Kafana Da li je bolje imati 400m u Kuli ili 50m u Beogradu? #17 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

Авганистанци:

1449674-des-hommes-afghans-le-12-decembre-2001-a-kaboul.jpg

Тамили:

main-qimg-0c00c895e039638644d475da6992b0d8-lq
Ok, mi koji nismo rodom iz tih krajeva ni sad ne umemo da uočimo razliku.
Hvala za info, ali ne treba, stvarno

Ok, mi koji nismo rodom iz tih krajeva ni sad ne umemo da uočimo razliku.
Hvala za info, ali ne treba, stvarno
Ma jok, brate, nije to ni bitno. Ko ih je*e, svi izgledaju isto kad ih gledaš sa strane. Bitno da se ne svađaju međusobno, a mi ćemo samo da se smejemo u uglu kad se oni mešaju među sobom. Ko zna, možda se i oni međusobno ne razlikuju, samo mi mislimo da imamo oči kao sokol.

Ma jok, brate, nije to ni bitno. Ko ih je*e, svi izgledaju isto kad ih gledaš sa strane. Bitno da se ne svađaju međusobno, a mi ćemo samo da se smejemo u uglu kad se oni mešaju među sobom. Ko zna, možda se i oni međusobno ne razlikuju, samo mi mislimo da imamo oči kao sokol.
Meni drago da se @****носцев polako oslobadja kompleksa odakle potiče pa stavlja porodične fotke
To je nacionalni problem po dolasku u Beograd.
Čak i ovi što se na Wikipediji nadju navedu mesto rodjenja samo ako je fensi a češće izostane taj podatak.
Ranije nije bilo tako a sećaš se iz škole: "naš slavni taj i taj rodjen u Donjoj Murteniici, osnovnu školu u Gornjoj, gimnaziju u Beogradu gde je i umro"

Мала опаска, Авганистанци су прилично бели за Азијате. Врло тамне пути су југ Индије и као што кажеш Цејлон; и неки јужни Арапи.

Znaju biti jako lepi ljudi.

Devojka od koje ukradem poneki recept je Avganistanka, Pick up limes. Mnogo je fina.
Kao i Hoseini, za moj pojam on je naocit muskarac.

Tamniji su znacajno Arapi. Narocito africki. I Omanci, takodje. Doduse Oman ima potomke robova, crnaca iz Afrike. Ima i Irance. Moj drug je crnac od majke Iranke. Njegov tata je potomak robova iz Tanzanije. I taj decko je mnogo lep, neverovatne simetrije lica. Bele crte na crnom licu.

Estetski posmatrano, meni najlepsi glumac je onaj Siddig a on je englesko - sudanskog porekla.
Tamne, tamne koze i zelenih ociju. Daleko je tamniji od prosecnog Avganistanca.

Ispada da je problem u musavosti tog sveta. Kada ih umiju, nahrane i uljude ima puno lepih ljudi oba pola tako da deluje da je vise do nege i kasvetnosti.
Mi smo providni, beli pa ruzicasti, sa venama.

ne mozes jer to nisam napisao ja vec kolega @zemunski kej
Nisam napisao u tom radikalskom kontekstu rasiste. Vec kako u roku godinu dve grad ima upadljive nove stanovnike. Svuda cujes ruski jezik ali ne znas koji su dok ne progovore. Video sam i one kosooke Ruse,koji su znacajno krupniji od Kineza,pa pokrivene zene po trznim centrima.Ne razlikujem taj arapski svet.
Juce cujem sledi uvoz 15-20 000 gradjevinskih radnika iz treceg sveta za gradnju EXPO koji se pribizava.
Pre samo 5-10 god. retkost je bila da vidis nekog crnca i u Beogradu. Danas ima koliko hoces i drugih rasa i drugih nacija a nismo mogli sa komsijama istog jezika.

ne mozes jer to nisam napisao ja vec kolega @zemunski kej
To što u tvoje selo nema Cigana nije nikakva prednost

"Iebo selo iz kog i Cigani beže"

Bez uvrede ali je tako.

I samo da znaš Cigani koji su videli Beča 6 meseci + 3 socijalno imaju više manira nego Srbi koji su u Beogradu prvi put videli asfalt :rtfm:

[

napadaju nam igumana!
Lepa je njegova namera, ali mislim da je ipak trebao da pita roditelje, narocito ako su ovo stvarni likovi dece.

Jer kao prvo, nisu svi roditelji mozda verujuci, a drugo i medju verujucima ima onih koji npr nemaju bas lepo misljuenje o Vladiki Nikolaju, iako sama smatram da je to nebitno, i da je ikonopisac hteo najbolje.

Ali, trebalo je da pita po mom misljenju.
znaci beograd pun camuga
A ti si lepotan?
Ne razumem samo stavljanje ovakvih kratkih videa, niti objasnjenja sta se radi, niti zasto se radi, samo kratak video i sad zakljuci sta je u pitanju.

Teror debilizma na drustvenim mrezama.

Ne razumem samo stavljanje ovakvih kratkih videa, niti objasnjenja sta se radi, niti zasto se radi, samo kratak video i sad zakljuci sta je u pitanju.

Teror debilizma na drustvenim mrezama.
Dokona puvala izmedju 30 do 60 godina koji glume produženi pubertet - videli neku pojavu pa da jave okolini

Nisam napisao u tom radikalskom kontekstu rasiste. Vec kako u roku godinu dve grad ima upadljive nove stanovnike. Svuda cujes ruski jezik ali ne znas koji su dok ne progovore. Video sam i one kosooke Ruse,koji su znacajno krupniji od Kineza,pa pokrivene zene po trznim centrima.Ne razlikujem taj arapski svet.
Juce cujem sledi uvoz 15-20 000 gradjevinskih radnika iz treceg sveta za gradnju EXPO koji se pribizava.
Pre samo 5-10 god. retkost je bila da vidis nekog crnca i u Beogradu. Danas ima koliko hoces i drugih rasa i drugih nacija a nismo mogli sa komsijama istog jezika.

Ja recimo Ruse prepoznajem na keca, nema ni potrebe da progovaraju, obicno su onako nemarkantni i neupadljivi (uglavnom su onako bledunjavi, plavkasti, ne bas narocito visoki, ne bas upecatljivih crta lica i onako neupadljivo i relativno skromno obuceni, takodje i Ruskinje (barem ove koje su sad ovde) obicno su tako ne bas narocito lepe i lepih crta lica, cesto su onako zaobljene i okruglastog lica, svetle kose, bledunjavog tena i ne bas nesto sredjene.
Bas nedavno sam nesto prokomentarisao kako jos ovde nisam video ni jednu ono lepu Ruskinju ili makar onako slatku i simpaticnu da bi ono imao potrebu da flertujem sa njom ili da recimo sednem sa njom negde na neki sokic ili neku klopu da se malo zblizimo, upoznamo i to, ono kao da ne odisu nikakvom energijom ili privlacnoscu, ni nalik onim zgodnim Ruskinjama kakve potenciraju u medijima, filmovima i pop-kulturi.
Sad ja opet ne kazem da su oni zato bolji ili gori od nas, da su ovakvi ili onakvi, vec samo cisto ono neko moje zapazanje i licni utisak.
Inace najlepsa Ruskinja koju sam zasad video u Beogradu je ona sa slike sa protesta u BG-u sto nosi transparent protiv Putina :lol: , mada kontam da sa njom nebi izdrzao ni pola dana, deluje ovako malo hladno i kao sva nesto u nekom pro-lgbt gender i feminaci fazonu. :d

Back