Kafana Da li je bolje imati 400m u Kuli ili 50m u Beogradu? #18 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

Selo je zakon.

Novi Beograd je uvek bio komarcevo prirodno staniste

Ne zaboravi da je tu hiljadama godina tj sve do skora bila mocvara.

Sad komarci bi da zive gde su navikli ....
Selo je zakon za nešto, za drugo je grad zakon. Sve ima svoje za i protiv.
Ne bi komarci da žive gde su navikli, već gde imaju uslova. Dve velike reke su idealan uslov.

Nemam ja nikakve veze sa SNS-om. Ako Vučić voli Francuze, a i ja volim Francuze, to ne znači da ja imam veze sa SNS-om.
eo ti i sira eksplikacija :lol:

tako sam i ja radio za amere u komunizmu, iako o komunizmu mislim jako lose da budem skroz blag, ali razlika je sto sam ja radio u usa za njih, a ne iz pozicije srpske firme za njih, a to su stvari kao nebo i zemlja.

jedno je kad si frilenser i ceo svet je tvoj, bilo koja kultura ili drzava bez obzira na naciju, veru ili politicki status moze ti biti narucilac posla dok ne zabrazdis u drugosrboijanski koncept doktrine placenog pljuvanja po svoj zemlji zahvaljujuci finasijama koje dobijas spolja, jer i takvih frilensera ima.

a skroz druga, ako sa svojom firmom kolaboracionisticki nastupas ujedinjen u napr. srpskom i americkom kapitalu gde dobijas poslove finsirane delom od srbije a delom od usa a drzava te forsira jer si na ispravnom drzavnom spoljnopolitickom putu.

ne kazem da si to ti, ali to bi bilo manje vise sustina i razlike ko kako i za koga radi i ko za koga i kako gine. tvoja firma postoji, imas pib naravno, racun, ja sam onog dana kad su ovi dosli na vlast i preko noci osnovali 100+ firmi za filmsku produkciju shvatio koliko je sati i u tome ni minuta nisam zeleo da ucestvujem.

Na mene inace komarci trce ko blesavi. Al ovde ih jednostavno nema. Ne kapiram zasto ima stajace vode, vidjao sam one krupne muzijake, sto ne ujedaju vec se hrane nektarom cveca , a zenki koje ujedaju jednostavno nema.

Jednostavno , imam odgovor na to. Zivimo na od Boga blagoslovenom mestu.

Tebi je od Boga blagosloveno mesto izgleda Beograd, jer se jos uvek uporedjujes s njim
i patis sto nisi tamo, pa projektujes mrznju prema njemu da bi umanjio patnju za njim.

A veza je ta što volim istu boju kravate kao Vučić.

Ahahahah. Koji si ti šou đede moj.

Твоје троловање антиполитиком је чувено и надалеко познато.

Иде теби на руку и она претходна и ова тупава вучићева политика.

Тако може да се заради..... :kafa:

ne voli ni engleze ali je slagao masno da je jel radio kod njih u kako rece metalskoj radnji, a englezi obozavaju kada im kazes da si kod njih obitavao radno i oprostice ti mnogo toga.

on ne voli nikog, jer da voli ne bi se onako sprdao sa clanovima svoje porodice ne hepiju, a ne voli ni sebe jer da se patoloski voli onda bi nastupao skroz drukcije. on voli da ga drugi imitiraju kao onaj celavi iz novog sada, kao sto ga je imitirao nesa sad bivsi i jos mnogo gorih mentola, a voli zato sto mu je to jedini tudji identitet na kom zasniva pitanje vernosti posto vernost dozivljava maliciozno i pomalo primitivno.

Не воли никога, али народ то подсвесно зна, и подсвесно страхује да ће доћи већи мрзитељ.

Инверзна је иста мржња другосрбијанера и елитиста као када испровоцираш мањег социопату Победоносцева као другосрбијанера.

Одмах те елитистички шаље у село, иако сам купио кућу у селу релативно скоро.

Дакле све то дегенерисано и неприродно мораће да се лечи у пакету, једним добрим и дугим оружаним устанком !

Na mene inace komarci trce ko blesavi. Al ovde ih jednostavno nema. Ne kapiram zasto ima stajace vode, vidjao sam one krupne muzijake, sto ne ujedaju vec se hrane nektarom cveca , a zenki koje ujedaju jednostavno nema.

Jednostavno , imam odgovor na to. Zivimo na od Boga blagoslovenom mestu.
Šta je, ni komarci neće tamo gde nema ljudi i dobrog života? :mrgreen:

Не воли никога, али народ то подсвесно зна, и подсвесно страхује да ће доћи већи мрзитељ.

Инверзна је иста мржња другосрбијанера и елитиста као када испровоцираш мањег социопату Победоносцева као другосрбијанера.

Одмах те елитистички шаље у село, иако сам купио кућу у селу релативно скоро.

Дакле све то дегенерисано и неприродно мораће да се лечи у пакету, једним добрим и дугим оружаним устанком !

Сањаш да ме убијеш јер сам бољи од тебе, али не би то ништа помогло.

И без мене у Србији постоје бар стотине хиљада људи који су бољи од тебе.

eo ti i sira eksplikacija :lol:

tako sam i ja radio za amere u komunizmu, iako o komunizmu mislim jako lose da budem skroz blag, ali razlika je sto sam ja radio u usa za njih, a ne iz pozicije srpske firme za njih, a to su stvari kao nebo i zemlja.

jedno je kad si frilenser i ceo svet je tvoj, bilo koja kultura ili drzava bez obzira na naciju, veru ili politicki status moze ti biti narucilac posla dok ne zabrazdis u drugosrboijanski koncept doktrine placenog pljuvanja po svoj zemlji zahvaljujuci finasijama koje dobijas spolja, jer i takvih frilensera ima.

a skroz druga, ako sa svojom firmom kolaboracionisticki nastupas ujedinjen u napr. srpskom i americkom kapitalu gde dobijas poslove finsirane delom od srbije a delom od usa a drzava te forsira jer si na ispravnom drzavnom spoljnopolitickom putu.

ne kazem da si to ti, ali to bi bilo manje vise sustina i razlike ko kako i za koga radi i ko za koga i kako gine. tvoja firma postoji, imas pib naravno, racun, ja sam onog dana kad su ovi dosli na vlast i preko noci osnovali 100+ firmi za filmsku produkciju shvatio koliko je sati i u tome ni minuta nisam zeleo da ucestvujem.
Pa ja ne radim u srpskoj firmi. Sve američke firme koje imaju ispostave u Srbiji imaju i PIB, čak kada nisu poreski obveznici.

opet si omasio

av ne voli francuze kao sto ih ne voli nijedan srbin jer su nas zaebali u prvom svetskom zajedno sa englezima a mi im jos povrh svega digli onaj monument na kalemegdanu koliki smo idioti.

av voli makrona jer emanuel je ozenjen trandzom a av voli tako neke napetvoreno ruralne likove sto nam govori okolina u njegovoj stranci kojima daje sve samo da su blizu njega.
Francusku sam pomenuo tek tako kao ilustraciju, nije bilo bukvalno.

Može i Madagaskar.

Back