Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ali kad su sve ostale zemlje prihvatile naše nove dozvole, nema potrebe

Па морају да буду стандардизоване, наравно, и без имена неких непостојећих бивших држава или шта ја знам. Сада то углавном свуда изгледа као кредитна картица.
 
Pauza za ručak u Zlogradu, dimljena rebarca, ljuti krompirići, dunjevača.... E da smo u Rašku, bilo bi to bolje, al' žena daleko, vazda neka gužva, nikad nigde stići. :rida:

IMG_20190516_144207.jpg
 
Ne baš sasvim tačno. Uziamli su dok je bilo potrebe, ali kad su sve ostale zemlje prihvatile naše nove dozvole, nema potrebe, osim... recimo, u nekim zemljama (za nas najbitnije Grčka) neke osiguravajuće kuće insisitraju na međunarodnoj dozvoli. To je fora da ti ne plate štetu, ako je njih državljanin kriv.
Sve zemlje potpisnice Bečke konvencije su se složile oko međusobnog priznavanja vozačkih dozvola. Eventualno, moguće je zahtevati ovlašćeni prevod nacionalne dozvole, ako nije dvojezična. AMSS je igrao tu ulogu, ali uz manipulaciju da jedino oni mogu to da izdaju
 
Pauza za ručak u Zlogradu, dimljena rebarca, ljuti krompirići, dunjevača.... E da smo u Rašku, bilo bi to bolje, al' žena daleko, vazda neka gužva, nikad nigde stići. :rida:

Pogledajte prilog 561321


Meni danas za rucak bio domaci grasak sa dimljenom curetinom. Nije lose. Spremila zena rucak.

Retko rucam u kafani van kuce, ako i odem obicno porodicno svi odemo zajedno .

Zena mi je samo takva domacica.

Ko god je kod nas dosao u goste, otisao je kuci puna stomaka i srecan. Nemam primedbe.

Odoh sad u to ime da je malo zagrlim.
 
Evo sta preporucuje Miroljub za Sizifa


Tiksi, ja odlično poznajem Vidikovac. U Kuhinjicu niko ne ide, ima možda dva-tri čoveka unutra. Tu dolazi samo ko ne zna da je restoran pored njega mnogo bolji. Ali Miroljub je kriminalac, sektaš i lažov, i verovatno je uzeo 100-200 evra da reklamira ovo drugim budalama. Jer budala je svako ko ozbiljno shvati bilo šta što on kaže.
 
Tiksi, ja odlično poznajem Vidikovac. U Kuhinjicu niko ne ide, ima možda dva-tri čoveka unutra. Tu dolazi samo ko ne zna da je restoran pored njega mnogo bolji. Ali Miroljub je kriminalac, sektaš i lažov, i verovatno je uzeo 100-200 evra da reklamira ovo drugim budalama. Jer budala je svako ko ozbiljno shvati bilo šta što on kaže.
drugar, a jesi li ti bilo šta pojeo u kuhinjici?
 
Meni danas za rucak bio domaci grasak sa dimljenom curetinom. Nije lose. Spremila zena rucak.

Retko rucam u kafani van kuce, ako i odem obicno porodicno svi odemo zajedno .

Zena mi je samo takva domacica.

Ko god je kod nas dosao u goste, otisao je kuci puna stomaka i srecan. Nemam primedbe.

Odoh sad u to ime da je malo zagrlim.
Nije ti radila danas žena? Pa zašto joj mi plaćamo platu?
 
Jesam. Pasulj i pljeskavicu, grašak i razne salate. Nemaju domaći hleb, samo običan i somune. Ništa posebno. Pored njih restoran ima pasulj, prebranac, sarme, punjene paprike, prste da poližeš.
taj restoran pored koristi tešku zapršku i od ogromne količine soli i aleve ne znaš šta jedeš, ali je bitno da je ukusno :roll:
ni kuhinjica nije mnogo bolja ali je bolja...za one koji znaju
 
Имаш слаб експериментални дизајн. Мора неко на слепо да ти отвори неки већи број, страних и домаћих, једну за другом, па ћеш видети стварну разлику.

Пре две деценије си имао далеко израженије чуло укуса, вероватно и мириса, а и био си узбуђен - баба, поклони, ово, оно. То сад не фигурира.

Али субјективно говорећи, наравно да имају боље производе.

Moze biti moj prijatelju ali nisam bas siguran. Ono je lepo upakovano , na izgled sve full. Kod nas to ne vidjam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top