Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja se u Beogradu vozim javnim prevozom i to tako vec godinama da ne kazem decenijama.
Ovako kako je sada nikada nije bilo, a sluzi me pamcenje dobro.
Pre ( mozda tri, cetri nedelje) cekam u Kneza MIlosa bus za nekakav Vidikovac, dodje
bus nekada ( a nije bio neki rush houre) i tu se ja sa jos 100 putnika ukrcam u isti ( a unutra je vec nekih sto djaka)
i tako stojim na jednoj nozi i to jako dugo, napolju iljadu stepeni, a klima u busu verovatno i ne postoji.
Ne razumem zasto se podsmevas ljudima koji koriste javni prevoz.
Gde si to pročitala? Napisao sam da se Tiski podsmeva tim ljudima, dok ima i nas (jedan veći deo sa ove teme) koji ne koristimo javni prevoz. Tiksi to pokušava da prikaže kao nešto loše u Beogradu, a nije tako. Za razliku od njegove palanke, mi imamo javni prevoz. Neko ga koristi, neko ne. Evo, recimo, ova devjka ga ne korisiti. :heart:
577232
 
Pazi, ti si se vozio autobusom tvojih 10 neuspešnih godina, ali ima i nas koji to ne radimo. Nego, imam par pitanja za tebe, izgleda da ne čitaš pažljivo:
1. Ti si postavio video iz Lopatnice. Koliko si nooći proveo u nekoj etno kući tamo?
1. Da li vodiš porodicu ove godine na more?


Nula noci . Planiram da navratim uskoro jos nisam bio tamo ali znam da je lepo mesto od prijatelja koji su bili.

Vodicu ih ne brini ti za moju porodicu :)
 
Ma devojka je genije sto ide trotinetom da kupi pivo.
Problem je u Beogradu ( i to gadan problem) taj gradski prevoz.
Meni nije bilo jasno ( a cesto sam u Beogradu i uvek koristim javni prevoz)
da je to ove godine tako gadno pandrknulo, a objasnjavaju mi ljudi da je to
zbog buseva koji su na nekom remontu, zbog rekonstrukcije uzeg i sireg centra Beograda,
zbog nedostatka vozaca, ali covece, ja platim skoro pa i jedn evro kartu pa me se ne tice
sta i kako gde ima neko nesto da izjavi za televizor.
 
Ma devojka je genije sto ide trotinetom da kupi pivo.
Problem je u Beogradu ( i to gadan problem) taj gradski prevoz.
Meni nije bilo jasno ( a cesto sam u Beogradu i uvek koristim javni prevoz)
da je to ove godine tako gadno pandrknulo, a objasnjavaju mi ljudi da je to
zbog buseva koji su na nekom remontu, zbog rekonstrukcije uzeg i sireg centra Beograda,
zbog nedostatka vozaca, ali covece, ja platim skoro pa i jedn evro kartu pa me se ne tice
sta i kako gde ima neko nesto da izjavi za televizor.
Nisam video da je kupila pivo, ili da je stala ispred neke prodavnice. Odakle ti ta ideja?
Imaš i mini bus, pa ideš sa njim, ako hoće malo (ali samo malo) bolji prevoz. A jeste sad problem puno rekonstrukcije po centru, i to u isto vreme. Kao i prelazak na letnji red vožnje.
 
Pa naravno, prvo oni suštinski bitni delovi, posle turizam. :lol:
Ima jedna poslovna zgrada pored TC Ušće.Neka programerska firma.Ima 24 sprata,čini mi se.Tamo poznajem par zaposlenih,pa sam mogao da ulazim i idem na poslednji sprat.Odatle sam proučavao prostor sa one strane Brankovog mosta,pre nego što krenem,da se ne bih gubio
577265


577266
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top