Da li je bezbedno ići u Federaciju sa BG tablicama?

zadnji put kad sam isao u hrvatsku,uslikao sam domacine za uspomenu


AFGANISTAN_thumb.jpg
 
Interesantno mi je to da Srbi iz RS-a ne priznaju BiH kao svoju drzavu i toliko teze necemu nemogucem,insistiraju na raznim glupostima i kada dodjem u kontakt tako sa tim tipovima osoba,onda oni pisu da ne pricaju Bosanski jezik,da pricaju Srpski,da ne razumiju citati Latinici vec samo Cirilicu,te da za njih Bosna ne postoji,kao da su Bosanci prije dolazaka Turaka bili Srbi I Hrvati.

Totalne gluposti needukovanih ljudi,samo malo da se potrude,kupe koju knjigu,procitaju izuce,prouce drzavu u kojoj zive,znali bi da pricaju gluposti.Ali ima i ona narodna sa ludim se ne treba raspravljati.

Vecu glupost odavno nisam procitao.
Srbi iz Srbije i RS govore isti jezik zar ne? ...........ako ne znas..... ne treba nam prevodilac.... jer govorimo isti jezik... ma kako ga ti zvao
Bosnjaci govore Bosanski? LOL ....... a vasi ocevi ucili u skolama srpskohrvatski i to im bio maternji do pre 20god
Ali sta ces neki ljudi izvedu mentalnu gimnastiku i ubede sebe u nesto sto nije istina, zaista imaju jak ego.

Ako ne mozes da shvatis da u BIH zive i Srbi i da imaju svoj jezik to je tvoj problem.
 
Samo putujte, tamo vas obožavaju. Eeeeeee moji naivni Beograđani, ta vaša slika o Sarajevu nestala je zajedno sa državom koja ju je stvorila. Protjerali su 150 000 Srba samo iz Sarajeva, u SA preko 120 logora za Srbe. Sadašnji Sud BiH im se nalazi u zloglasnoj kasarni Viktor bubanj na srpskim kostima. Ne daju postaviti spomen ploču ubijenim srpskim civilima ni u jednoj opštini Federacije. A da ne govorim kakvu su golgotu doživjeli u Zenici, Tuzli i ostalim Federalnim metropolama. U selima oko Srebrenici od 91do 95 ubili preko 3500 ljudi, što je prouzrokovalo akciji kakvu naravno oštro osuđujem. Svoje zločince ne da štite, nego ih dižu u nebesa a proterivanje srpskog stanoviništva su zamjenili nekim bradonjama pa čisto ako vas tamo put nanese, da niste neupućen o čemu se radi. Uzgred opšta higijena im nije na najvišem nivou.
Srpska zauvijek!
 
Moram se umijesati u ovu raspravu.....ako ti je Srbija toliko draga...ili Hrvatu hrvatska...zasto onda ne idete da zivite tamo,i oslobodite radna mjesta,da ljudi koji se osjecaju bosancima i hercegovcima mogu nesmetano raditi.....ja sam muslimanka hercegovka,rodjena ovdje...ja nikako nemogu voljeti Tursku vise nego bosnu,jer me nista ne veze za tu zemlju,nisam se tamo rodila....a da sam rodjena u srbiji,svejedno sto sam muslimanka,pricala bi ekavicom i voljela tu zemlju jer bi to bila moja rodna gruda i postavala bi pravila te zemlje.
 
Moram se umijesati u ovu raspravu.....ako ti je Srbija toliko draga...ili Hrvatu hrvatska...zasto onda ne idete da zivite tamo,i oslobodite radna mjesta,da ljudi koji se osjecaju bosancima i hercegovcima mogu nesmetano raditi.....ja sam muslimanka hercegovka,rodjena ovdje...ja nikako nemogu voljeti Tursku vise nego bosnu,jer me nista ne veze za tu zemlju,nisam se tamo rodila....a da sam rodjena u srbiji,svejedno sto sam muslimanka,pricala bi ekavicom i voljela tu zemlju jer bi to bila moja rodna gruda i postavala bi pravila te zemlje.

