Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod Niša ima tako jedno slično mesto, sličnog naziva - Medoševac. I tu prestaju sve razlike.

Да се не лажемо, Крагујевац је генерално Жасу.

Некако је сав њањав и туњав и сив и архитектонски сјебан и одран што се фасада тиче и дође ми да га продрмам и кажем "Београде, џаба теби слава, кад ти је Крагујевац глава!".

Али мислиш ли да би неко из Белошевца или Ердеча разумео моју Референцу?

Мој омиљени део КГ је око цркве, Гимназије, онај плато испред, са Вук Караџићем, Театар, и изнад њега Ердоглија, све до парка. То је баш пристојно.
 
Да се не лажемо, Крагујевац је генерално Жасу.

Некако је сав њањав и туњав и сив и архитектонски сјебан и одран што се фасада тиче и дође ми да га продрмам и кажем "Београде, џаба теби слава, кад ти је Крагујевац глава!".

Али мислиш ли да би неко из Белошевца или Ердеча разумео моју Референцу?

Мој омиљени део КГ је око цркве, Гимназије, онај плато испред, са Вук Караџићем, Театар, и изнад њега Ердоглија, све до парка. То је баш пристојно.
Ova kaze da joj je moje selo vrh , da bi mogla ovde da zivi opusteno. Ima tu neku rodbinu dolazi od malena.
 
Звучи Романтично.

У глави ми је Севдалинка Малибу моје омиљене певаљке, Мајли Сајрус.
Ne znam , mene smara zesce moje mesto ...ne znam sta vidi u njemu... ali ono , svako ima nesto svoje. Kaze da je smiruje da joj prija i to je to. Mada mislim da je samo nostalgija iz mladjih dana kad je dolazila...
 
Ne znam , mene smara zesce moje mesto ...ne znam sta vidi u njemu... ali ono , svako ima nesto svoje. Kaze da je smiruje da joj prija i to je to. Mada mislim da je samo nostalgija iz mladjih dana kad je dolazila...

Хинт: Можда види тебе.

Провозај је на мотору.
 
Pa ti zavlači nešto drugo?

Dobro i onda posle kad kazem e znas sta....ipak...i nikad se vise ne cujemo jer ja ne zelim nista vise... koji ce mi to u zivotu?

Ok je kad je ono obostrano kres i to je to, a ovako kad vidis date neko upija pogledom i nada se necem...nije bas jednostavno.

A druga stvar, sto me napadaju (nije ovaj slucaj) devojke sa decom ili dvoje dece, rastavljene? Kakav bre oni materijal vide u meni LOLZ?
 
Да се не лажемо, Крагујевац је генерално Жасу.

Некако је сав њањав и туњав и сив и архитектонски сјебан и одран што се фасада тиче и дође ми да га продрмам и кажем "Београде, џаба теби слава, кад ти је Крагујевац глава!".

Али мислиш ли да би неко из Белошевца или Ердеча разумео моју Референцу?

Мој омиљени део КГ је око цркве, Гимназије, онај плато испред, са Вук Караџићем, Театар, и изнад њега Ердоглија, све до парка. То је баш пристојно.

Због тога је битно имати поуздане јатаке који ће те на време известити где је фино, где је бзвз, где је океј, а где смрди.

Кад сам као клинац био први пут у Лондону, питао сам моју тадашњу девојку "шта има јужно од реке?" "Ништа за тебе," рекла је, и то је истина до дан-данас.

Исто је у Београду, наравно, где се преко Саве иде понекад, али преко Дунава н-н-н-н-никад. Nothing for you there, darling.
 
Ердеч је насељено место града Крагујевца у Шумадијском округу. Према попису из 2011. било је 55 становника. Насеље је основано 1770. године. Под њивама се налази 84,55 ha, воћњацима 23,53 ha, ливадама 14,67 ha, пашњацима 18,89 ha док остало земљиште заузима 4,29 ha.

Ердеч, кућа на продају, 52000 евра

erdec-800x480.jpeg
 
Sti čuo za seks? Zaboravi na obaveze, ako vam je to bitno, udrite seks.
Bilo sa Italijankom al to je drugacije.

Znam ja al ne zna ona xD

Elem cuo sam se sa tisucarem, gledam da dodjem do vas u BG cim navatam neki vikend da mi je subota prva, ned free a ponedeljak druga. Al sjebase me zesce ide poslovodja na godisnji pa cu ja menjati (nadam se da necu nekako na kraju) tako da se to nece pogoditi. Al videcemo...

Cuj se sa njim da dodjete ovamo rekao je da ce obilaziti ove krajeve uskoro.
 
Наши евроатлантски партнери, the KLF, су имали култ песму у којој на пљуску и уз грмљавину дизел мотора само набрајају десетине имена депримантних пост-индустријских градића северних грофовија - Болтон, Барнзли, Нелсон, Колн, Бернли, Бредфорд, Бакстон, Кру - уз повремени рефрен "it's grim up north".

Могла би се без проблема направити песма на истом шаблону о бедним селима и туробним насељима око Београда. Нећу у Рушањ, нећу у Рипањ, нећу у Зуце, нећу у Бабе, нећу у Плаве, Хо-ри-зонте, нећу у Болеч, нећу у Сопот, нећу у Ресник, нећу на Умку, нећу у Стојник, нећу у Сурчин, нећу у Овчу, нећу у Борчу, нећу на Косу, нећу на Церак, нећу баш никад, на Ка-ра-бурму...

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top