Da li je bezbezdno šetati sam centrom?

Не трипуј, јесте. Треба да будеш тешки баксуз па да наиђеш на будалу која ће те из чиста мира стартовати. У студењаку увек може да те задеси нешто, проверено. Од напаљених клинаца гробара, до скињара, свега и свачега. А има и добрих екипица да заблеје у парку. Како те заломи.
 
Не трипуј, јесте. Треба да будеш тешки баксуз па да наиђеш на будалу која ће те из чиста мира стартовати. У студењаку увек може да те задеси нешто, проверено. Од напаљених клинаца гробара, до скињара, свега и свачега. А има и добрих екипица да заблеје у парку. Како те заломи.
Па добро ја носим само панк мајице што се обележја тиче, тако да ваљда је топ.
 
Da li je bezbedno da hodam sam centrom BG u periodu naprimer 21:00-00/01:00? Muško sam i viši sam, ali opet tek sam došao, pa ne znam da li je okej da idem sam kroz grad. Bio sam više puta u BG kasno, ali uvek sam šetao sa nekime još, ali baš sam ne, pa dajte savete!
mislim da je bezbedno, osim zimi ..može da ti padne ledenica na glavu jer ih komunalci ne skidaju sa krovova
 
Највише проблема може да донесе ако имаш погрешно обалачење - нпр. шеташ около у дресу неког од клубова или слично... Или, на пример, немо' се шеташ у розе јакни...

Ако избегнеш баш тако неко драстично разликовање од околине, не би требало да буде проблема који су већи од повременог наилажења на оне који би "само нешто да питају" а у ствари траже паре. Нека нова категорија просјака. Само продужиш.
 
Evo vratih se sad u stan. Sve bilo super, samo nisam nabasao na neku ekipu ali dobro! Neko je napisao za dres kluba. Znam to, ja sam onako Delija skroz, ali sam svestan da ne treba da nosim, šta znam nekoj budali šta može da padne u glavu.
Gde si šetao 4 sata skoro?

Bilo aktivnosti? Živ je BG?

Nisam odavno bio noću. Ne od pandemije.
 

Back
Top