Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas mi je neki stariji covek objasnjavao poreklo izraza zuta banka. Ono kao nemam zute banke...

"Банка" је десетка. Па оно, немам ни десет динара у џепу је логично. Е, а зашто жута? Да ли је то била боја новчанице тада, пошто је и сада десетка... некако жућкаста. :)
 
"Банка" је десетка. Па оно, немам ни десет динара у џепу је логично. Е, а зашто жута? Да ли је то била боја новчанице тада, пошто је и сада десетка... некако жућкаста. :)
Kaze bila je zuta i neka siva gvozdena, i zuta je vise vredela...ostatak price nisam skapirao ni ispratio bas... :D
 
Због тога је битно имати поуздане јатаке који ће те на време известити где је фино, где је бзвз, где је океј, а где смрди.

Кад сам као клинац био први пут у Лондону, питао сам моју тадашњу девојку "шта има јужно од реке?" "Ништа за тебе," рекла је, и то је истина до дан-данас.

Исто је у Београду, наравно, где се преко Саве иде понекад, али преко Дунава н-н-н-н-никад. Nothing for you there, darling.
kad sam bio u Londonu, pričam s jednim lokalcem o seriji Mućke, kako je ludo popularna u Srbiji, kako bih hteo da vidim Pekam, Raginu glavu, Nelson Mendela zgradu i sl..
I on meni kaže isto to...
Samo bez "darling", naravno :)
 
Ердеч, кућа на продају, 52000 евра

erdec-800x480.jpeg
Gde je ovde zarez u cifri?
520.00 eur?
 
Dok Tiksiji pedaliraju i smišljaju kako što jeftinije da se ogrebu o neki ručak, ja odo' sa mojima u Delta City malo. Znam da je loše što ću da parkiram u garažu i što ću to da, zamislite, platim, ali naviko sam ja da me deru u Zlogradu. Možda odem na neki šejk u Mek, čisto da nerviram Tiksije. Zato što mi se može, a oni mogu samo da igraju u porcelanski tanjir.
 
Ti bi morala da ćutiš više,jer je za tebe jako opasno.Ukoliko vlast primeti kako ih vučeš za nos tj.navodno se udala a ustvari to zbog papira.
Može lako da izgubiš tu svoju dozvolu.Mnogo je stari to štos,a i "jolpaz"može da se uzjoguni i zlo tvoje.
Da ali ima da se kupi pasoš Santa Lucije za 100.000 keš mani
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top