Kafana Da li je bolje imati 400m u Kuli ili 50m u Beogradu? #17 - Kuća na moru ili jednosoban stan u Beogradu?

Poljoprivrednici nisu opet ništa postigli,umesto da se bore po hektaru zemlje bude 45,000din umesto 18,000din i da dobijaju 750litara gorivo po hektaru zemlje dobijaće 100.

Premija za mleko je ostala ista umesto da se poveća.

Moraš da imaš konkurentan proizvod.
Znaš to su demokrate objasnilke 200-te i preuzele Zadruge.

@Alter_Ego_

a kako je tebe država prevarila kad koristiš bakinu VISA karticu?
p.s. ostavi 900 kinti na računu za godišnju članarinu da ne bude "kriv Vučić"

manjina jeste inteligentna ali ta manjina već ima milijarde, ostaje marginalna manjina u vidu lgbt populacije i onih koji ne znaju šta hoće a hoće odmah i sve...

Novi Chevrolet Camaro, not bad

1701424383345.png

ja tebe ne mogu da zamislim kako se raduješ :)

Е и то ме радује, да роб не претендује на познавање радости слободног и испуњеног човека.

Мени форум не треба за дружење са глупим аугустима које и иначе постављам на место.

Aha secam se te igre ali iskreno malo je za moj ukus ono.......previse razvodnjena i razvucena u nedogled (plus ne volim igre iz prvog lica), iskreno vise sam ovako za neke konkretnije i story-driven igre tipa Mass Effect, Assassin's Creed, Batman Arkham serijal, GoW, Uncharted, itd. ;)

Inace vec duze vreme mi stoji na hardu disku u konzoli The Last of Us 2 ali nikako da se nakanim da zapocnem igru i da je odigram , sve kao danas cu, sutra cu, nocas cu i tako u nedogled (kao i za mnoge druge stvari)….......
Batman nikad nije dobio igru kakvu zaslužuje...
Od Spectruma preko Commodore 64 i Amige pa do PC-ja i konzola

Spiderman jeste i to u više navrata na različitim platformama

Притом је теже наћи доброг композитора и музичаре него вокалног глумца.

Tracks

00:11 Dragonborn
04:12 Aurora
11:03 Far Horizons
16:20 Unbroken Road
22:11 Around the Fire
25:07 Sky Above, Voice Within
29:06 Death or Sovngarde
32:12 The Streets of Whiterun
36:40 Kyne's Peace
40:35 From Past to Present
45:40 One They Fear
48:53 Starfield Suite
59:38 End Credits

Свиђа ми се огромна шофершајбна и тај брисач од два метра.

Са друге стране, не требају ми врата отпорна на метке. Не треба ми ни гепек у који стаје тона. Шта тамо да ставим, овце? Све је то прављено за неке друге људе чији животи су мени тешко замисливи.

Back