Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.4

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda to samo tvrdiš ti,nažalost ovdi šutaju takve radnike po ulici.Možeš misliti koliko vrediš.
Ne tvrdim, ja sam to pokazo. Meni se čini da ti nećeš da pomogneš, nego tražiš procenat. Nema toga, ja sve drugarski. Ti meni poso kod zgodne šefice useljive, ja tebi sredim duži godišnji odmor i da možeš na bolovanje kad je sezona... bilo čega, repa, krompir, suncokret, mrmoti...
 
Hoćeš da kažeš da te ne zezaju,nego se meni samo čini da je tako? :lol:
Одакле ти, уопште идеја да мене занима шта ти мислиш о било чему? :lol:
Мислим да сам већ и теби рекао; није мени битно шта било ко о мени мисли, већ шта ја мислим о том који мисли...:kpozdrav:
 
Pa svejedno si se zeznuo, jer naučnik uopšte ne mora da veruje da je Big bang desio, a i dalje ostaje potpuno legitiman naučnik... dok na drugu stranu musliman mora da veruje da je Muhamed leteo na krilatom konju, ili više nije musliman, ili da je Bog poslao ljute medvede da rastrgnu 42-je dece jer su ćelavom Jelisiju vikali da je ćelav, ako si hrišćanin (koji veruje da je Biblija istinita)... zato bolje biti naučnik - niko ne te ne tera da veruješ u takve stvari.
A kako taj naučnik, hemičar, misli da su stvoreni svi ti hemijksi elementi? Oklen mu onaj periodni sistem? :per:
 
Meni nikad ovaj avatar ne moze da bude nezan. Ja zamisljam Pobedonosceva nesto kao Memedovica :mrgreen:

I zasto ovaj avatar, koja je tajna?

Чекај мало, зар ниси рекао да Тиксија замишљаш као Мемедовића?

Сви су ти Срби исти, расисто :D
 
Одакле ти, уопште идеја да мене занима шта ти мислиш о било чему? :lol:
Мислим да сам већ и теби рекао; није мени битно шта било ко о мени мисли, већ шта ја мислим о том који мисли...:kpozdrav:

Miliš da je tome koji misli nešto o tebi,stalo do tvog mišljenja? :lol:
 
A kako taj naučnik, hemičar, misli da su stvoreni svi ti hemijksi elementi? Oklen mu onaj periodni sistem? :per:
Naučnik uopšte ne mora da zna kako su stvoreni hemijski elementi da bi njima manipulisao... čak i ako ne veruje da ih je iz nosa spontano izduvalo Veliko Zeleno Čudovište koje je nekako volšebno Oduvek Bilo Tu...
 
Naučnik uopšte ne mora da zna kako su stvoreni hemijski elementi da bi njima manipulisao.
Такое!
Истом методом се овди млоги упетљали у политику, не проверивши истинитост теза које заступају, а жешћи су стручњаци за све, а нарочито свашта... :lol:
 
Сизифе; наука проверава све.
Мало си одвалио; онако, како си ти рекао- испада да научник не треба ни да зна Мендељејевљев периодни систем; у науци тога нема.
Осим, у овој савременој...
 
Мало си одвалио; онако, како си ти рекао- испада да научник не треба ни да зна Мендељејевљев периодни систем; у науци тога нема.
To nije odvala, to je tačno. Postoje mnoge nauke u kojima poznavanje periodnog sistema nije neophodno.
 
To nije odvala, to je tačno. Postoje mnoge nauke u kojima poznavanje periodnog sistema nije neophodno.

Па Роља не познаје много научника. Зато је њему "научник" универзалан појам, и тај "научник" се разуме једнако и у нуклеарну физику, и у динамику флуида, и у микробиологију, и у синтаксу санскрита. Исто тако, "правник" за њега зна и америчко кривично право, и корпоративно право у Бугарској, и тако даље.

Међутим да си му рекао "аутолимар поправља ауспух" и сл ту би те одмах исправио, јер је то његов свет.
 
Тјерао или не то се десило,то је историјска чињеница.Највећи проблем је што само народи који су примили ислам на Балкану мисле добро о Османлијама и том времену јер им је након што су узели ислам(није битно да ли је добровољно или не али код нас се каже продао вјеру за вечеру и то се говори од давнина) а сви остали се куну у Балканске ратове гјде су истјерали Турке са Балкана.
Е сад се запитај чему устанци и балкански ратови ако је било тако добро Грцима,Србима и Бугарима под Турцима?Одговор је заправо врло једноставан,издигни се из те приче што си ти данас муслиман,мораш објективно гледати на историју.Не врти се историја данас само око бошњака схвати то.

Izvini, moliću lijepo, ja nikad nisam uzdizao Osmansko carstvo kao neki ideali. Čak sam bio jedini koji je i tvrdio da su npr. Srbi bolje prolazili nego mi, i da je Austrija za 30 godina napravila više nego oni za 300-400. Ja kako tvoje tvrdnje sve dovodim u pitanje i tražim dokaze, tako isto postupam i sa vlastitim mitomanima.

Eh, jedino što je Osmansko carstvo imalo je taj odnos prema manjinama koji ako se uporedi sa Europom je bio mnogo humanih, i to tvrdim takođe. Naravno, do prve pobune i onda nastaje haos.

Ti bi trebao da se izdigneš iznad toga da sam ja musliman i da me ne mrziš po defaultu zbog toga, biće ti mnogo lakše sa mnom da komuniciraš.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top