теми о глобализму и стању овде са предлогом релевантне литературе да би ме бедоносцев и носгурату дочекали као "четворонога животиња, крезуб, грбав, имбецил" и слично.

Нисам научио на такав начин у том домену али нисам ни тв-беба па кад сам им вратио мило за драго кроз раскрињкавање и каркирање њиховог стања било је на пп молбе за милост.

Право да ти кажем; у многим запажањима се слажем са њима али не са њиховим злонамерним тумачењима и намерама те им не дајем за право док ти идеш све низ длаку јер ти је прече све то "урбано" док те, као сада, не уједе за дупе.

Али шта рећи о бићу које у шетњи са породицом кришом слика жене које се сунчају па дели по форумима и са систијем адолесцентно усхићење на гротескно виме.
Поред естетике и чудне фиксације.

Сад Пиану описујеш лепоте природе и причаш о наследству само што немаш времена за то а имаш за све серије и хороре и трабуњање по форуму, сабери се у нешто конкретно и доследно.
Мијаче Мијаче ја сам постао модератор на Филму има баш пуно година више се и не сјећам и знаш шта је најгоре од свега.Данас цијели дан нисам ушао на тај подфорум и мало ме срамота.Али постоје још два модератора па није проблем.Нисам погледао филм али ни серију баш дуго јер сада немам заиста времена.Ситна су ми дјеца јбг. како си тако наопак па све преводиш на неки свој начин.Некада сам писао аматерске рецензије за све што погледам јер сам имао више времена.Времена се мењају, људи се мењају није то ништа толико чудно.И мишљења се мењају природно је да не буду зацементирана.Нема моје реценције на филму баш дуго шта да радим биће опет времена за гледање бар се надам.
Ја намјерно не пишем јавно да сам и стобом размјењивао пп поруке и све су биле везане за злочине у РС, показао си интерес за српске жртве.Ја уопште не сумњам у твој патриотизам, мени је споран твој наступ ја држим пиједестал "српства,чојства и поштења", просто не разговарам тако ни у приватном животу а камо ли на форуму гдје не знам о теби ништа.Неким чудом си мене убацио у исти кош са људима са којима си имао конфликте те врсте гдје се брутално извређате.Ја те нисам никада вређао на тај начин, јесам те зезао да си полудио, да си пијан, да си бијесни пас али само када си ме брутално вређао али чак ни тада ти нисам одговорао истом мјером.
И просто након одређеног периода дигао сам руке од тебе као форумаша јер си имао тај агресивни став да ти радим о глави или шта већ не знам.
Ето ово си ово лијепо написао стим да код мене нема низ-уз длаку јер ја разговарам о стварима које ме интересују.Ја бирам себи теме, када ми није интересантно нећеш ме ни видјети на теми.Просто.

Зар ти стварно мислиш да се ја слажем у свему са Победом,Де Систијем, Носфијем и кога већ сматраш чланом тог опасног "натогу*" табора, ето настави низ сам.Али не знам ни како мислиш полемисати озбиљно ако си вјечито у бану.Па не значи да се морамо вређати брутално.То сам сугерисао и Носфију, он је прихватио сугестију и извинио се и ја сам стим завршио, нема режања према њему наредних годину дана и слично.
И даље се слажемо да се не слажемо везано за рату у Украјини а поготово не за масакр у Сребреници.
Poruka je automatski spojena:

Ma kakav Hrvat kotac je trol.

:kez:
Хрват и не крије то, ја немам проблем стим, он је један од ријетких форумаша који је често постављао своју слику.

mijak

Poznat
Poruka
7.521
Pa ne, ali on stvarno izrazito iritira sa tom svojom "smirenoscu" i "sveznanjem".

Nije sve tako, ali pise da bi nesto pisao. Ako ima toliko posla, zasto ne radi nego pise na forumu? Nego nije...nije sve tako kao sto pise.

@ Tihi

Zasto ti meni nisi dao reputaciju za pesmu koju sam ti posvetila sinoc? Da je bar ruzna, ali vrlo je lepa, osecajna, skoro univerzalna.

Sram te bilo!

Pa ne, ali on stvarno izrazito iritira sa tom svojom "smirenoscu" i "sveznanjem".

Nije sve tako, ali pise da bi nesto pisao. Ako ima toliko posla, zasto ne radi nego pise na forumu? Nego nije...nije sve tako kao sto pise.

@ Tihi

Zasto ti meni nisi dao reputaciju za pesmu koju sam ti posvetila sinoc? Da je bar ruzna, ali vrlo je lepa, osecajna, skoro univerzalna.

Sram te bilo!

Ево ја сам ти у Тихијево име дао репутацију а ти се у моје уз следеће плакање и попипшки на Зукирлића, јел фер?

