Kafana Da li je bolje imati 400m u Kuli ili 50m u Beogradu? #18 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

Објаснићеш ти Милети да је то што ради таласократија.

Онда ће да те изује и истера на снег. Неће бити више ТВ-а, ти ћеш им бити забава док гледају кроз прозор.
Kako si hrvatski podmukao ccc...

Објаснићеш ти Милети да је то што ради таласократија.

Онда ће да те изује и истера на снег. Неће бити више ТВ-а, ти ћеш им бити забава док гледају кроз прозор.

Sta je ovo zar niste pricali da je zapadna tehnologija najbolja

Kad ono Kinezi mora da vas vade iz govana

Па докле ћеш те гадости да пишеш.

Па немој више...
ima scena u kopolinoj apokalipsi kada pukovnik kurc objasnjava zasto nisu mogli da dobiju rat u vijetnamu... kad su usli u selo da "vakcinisu" decu kao sto su ameri jel empaticni :lol: posle vaksa vijetnamci ili vijetkongovci svejedeno, jer je to bio narodni otpor sili, domaci su ko kasapi svakom detetu otfikarili ruku gde su ovi ubrizgali svoje "humane" vakcine a za koje znamo kakvo predumisljajno zlo su napravili napr. u kongu sa zenama koje su sve do jedne posle njih ostale neplodne.

ima jos bolja scena sa dzunkom koju ameri zaustavljaju, trkeljisu i izivljavaju se da bi drogirana budala sa mitraljezom pobio sve u njoj...kada vide da jedna riba nije mrtva, tj jos dise, onda jel kao humanisti zovu prvu pomoc da je kao "spasu"...to se zove zapadno licemerje koje pokusavaju da napakuju svim narodima kojima to nije urodjena osobina.

slicnih primera bezbroj u mnogim knjizevnim delima da ne pisem. britanci su ogrezli u tome, zato nije ni cudo kako se to primi na svakog gastosa u vb koji zeli da bude ono sto nije i sto nikad ne moze postati posto ce za britse uvek ostati prezren pa takvima kompleksi i frustracije odbacenosti ne daju mira.

Ispadose hrvati

HRVATSKA - ITALIJA 1:1 Hrvatska je na korak do ispadanja s Eura

Foto: EPA

HRVATSKA reprezentacija remizirala je s Italijom 1:1 u zadnjem kolu skupine B Europskog prvenstva. Tako završava na trećem mjestu u grupi s dva osvojena boda i samo u teoriji ima nadu za prolazak u osminu finala. Vodila je Hrvatska od 55. minute golom Luke Modrića, no u osmoj minuti sudačke nadoknade, odnosno u zadnjem napadu na utakmici, Mattia Zaccagni šokirao je momčad Zlatka Dalića i zabio za prolazak Italije.

Kako Hrvatska sada može proći?​

Hrvatska može proći samo kao jedna od četiri najbolje trećeplasirane ekipe, no za to joj se mora poklopiti nekoliko rezultata. U utorak Engleska mora pobijediti Sloveniju s barem tri gola razlike, a Danska mora pobijediti Srbiju. Zatim se u srijedu mora dogoditi da Turska pobjedi Češku, a Portugal Gruziju.

kad su glupi ko q... turci da vode 1:0 nikad ne bi ispali vec bi se valjali po terenu do kraja utakmice a ovi hoce sa zabarima da se nadjebavaju u fudbalskom umecu i koje sere uvek na svakom evropskom ili svetskom prvenstvu.

ako veceras nasi slucajno uguraju go dancima, jedina sansa je da svi stanu u go i da simuliraju svaki start kao tezak faul sa sve ulaskom lekara...ako krenu u mudrovanje i nadigravanje popicemo tri do pet komada.

si vid'o Tihihihiii ouvaaajj kako se stoka lijepo druzi prije prvog meca Srbije :heart:
Neke zestoke maske nabili ne'am pojma valjda da sakriju krmece njuske sta li...msm moze to nije problem al maskama se smrad sakrit nemere ha ja :aha2:
Pogledajte prilog 1569753
kolko ih ima u britaniji nije ni cudo...ako si gledo juce spance i njih, mozda si video ceo stadion ili ono sto je doslo da gleda utakmicu, da su svi u crvenoj crnoj boji sa kecetima na glavurdama. :rotf:

i britsi nama seru o kosovu...nisu ni svesni koje zlo su pustili u zemlju i sta ce im ti kozoyebi napraviti od kraljevine.

kad su glupi ko q... turci da vode 1:0 nikad ne bi ispali vec bi se valjali po terenu do kraja utakmice a ovi hoce sa zabarima da se nadjebavaju u fudbalskom umecu i koje sere uvek na svakom evropskom ili svetskom prvenstvu.

ako veceras nasi slucajno uguraju go dancima, jedina sansa je da svi stanu u go i da simuliraju svaki start kao tezak faul sa sve ulaskom lekara...ako krenu u mudrovanje i nadigravanje popicemo tri do pet komada.

Važno je da Hrvati nauče da ako misle da idu dalje ne puštaju Albaniju a oni baš svoje saradnike protiv Srbije pustili.

