Kafana Da li je bolje imati 400m2 u Kuli ili 50m2 u Beogradu? #14

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jel može da se koristi Mladjan Dinkić za avatar, kao što neki koriste Kalača i Beobanku?

Onako za sprdnju...
Gde Dinkića ozbiljno da shvataš?
Pa zna se koja mu je bila uloga u "Nikad Izvini"
Vrlo upečatljiva.
Ni ja ne bih bolje smislio.

a taman se uklapa u korisničko ime... :D

Динкић је дао идеје Вучићу чиме ће да нас замлаћује 10-так година...

Потцењујеш Динкића.
 

Putinovi naslednici?​

Predlaže se da se kao potencijalni naslednici pominju gradonačelnik Moskve Sergej Sobjanin, istaknuti Putinov saveznik i bivši predsednik Dmitrij Medvedev i prvi zamenik šefa kabineta Sergej Кirijenko.



Медведев нема шанце.

Ја мислим да ће бити или Градоначелник Мосвке или први заменик шефа кабинета.
 

Putinovi naslednici?​

Predlaže se da se kao potencijalni naslednici pominju gradonačelnik Moskve Sergej Sobjanin, istaknuti Putinov saveznik i bivši predsednik Dmitrij Medvedev i prvi zamenik šefa kabineta Sergej Кirijenko.



Медведев нема шанце.

Ја мислим да ће бити или Градоначелник Мосвке или први заменик шефа кабинета.

Само ти мисли... :kafa:
 
@De Sisti
& veselo društvo iz separeja

lepi.gif
 
Odluka o muzičkom avataru u vijećanju

Ima da ukažem na avatar sa Kalačom
injao proki, tebi danas rođus! pripremila sam ti neke pesme, samo reci šta želiš, cecu, ili nešto na engleskom, nemačkom, španskom, italijanskom...danas sve želje ispunjavam...
 
Сад ти аватар има само једно слово Ѕ.

Фора би била да си се назвао Ztojkov Menidjer, па би на аватару имао велико слово Z.
ZDrva.jpg


injao proki, tebi danas rođus! pripremila sam ti neke pesme, samo reci šta želiš, cecu, ili nešto na engleskom, nemačkom, španskom, italijanskom...danas sve želje ispunjavam...
Pa juče bio... 18 godina foruma...
sad mogu da radim one stvari po forumu...
Izgleda zaboravili da smem i bezobrazne avatare da stavljam...

ajmo na Grčkom - "Despina Vandi"...

 

Putinovi naslednici?​

Predlaže se da se kao potencijalni naslednici pominju gradonačelnik Moskve Sergej Sobjanin, istaknuti Putinov saveznik i bivši predsednik Dmitrij Medvedev i prvi zamenik šefa kabineta Sergej Кirijenko.



Медведев нема шанце.

Ја мислим да ће бити или Градоначелник Мосвке или први заменик шефа кабинета.

Медведев је имао прилику, и није успео. Корумпиран је и жељан новца, чак и за руске стандарде превише, а није посебно јак и нема харизму. Зато сада мора да даје хистеричне, апокалиптичне антизападне изјаве само да би опстао у том друштву.

Собјанин је матори чича, и иако код тих тирана ништа није немогуће (као кад је Раул који је био 85% готов заменио Фидела који је био 100% готов) мало је вероватно.

Киријенко је опасан као змија, има 60ак година али делује млађе, и део је Путиновог најутицајнијег круга већ 22 године. Он је могућ кандидат.

Али вероватно ће га, баш као и након смрти Стаљина, наследити 3 а можда и више људи, па ће се међу њима искристалисати следећи цар.

Стаљина је наследио тријумвират састављен из Хрушчова, Берије и Маленкова, па су се онда разрачунали међу собом.
 
Медведев је имао прилику, и није успео. Корумпиран је и жељан новца, чак и за руске стандарде превише, а није посебно јак и нема харизму. Зато сада мора да даје хистеричне, апокалиптичне антизападне изјаве само да би опстао у том друштву.

