Quantcast

Da li je bolje imati 400 kvadrata u Kuli ili 50 kvadrata u Beogradu? Vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Тихи

Stara legenda
Poruka
98.973
Pazi, ti si se vozio autobusom tvojih 10 neuspešnih godina, ali ima i nas koji to ne radimo. Nego, imam par pitanja za tebe, izgleda da ne čitaš pažljivo:
1. Ti si postavio video iz Lopatnice. Koliko si nooći proveo u nekoj etno kući tamo?
1. Da li vodiš porodicu ove godine na more?

Nula noci . Planiram da navratim uskoro jos nisam bio tamo ali znam da je lepo mesto od prijatelja koji su bili.

Vodicu ih ne brini ti za moju porodicu :)

Rayela

Buduća legenda
Moderator
Poruka
46.143
Ma devojka je genije sto ide trotinetom da kupi pivo.
Problem je u Beogradu ( i to gadan problem) taj gradski prevoz.
Meni nije bilo jasno ( a cesto sam u Beogradu i uvek koristim javni prevoz)
da je to ove godine tako gadno pandrknulo, a objasnjavaju mi ljudi da je to
zbog buseva koji su na nekom remontu, zbog rekonstrukcije uzeg i sireg centra Beograda,
zbog nedostatka vozaca, ali covece, ja platim skoro pa i jedn evro kartu pa me se ne tice
sta i kako gde ima neko nesto da izjavi za televizor.

Rayela

Buduća legenda
Moderator
Poruka
46.143
e da, ladno lik ceka bus u boksericama! marka UOMO, i crnim carapama wtfffff
Ma nek ga ceka i s golim qrtzem, ja ga cekam ( busa ne, ovog s golim qrtzem) u nadi
da ce doci, da cu moci da sednem jer to moje putesestvije traje i 30 minuta, ali od toga
nema nista, cak mi nije nikakva uteha ni ovaj tvoj s golim qrtzem.

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.035
Ma nek ga ceka i s golim qrtzem, ja ga cekam ( busa ne, ovog s golim qrtzem) u nadi
da ce doci, da cu moci da sednem jer to moje putesestvije traje i 30 minuta, ali od toga
nema nista, cak mi nije nikakva uteha ni ovaj tvoj s golim qrtzem.
зезнула си зарез у загради хД

Reefer

Zaslužan član
Poruka
105.840
Ma devojka je genije sto ide trotinetom da kupi pivo.
Problem je u Beogradu ( i to gadan problem) taj gradski prevoz.
Meni nije bilo jasno ( a cesto sam u Beogradu i uvek koristim javni prevoz)
da je to ove godine tako gadno pandrknulo, a objasnjavaju mi ljudi da je to
zbog buseva koji su na nekom remontu, zbog rekonstrukcije uzeg i sireg centra Beograda,
zbog nedostatka vozaca, ali covece, ja platim skoro pa i jedn evro kartu pa me se ne tice
sta i kako gde ima neko nesto da izjavi za televizor.
Nisam video da je kupila pivo, ili da je stala ispred neke prodavnice. Odakle ti ta ideja?
Imaš i mini bus, pa ideš sa njim, ako hoće malo (ali samo malo) bolji prevoz. A jeste sad problem puno rekonstrukcije po centru, i to u isto vreme. Kao i prelazak na letnji red vožnje.

моћна длакава стрвина

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.035
A jel? To mi je uvek problem kad se zalim na beogradski prevoz, Te zagrada, te zarez, te letnji, zimski red
voznje, uglavnom uvek ja nayebem.
контам да си хтела "буса, не овог с к" уместо "буса не, овог с к", нашалила сам се, сори.

Rayela

Buduća legenda
Moderator
Poruka
46.143

Tenkre

Elita
Poruka
21.194
Pa naravno, prvo oni suštinski bitni delovi, posle turizam. :lol:
Ima jedna poslovna zgrada pored TC Ušće.Neka programerska firma.Ima 24 sprata,čini mi se.Tamo poznajem par zaposlenih,pa sam mogao da ulazim i idem na poslednji sprat.Odatle sam proučavao prostor sa one strane Brankovog mosta,pre nego što krenem,da se ne bih gubio
577265

577266

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.