Nije važno što Srbija ne ide dalje 3X je sladje što Hrvati ne idu dalje.

Ma šta 3X...
100x
1.000.000x
Ma
1.000.000.000.000.000.000.000.000X !!!
(ukupan Američki dug na dan 24.06.2024.)

И данас ће бити лепо време за кошење 28°C, треба 30ари плаца средити,имамо у плану да ставимо већи контејнер и један соларни панел.
Imas u planu moj curac.

Gde si da mi pomognes?

a zamisli lika koji se lozi na dementnog idiota dzoa koji ne zna ni gde je levo ili desno :rotf:
Mislim da se niko ne lozi na Bajdena, cak ni ovi koji glasaju za njega.

Lozenje na Bajdena sam video samo u onoj kopiji The Office-a, koja je po meni uzas, ali ljudi je vole, Parks and Recreation.

Jedna od najprecenjenijih serija ikada.

I to im cak najveca legenda u seriji pravljena da bude libertarijanac, i opet mi je losa.

Ispadose hrvati

HRVATSKA - ITALIJA 1:1 Hrvatska je na korak do ispadanja s Eura

Foto: EPA

HRVATSKA reprezentacija remizirala je s Italijom 1:1 u zadnjem kolu skupine B Europskog prvenstva. Tako završava na trećem mjestu u grupi s dva osvojena boda i samo u teoriji ima nadu za prolazak u osminu finala. Vodila je Hrvatska od 55. minute golom Luke Modrića, no u osmoj minuti sudačke nadoknade, odnosno u zadnjem napadu na utakmici, Mattia Zaccagni šokirao je momčad Zlatka Dalića i zabio za prolazak Italije.

Kako Hrvatska sada može proći?​

Hrvatska može proći samo kao jedna od četiri najbolje trećeplasirane ekipe, no za to joj se mora poklopiti nekoliko rezultata. U utorak Engleska mora pobijediti Sloveniju s barem tri gola razlike, a Danska mora pobijediti Srbiju. Zatim se u srijedu mora dogoditi da Turska pobjedi Češku, a Portugal Gruziju.
На страну фанатизам и навијаче, Хрвати за разлику од наших играју фудбал и мушки су пали.

Или боље речено Хрвати играју и воле фудбал као ми кошарку.Чак и када су водили нису се потпуно повукли.Поштујем тај моменат.
Иначе ова група је убједљиво најтежа и најнезгоднија.

Или боље речено Хрвати играју и воле фудбал као ми кошарку.Чак и када су водили нису се потпуно повукли.Поштујем тај моменат.
Иначе ова група је убједљиво најтежа и најнезгоднија.
Volim da gledam ankete na Pinku, kad zaustavljaju random tupave maloumnike na ulici: biće 2:1 za nas, pa pobeda naravno, bog je uz nas, biće 3:0 za Srbiju...:lol:

Mislim da se niko ne lozi na Bajdena, cak ni ovi koji glasaju za njega.

Lozenje na Bajdena sam video samo u onoj kopiji The Office-a, koja je po meni uzas, ali ljudi je vole, Parks and Recreation.

Jedna od najprecenjenijih serija ikada.

I to im cak najveca legenda u seriji pravljena da bude libertarijanac, i opet mi je losa.
On je tvoj idealni liberalni levičar. I jednako nema pojma šta je gde, kao ti. :mrgreen:

Šta veliš, kada krupan kapital vlada, to je onda komunizam. Ahahahahahaha....

'Ajde što Rifat ne zna, on je čovek umetnik pa i ne mora da zna, ali baš je blam da ti pričaš takve nebuloze a predstavljaš se kao meki tobožnji poznavalac društvenih nauka.

где сам рекао и у ком контексту ...

шта измишљаш, матор, па измишља , још оно ахахахах ...

Сизо, што лупаш бре ?

Упропастили сте Крстарицу !!!

Na koji način u kapitalističkoj zemlji vlada bilo kakav komunizam, novi ili stari, pričaj

Не лупај, то је за тебе недостижна расправа и не пришивај.

Све интернационале путују ка истој идеји

Није битно ко шта поседује, већ какву и колику моћ има.

Имовина је тада небитна !

Pa ako je on levo, onda su ovi srpski nacionalisti iz tvoje Narodne Stranke potpune komunjare, jer su 3 puta levlji od njega.

:aha: ... опет

Досадило је људима објашњавати једно те исто...

Када буду постојале фусноте и референце на Крстарици, позиваћемо се на те текстове

iskopali ti oci lepa i pametna sliko :(

Ма ко их ј... :lol:

------
ЖАо ми је Нина, ово је Јавна Ствар на приватној платформи.

Да је нпр. ово твој или Иванов Приватан Форум, онда можеш да ме искључиш.

А то значи да сте се заглавили и да не знате разлике о којима говорим.

Дакле, медији су приватни, државни или припадају организацијама (удружење грађана), али садржина на Форуму К., је Јавна Ствар. Садржина није Приватна Ствар

Забрљао је онај који је мислио да је паметан, па је тако одлучио и упропастио Форум.

Извини, али ако разумеш, није до мене !... :kafa:... ако не онда ништа !
------

Back