Собјанин је матори чича, и иако код тих тирана ништа није немогуће (као кад је Раул који је био 85% готов заменио Фидела који је био 100% готов) мало је вероватно.

Киријенко је опасан као змија, има 60ак година али делује млађе, и део је Путиновог најутицајнијег круга већ 22 године. Он је могућ кандидат.

Али вероватно ће га, баш као и након смрти Стаљина, наследити 3 а можда и више људи, па ће се међу њима искристалисати следећи цар.

Стаљина је наследио тријумвират састављен из Хрушчова, Берије и Маленкова, па су се онда разрачунали међу собом.

Путин, као и све тоталитарне вође, не трпи могућност да га дезигнирани наследник пре времена скине са власти. И зато не трпи никога у свом окружењу ко му је јасан алтернативни фокус симпатија и центар моћи.

То је класично за режиме у свим ужасним државама, од партијског нивоа на више. Јер, ко је био алтернатива Чобету? Титу? Чак и Ђинђићу, који је систематски из ДС-а протерао све могуће ривале? Класичан 'после мене потоп' мајндсет и један од разлога због којих земље-свињци имају толико мука на путу да се издигну из свињца.

Путин ноћас може да умре. Шта онда? Ко наслеђује ту огромну државу са много проблема, много непријатеља, и много нуклеарних глава? Нико не зна, а у Кремљу без сумње има много опаснијих и агресивнијих људи него што је Путин.
 
и жељан новца, чак и за srbske стандарде превише, а није посебно јак и нема харизму.
paz ko ga proziva...
medjutim on ne mora ništa da radi - IMA!

Hruščov je odigrao istorijski taktički blef sa Amerima još im nije dobro kad se sete.
Pokupio je sve čipove sa astala.
Jednostavno toliko je hladnokrvno držao svoje slabe karte da su Ameri pobacali svoje štihove odnosno CIA nije imala potrebnu informaciju čime raspolaže pa odustali od fajta.

Tu su se Ameri zaebali ko nikad.
Božija volja...
Danas je kasno.

Što se Staljina tiče stanovništvo je izuzetno zahvalno za eliminaciju nato.guzije sa svojih prostora.

Baš rekoh da priverim, igram neku klanovsku igricu pa sad tu lešimo jedni druge, pa u jednom momentu pitam svoje ruske saigrače: "a da li bi mene ostali napadali ako bih promenio nickname u Staljin?". Prvo su se smejali, bili du to redovi i redovi cerekajućeg smajlija od svakog a onda je jedan lik napisao: "Lepo ime nego kako ga se ti seti umesto nas?"
 
Путин, као и све тоталитарне вође, не трпи могућност да га дезигнирани наследник пре времена скине са власти. И зато не трпи никога у свом окружењу ко му је јасан алтернативни фокус симпатија и центар моћи.

То је класично за режиме у свим ужасним државама, од партијског нивоа на више. Јер, ко је био алтернатива Чобету? Титу? Чак и Ђинђићу, који је систематски из ДС-а протерао све могуће ривале? Класичан 'после мене потоп' мајндсет и један од разлога због којих земље-свињци имају толико мука на путу да се издигну из свињца.

Путин ноћас може да умре. Шта онда? Ко наслеђује ту огромну државу са много проблема, много непријатеља, и много нуклеарних глава? Нико не зна, а у Кремљу без сумње има много опаснијих и агресивнијих људи него што је Путин.

Наследиће га минимум тријумвират- а можда и неко неформално веће, па ће међу собом макијавилистички да се разрачунају док се на врх не уздигне неки нови Цар, као после Стаљина. А можда ће и да га наследи нека сукцесија све декрепитнијих одртавелих стараца, док им држава скроз не пропадне, и/или се опет не промени друштвени поредак- као у деценији након смрти Андропова.

Искуство показује да те опасније људе склоне они на домаћем терену који их се плаше, као у случају Берије.

Ја искрено предвиђам ово:


Али то је на крају крајева све небитно, нека раде шта хоће у свом свињцу од тзв. државе.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top