Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Замисли да би колега волео да му деца јашу магарца на плажи, а Тикси прискочи и...

Donkey-rides-cyrusvance.jpg
 
1. Građevinski blok – potrebno je oko 7000 komada. Cena bloka je 0,3 evra, što je ukupno 2100 evra.

2. Cigla – potrebno je od 3000 do 5000 komada. Cena cigle je 0,08 evra, što je najviše 400 evra.

3. Gvožđe – potrebno je od 80 do 100 kg po m³. Cena gvožđa je 250 evra po m², što je ukupno 2500 evra.

4. Pesak – potrebno je 20 m³. Cena peska je 11.5 evra po m³, što je ukupno 230 evra.

5. Kreč i cement – potrebno je od 6 do 8 tona. Cena je 100 evra po toni, što je ukupno 800 evra.

6. Krov – potrebno je oko 175 m² krovnog pokrivača. Cena crepa je 0,6 evra po komadu, što je ukupno 1440 evra.

Majstori koji rade na izgradnji kuće traže da im se plati između 150 i 500 evra po metru kvadratnom. Ako imate sreće pa dogovorite najnižu cenu, za 150 metara kvadratnih potrebno vam je 22.500 evra.

dobra kalkulacija
 
Sećam se dijaloga koji sam vodio svojevremeno:

Osoba: Nikad nisi bio u Ripnju?
Ja: Nikad.
Osoba: Zašto?
Ja: Zato što koji ću kuratz u Ripnju.

Izbacite Ripanj i uglavite Sopot.

Да, разумем те.

Ја сам рецимо рођени Крагујевчанин али сам ван центра и још пар "урбаних квартова" (нпр. мог худа Бубањ-Бањбу Сити) био јако мало пута.

То је зато што се плашим Сопота.
 
Да, разумем те.

Ја сам рецимо рођени Крагујевчанин али сам ван центра и још пар "урбаних квартова" (нпр. мог худа Бубањ-Бањбу Сити) био јако мало пута.

То је зато што се плашим Сопота.
ja sam jednom bila u erdecu...posle sam nedeljama imala nocne more...
 
Да, разумем те.

Ја сам рецимо рођени Крагујевчанин али сам ван центра и још пар "урбаних квартова" (нпр. мог худа Бубањ-Бањбу Сити) био јако мало пута.

То је зато што се плашим Сопота.

На периферијама великих градова има највише дивљака и они могу да те појуре са лопатом без икаквог разлога, понекад и да те убију. Такође, имају и бесне псе који су одвезани.
 
Да, разумем те.

Ја сам рецимо рођени Крагујевчанин али сам ван центра и још пар "урбаних квартова" (нпр. мог худа Бубањ-Бањбу Сити) био јако мало пута.

То је зато што се плашим Сопота.
Dosla jedna Kragujevcanka danas kod mene u selo u Vojvodinu bio sam sad na picu al sam pio colu
 
ja sam jednom bila u erdecu...posle sam nedeljama imala nocne more...

Ердеч је нешто страшно. То је најстрашнија посткомунистичка ноћна мора ужаса постмодерне.

Мене, али, највише ужасава Белошевац.

То је, по мени, најгори пример Долине Глади.
 
На периферијама великих градова има највише дивљака и они могу да те појуре са лопатом без икаквог разлога, понекад и да те убију. Такође, имају и бесне псе који су одвезани.

Да, они су намуњени и боду ножевима а и нападају бесним псима, као Ремзи.

Међутим, ту се може умрети и од Тетануса кад се посечеш на трулог југа испред неомалтерисане куће.
 
Ердеч је насељено место града Крагујевца у Шумадијском округу. Према попису из 2011. било је 55 становника. Насеље је основано 1770. године. Под њивама се налази 84,55 ha, воћњацима 23,53 ha, ливадама 14,67 ha, пашњацима 18,89 ha док остало земљиште заузима 4,29 ha.
 
Dosla jedna Kragujevcanka danas kod mene u selo u Vojvodinu bio sam sad na picu al sam pio colu

Не капирам, је ли пао кунулингус? Да ли си cunning linguist?

Моја омиљена Певаљка Лана Дел Реј каже у једној Севдалинки: "My pussy tastes like pepsi cola, my eyes are wide like cherry pies. I've got a taste for men who are older, it's always been so it's no surprise".
 
Ердеч је нешто страшно. То је најстрашнија посткомунистичка ноћна мора ужаса постмодерне.

Мене, али, највише ужасава Белошевац.

То је, по мени, најгори пример Долине Глади.
Jednom prilkom me nanese posao u Kragujevac, i obiđemo neke naše promoterke. Jedna je bila iz Beloševca, pa smo svratili do nje da nešto uzme. Pazi kad te sasvim razumem. A lepa devojka, jedino što je imala malo jače brkove od mene, a nepočupane. Inače, da se sredi, bila bi sasvim zadovoljavajuća.
 
Не капирам, је ли пао кунулингус? Да ли си cunning linguist?

Моја омиљена Певаљка Лана Дел Реј каже у једној Севдалинки: "My pussy tastes like pepsi cola, my eyes are wide like cherry pies. I've got a taste for men who are older, it's always been so it's no surprise".
Ne to je samo obicna recenica.
 
Не капирам, је ли пао кунулингус? Да ли си cunning linguist?

Моја омиљена Певаљка Лана Дел Реј каже у једној Севдалинки: "My pussy tastes like pepsi cola, my eyes are wide like cherry pies. I've got a taste for men who are older, it's always been so it's no surprise".
Imaš u kafani jednu takvu fotku ,sa tim ukusom... postavila Nina nedavno. :lol:
 
Jednom prilkom me nanese posao u Kragujevac, i obiđemo neke naše promoterke. Jedna je bila iz Beloševca, pa smo svratili do nje da nešto uzme. Pazi kad te sasvim razumem. A lepa devojka, jedino što je imala malo jače brkove od mene, a nepočupane. Inače, da se sredi, bila bi sasvim zadovoljavajuća.

Да, Белошевац је Ужас и Тиха Језа.

Ружно је стереотиписати, али свака персона из Белошевца коју сам упознао је била нека ноторна сељачина.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top