Добро дошли
Buduća legenda
- Poruka
- 27.854
Ivan Andrić, član Predsedništva opozicione Liberalno demokratske partije i poslanik skupštine Srbije:
,, Političke
Moj je utisak je da Rusija kroz podržavanje srpskog stava o Kosovu, koji je po mišljenju Liberalno demokratske partije pogrešan, pokušava da ostvari neke svoje interese na štetu Srbije.
Političke stranke, a i pojedinci u vladi, imaju različit odnos prema Rusiji. Kod nekih je vidljivo konstantno udvorištvo koje se opravdava time da Rusija podržava politiku Srbije prema Kosovu. Moj je utisak je da Rusija kroz podržavanje srpskog stava o Kosovu, koji je po mišljenju Liberalno demokratske partije pogrešan, pokušava da ostvari neke svoje interese na štetu Srbije. Ja ću napomenuti samo dva slučaja. To je pitanje gasovoda Južni tok i zajedničke kompanije koju u tom projektu Srbija ima sa Rusijom.
http://www.slobodnaevropa.org/content/most_srbija_rusija/3552215.html
Пустиш тако пашчада да ,,лаје уз и низ ветар'' а нико не каже: ,,Чибе''.
Тај Андрић је болесно алергичан на Русе. Дали је то његово лично уверење о Русима или по задатку ,,мора'' да да их олајава, зна само он и његов шеф који се служи истом реториком.
,, Političke
Moj je utisak je da Rusija kroz podržavanje srpskog stava o Kosovu, koji je po mišljenju Liberalno demokratske partije pogrešan, pokušava da ostvari neke svoje interese na štetu Srbije.
Političke stranke, a i pojedinci u vladi, imaju različit odnos prema Rusiji. Kod nekih je vidljivo konstantno udvorištvo koje se opravdava time da Rusija podržava politiku Srbije prema Kosovu. Moj je utisak je da Rusija kroz podržavanje srpskog stava o Kosovu, koji je po mišljenju Liberalno demokratske partije pogrešan, pokušava da ostvari neke svoje interese na štetu Srbije. Ja ću napomenuti samo dva slučaja. To je pitanje gasovoda Južni tok i zajedničke kompanije koju u tom projektu Srbija ima sa Rusijom.
http://www.slobodnaevropa.org/content/most_srbija_rusija/3552215.html
Пустиш тако пашчада да ,,лаје уз и низ ветар'' а нико не каже: ,,Чибе''.
Тај Андрић је болесно алергичан на Русе. Дали је то његово лично уверење о Русима или по задатку ,,мора'' да да их олајава, зна само он и његов шеф који се служи истом реториком.
