Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema vas nesto danas na temi..mora da se hladite negde u debeloj hladovini

577214
 
Isao sam solo iza vodica.

Evo sad pauza, moram reci da przi dobro vas zlogradski beton.


przi tebe sto te ladi vetar dok vozis zamisli kako tek przi dok cekas prevoz na stanici ili kad se zguras sa 40-50 sebi slicnih mucenika u nekom poluraspadnutom autobusu

Nema gore klime od beogradske.

Kod nas je ovako


Besplatna skola plivanja za svu decu

Besplatne karte za sve odlicne djake....
 
przi tebe sto te ladi vetar dok vozis zamisli kako tek przi dok cekas prevoz na stanici ili kad se zguras sa 40-50 sebi slicnih mucenika u nekom poluraspadnutom autobusu
Pazi, ti si se vozio autobusom tvojih 10 neuspešnih godina, ali ima i nas koji to ne radimo. Nego, imam par pitanja za tebe, izgleda da ne čitaš pažljivo:
1. Ti si postavio video iz Lopatnice. Koliko si nooći proveo u nekoj etno kući tamo?
1. Da li vodiš porodicu ove godine na more?
 
Pazi, ti si se vozio autobusom tvojih 10 neuspešnih godina, ali ima i nas koji to ne radimo. Nego, imam par pitanja za tebe, izgleda da ne čitaš pažljivo:
1. Ti si postavio video iz Lopatnice. Koliko si nooći proveo u nekoj etno kući tamo?
1. Da li vodiš porodicu ove godine na more?

Ja se u Beogradu vozim javnim prevozom i to tako vec godinama da ne kazem decenijama.
Ovako kako je sada nikada nije bilo, a sluzi me pamcenje dobro.
Pre ( mozda tri, cetri nedelje) cekam u Kneza MIlosa bus za nekakav Vidikovac, dodje
bus nekada ( a nije bio neki rush houre) i tu se ja sa jos 100 putnika ukrcam u isti ( a unutra je vec nekih sto djaka)
i tako stojim na jednoj nozi i to jako dugo, napolju iljadu stepeni, a klima u busu verovatno i ne postoji.
Ne razumem zasto se podsmevas ljudima koji koriste javni prevoz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top