• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Da li je bezbezdno šetati sam centrom?

Војвода

Ističe se
Poruka
2.963
Не трипуј, јесте. Треба да будеш тешки баксуз па да наиђеш на будалу која ће те из чиста мира стартовати. У студењаку увек може да те задеси нешто, проверено. Од напаљених клинаца гробара, до скињара, свега и свачега. А има и добрих екипица да заблеје у парку. Како те заломи.

Путин012

Aktivan član
Poruka
1.483
Не трипуј, јесте. Треба да будеш тешки баксуз па да наиђеш на будалу која ће те из чиста мира стартовати. У студењаку увек може да те задеси нешто, проверено. Од напаљених клинаца гробара, до скињара, свега и свачега. А има и добрих екипица да заблеје у парку. Како те заломи.
Па добро ја носим само панк мајице што се обележја тиче, тако да ваљда је топ.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
281.585
Da li je bezbedno da hodam sam centrom BG u periodu naprimer 21:00-00/01:00? Muško sam i viši sam, ali opet tek sam došao, pa ne znam da li je okej da idem sam kroz grad. Bio sam više puta u BG kasno, ali uvek sam šetao sa nekime još, ali baš sam ne, pa dajte savete!
mislim da je bezbedno, osim zimi ..može da ti padne ledenica na glavu jer ih komunalci ne skidaju sa krovova

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
43.086
Највише проблема може да донесе ако имаш погрешно обалачење - нпр. шеташ около у дресу неког од клубова или слично... Или, на пример, немо' се шеташ у розе јакни...

Ако избегнеш баш тако неко драстично разликовање од околине, не би требало да буде проблема који су већи од повременог наилажења на оне који би "само нешто да питају" а у ствари траже паре. Нека нова категорија просјака. Само продужиш.

4thman

Poznat
Poruka
7.392
Evo vratih se sad u stan. Sve bilo super, samo nisam nabasao na neku ekipu ali dobro! Neko je napisao za dres kluba. Znam to, ja sam onako Delija skroz, ali sam svestan da ne treba da nosim, šta znam nekoj budali šta može da padne u glavu.
Gde si šetao 4 sata skoro?

Bilo aktivnosti? Živ je BG?

Nisam odavno bio noću. Ne od pandemije.

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
8.210
Evo vratih se sad u stan. Sve bilo super, samo nisam nabasao na neku ekipu ali dobro! Neko je napisao za dres kluba. Znam to, ja sam onako Delija skroz, ali sam svestan da ne treba da nosim, šta znam nekoj budali šta može da padne u glavu.
Uzmi neki klub OFK Beograd, Vozdovac. Tu neće niko da te dira. Smejaće ti se. 😂

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.