Poslednja izmena:

kojekude2022

Aktivan član
Poruka
1.611
Ništa, presavij tabak i pravac Strazbur.
Ti ovim braniš čovečanstvo.
I sve si dobro skapirao za ovo kratko vreme koliko si na forumu
:lol:
Hvala na neželjenim savetima i ironičnim pohvalama.
Poradi na sopstvenim kopleksima, ako si najpametniji kad odeš u svoje selo zbog toga što si uspeo da se domogneš Beograda, to ne znači da si najpametniji van tog atara. Neko brže, nego sporije (a neko nikad) shvati kako negde stvari funkcionišu.
Ne treba velika pamet da se razume funkcionisanje umišljenog Gradačanina, Patološkog narcisa, preplaćenih IT robova ograničenih na logiku bitova, Kforovke devojke i funkcionalno nepismenih trolova. Naročito kad su uljuljkani u konformizam i samoljublje. Moj doprinos je samo u pretvaranju ove teme iz groteske u burlesku. Ili što bi ti rekao: malo sam razvrgnuo Družinu EU prstenCa :hahaha:.

Dе Sisti

Legenda
Poruka
65.266
jedini hrvat koji mi nije na ignoru
simpa dečko, ali retko ko ga razume...mislim od ovih mojih ruso.guza :)
U nedostatku ičega konkretnog, jedina stvar koju mu zameraju "aaa, Hrvat, aaa, ustaša".
Idiotluk.
A čovek je Prva Liga.
Poruka je automatski spojena:

Kako bi to Hrvati lijepo bombardovali.
Nisu traktori u pitanju.

JeanColdHand

Buduća legenda
Poruka
26.186
Mislim da kolega ne razume sustinu ove teme, i cudno mu je sto ovde pisemo o mnogim pametnim stvarima, a ne samo o jednoj glupoj (kao kod drugih tema), pa je resio da zatrpava temu razlicitim temama koje nemaju veze jedna sa drugom, imitirajuci skakanje sa teme na temu, a ne prepoznaje da sve te teme na kvadratima o kojima se pise u stvari imaju zajednicki sadrzalac.
kolega je gloop k'o polni organ i smatram da bi ovom konstatacijom trebalo staviti tačku na tu priču...ja više ne čitam ni reč njegovih baljezganja, iz prostog razloga jer mi nije zanimljiv, čak ni kao psihološki profil...

mijak

Poznat
Poruka
7.521
:rotf: Јако лоша људска особина је бити малициозан и безобразан без основе.Изгледа сам се преварио везано за тебе.
Из тебе излази свашта нешто али хаотично , сједи човјече похватај то , стави на неку гомилу па сортирај.Има доброг материјала.

Каква Украјина, *урац палац , ја данас после посла имама толико обавеза да не знам од чега кренути.То је живот.
Нико о Украјини и не прича код нас, већ људи иду на одмор, љетовање, како ти замишљаш да ми овдје живимо, сви под јастуком имамо рамбо нож и само чекамо да нелети неки Мујо да га прикољемо. :lol: Да ли ти знаш да ја имам више познаника муслимана него што ти можеш и појмити?
И онда ћеш ти мени причати какви су муслимани и каква је БИХ држава.Па докле иде твој безобразлук БогТЕмазо.
Није живот тако једноставан нити црно-бијели.Има ту разних боја мој Носфи.Изненадио би се колико мало знаш или не знаш о мени али зато си дајеш за право да етикетираш.Чудан наступ крајње чудан као да си пролупао.
Али зар је то и битно?Прескочи моје поруке ако ће ти тако били лакше и уживај.

Тек сад је теби "све хаотично" а са истим уз јагона против Срба и Србије (како год тумачили дневну политику) приоритет је био "урбано" и све "кул".

Мислим да је сад ред да се извинеш свим родољубима који су били мете таквог његовог, у чопору, дивљања које си коментарима и лајковима као аспирант подржавао па и уздизао.

Dе Sisti

Legenda
Poruka
65.266
6C83954B-6593-45EE-B431-2FE1C17AA38E.jpeg

Nosferatu___2

Buduća legenda
Poruka
34.675
koji horor, ovi su skroz odlepili, 😧
očekujem sledeći zakon da koji dozvoljava pljačku kineza ili jevreja....
nije mi jasno kako ne vide ništa čudno u ovim zakonima koje planiraju da donesu?
Jako je tužno što će Kanada da zapleni krvave jahte hunskih oligarha.

Kako komentarišeš to što tzv. rusija* tepih bombama uništava stanove pune dece i starih u Ljisičansku?

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
46.597
kolega je gloop k'o polni organ i smatram da bi ovom konstatacijom trebalo staviti tačku na tu priču...ja više ne čitam ni reč njegovih baljezganja, iz prostog razloga jer mi nije zanimljiv, čak ni kao psihološki profil...
Covek je vrlo pametan...ako vapi da se uvede malo reda to nije nista lose, i moze i tako da opstane ova tema, a ti koja si ga "analizirala" da je Sirmijum, samo cuti da ti nije interesantan, nego te otkacio.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
46.597
Ево ја сам ти у Тихијево име дао репутацију а ти се у моје уз следеће плакање и попипшки на Зукирлића, јел фер?
Hvala Mijace, nisam trazila a sto se Zukorlica tice zao mi je, i sad mi je zao sto je umro, i mislim o njemu vrlo pozitivno.

Ako je reputacija data u stilu da me "prevedes" na svoje razmisljanje (mrznju ka coveku), to ne, dzaba si mi je dao.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.