Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Најлепше је тамо где има најмање дивљачне и крезубе сиротиње, и највише лепих, богатих и културних.

А то није Голија, авај, нити ти остали Гаџини Ханови.
Ima neka Prust hala u pariskom Ricu.

Salon Proust, i tu se isto može rezervisat' Čaj Popodnevni za recimo 88 eura po šalici

proust_decouverte_0.jpg
 
Najskuplji kvadrati su tamo gde mafija voli najvise da pere pare od kriminala.

Nema to veze sa kvalitetom zivota lepotom itd.

A najlepse je tamo gde nema ljudi. Ili ih ima malo.

Pogledaj ovaj maldivski atol. Cudo bozje prirode...

Mnogo lepse nego bilo sta u Londonu
Ne Tiksi, opet lupetaš za medalju, cena je najviša tamo gde je potražnja najveća.
A atoli veze nemaju sa varošicama (Kula) ili nekim selima. To su turističke destinacije sa odmaralištima.
 
Ima neka Prust hala u pariskom Ricu.

Salon Proust, i tu se isto može rezervisat' Čaj Popodnevni za recimo 88 eura po šalici

proust_decouverte_0.jpg

Наши евроатлантски партнери Французи имају мало чудан однос према чају. Ја бих се ту задржао на овом флорентинеру, можда овом лемон тарту ако је већ чај са лимуном. Сигурно ништа са чоколадом. Са чајем се не једе ништа што има јачи укус од чаја.
 
Наши евроатлантски партнери Французи имају мало чудан однос према чају. Ја бих се ту задржао на овом флорентинеру, можда овом лемон тарту ако је већ чај са лимуном. Сигурно ништа са чоколадом. Са чајем се не једе ништа што има јачи укус од чаја.
Ne znam, meni je čaj samo izgovor da se Ožderem tim mezetom.

Naravno pošto je mnogo, onda presečem svaki slatkiš pa uzmem pola.

Da ne bi posle mogli da dele moje keksove drugima besplatno
 
Најлепше је тамо где има најмање дивљачне и крезубе сиротиње, и највише лепих, богатих и културних.

А то није Голија, авај, нити ти остали Гаџини Ханови.


Pa upravo u tvom londonu ima svega toga cega se ti gnusas u izobilju....
 
Moljac, tebe ovde niko ne sme da vređa. Moljac je častan, porodičan čovek iz Surčina i mora se poštovati.
Nego šta si radio za akumulator i pola motora, jesi rešio problem?
hvala na pitanju-sve sam vise ubedjen da je to uradjeno namerno protiv mene, i da su ciljali konkretno moja kola. bio sam na jednom auto otpadu i coveku se nije svidela moja ponuda da kupim pola motora odokativno pa sam morao da kupim ceo nov i ceo nov akumulator preko polovni delovi a resto sam bacio. ono pola motora mi stoji u dvoristu iza kuce pa cu neki dan da ga bacim negde. ili da vodim na iskap.
 
Наши евроатлантски партнери Французи имају мало чудан однос према чају. Ја бих се ту задржао на овом флорентинеру, можда овом лемон тарту ако је већ чај са лимуном. Сигурно ништа са чоколадом. Са чајем се не једе ништа што има јачи укус од чаја.
Neki dan recopis za lemon tartu, prave je na televizor i ja sam se zablenula ( mnogo je volim)
u nadi da nema kalorije, kad ono na kraju pakla putera:D
Caj bre ziv normalan covek ne pije. Neki vegani mozda i Britanci
Caj pijemo samo kad smo bolesni,a fala Bogu nismo.
 
hvala na pitanju-sve sam vise ubedjen da je to uradjeno namerno protiv mene, i da su ciljali konkretno moja kola. bio sam na jednom auto otpadu i coveku se nije svidela moja ponuda da kupim pola motora odokativno pa sam morao da kupim ceo nov i ceo nov akumulator preko polovni delovi a resto sam bacio. ono pola motora mi stoji u dvoristu iza kuce pa cu neki dan da ga bacim negde. ili da vodim na iskap.
Odvezi ga u Rašku Novi Pazar Mučanj pa baci u reku, ko što svi tamo uradu.
 
ja pijem samo te pederske napitke kao što su razna makijata i kapućina sa ukusom karamele, lešnika, vanile i sl...gde ima više mleka i šlaga no kafe...
čaj samo kad sam bolesna i to uglavnom od svežeg đumbira...

I ja isto slicno ko ti. Pijenje i kultura pijenja caja citava je ceremonija, a ceremonija zivi i lepa je kada tu sve
bude harmonicno, ko se nije rodio i odrastao u toj kulturi taj moze da pije caj, ali bih ja to nazvala
novokomponovanim snobizmom. Solja i srebra za caj ima samo u Engleskoj, oni to umeju i vole
i polazi im za rukom, meni to nista ne znaci.
 
I ja isto slicno ko ti. Pijenje i kultura pijenja caja citava je ceremonija, a ceremonija zivi i lepa je kada tu sve
bude harmonicno, ko se nije rodio i odrastao u toj kulturi taj moze da pije caj, ali bih ja to nazvala
novokomponovanim snobizmom. Solja i srebra za caj ima samo u Engleskoj, oni to umeju i vole
i polazi im za rukom, meni to nista ne znaci.
Nemoj da vređaš! Sve te koji piju čaj će biskup od Kenterberija prevesti u protestante a Kraljica u Engleze.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top