Zivim u Hercegovini osjecam se kao Hercegovac ali to nije nacionalnost! Po nacionalnosti sam Srbin. Ne postoji Srbin koji mrzi BiH kao mjesto za zivot vec mrzi njeno uredjenje i nacin na koji se ona vodi. Pa kako ces ti voljeti Tursku jel ti neki predak bio Turcin? E Turska je okupirala Bosnu kako je mozes voljeti ne razumijem te bas...malo mi se kosi ovo volim Bosnu ne mogu voljeti Tursku vise od Bosne a ratovi se vodili da bi se Bosna oslobodila od Turske vlasti. Shvati da su ti predaci bili Srbi ili mozda Hrvati uglavnom hriscani koji su presli na islam da bi opstali na svojim imanjima i polozajima. Mali broj Turaka je ostao u bosni da zivi tako da vi sa Turskom nemate nikakve veze to se ne moze porediti sa nasom vezom sa Srbijom.
 
Zašto lažeš?? Ja sam sa Niškim tablama obišao Bosnu i uzduž i popreko i niko me nije ružno pogledao....

Da li je bezbedno ici u Federaciju sa BG tablama?
Jeste, bezbjedno je, ali ipak, nemoj stavljati slike đenerala R.M. ili optuženog ratnog zloće za genocid (najteži zločin na planeti), R.K. i sve će biti O.K!
 
Ima "SVAKAVIH" gradjana u Sarajevu.OD onih koji su dosli sa sela, koji nikada prije nisu vidjeli asfalt do sandzaklija koji ne znaju pisatiI, I NARAVNO ONIH KULTURNIH I PISMENIH .nisu svi isti i ne razmisljaju svi normalno , kao ti.Nekima je u glavi jos uvjek rat.Ako vozis vozilo sa BG tabltablicom u SARAJEVU to znaci samo jedno "DA SI SRBIN IZ BG" a na to vec svi imaju razlicito misljenje...
 
Zasto bi Srbi iz Sarajeva napustali svoj grad? Zemlju po kojima su njihovi djedovi hodali? Grad u kojem su rodjeni? Dati nesto sto je tvoje,sto tebi pripada ne radi niko,samo u slucaju da je na to nateran.U Sarajevu je uvjek bilo Srba i uvjek ce ih biti,bilo to da dolaze sa Pala ili iz Lukavice ili da jos uvjek zive tu.Jednim ratom nemoze da se istrjebi jedan narod iz grada.Zasluzuju svoja mjesta u ministarstvu zdravstvu i svim vazecim ustanovama u gradu jer su dio tog grada bas kao i Hrvati
 
Zivim u Hercegovini osjecam se kao Hercegovac ali to nije nacionalnost! Po nacionalnosti sam Srbin. Ne postoji Srbin koji mrzi BiH kao mjesto za zivot vec mrzi njeno uredjenje i nacin na koji se ona vodi. Pa kako ces ti voljeti Tursku jel ti neki predak bio Turcin? E Turska je okupirala Bosnu kako je mozes voljeti ne razumijem te bas...malo mi se kosi ovo volim Bosnu ne mogu voljeti Tursku vise od Bosne a ratovi se vodili da bi se Bosna oslobodila od Turske vlasti. Shvati da su ti predaci bili Srbi ili mozda Hrvati uglavnom hriscani koji su presli na islam da bi opstali na svojim imanjima i polozajima. Mali broj Turaka je ostao u bosni da zivi tako da vi sa Turskom nemate nikakve veze to se ne moze porediti sa nasom vezom sa Srbijom.
TACNO TAKO
 
Original postavio PetrolBoy Pogledaj poruku
Evo pise gospodjica,sa mog kantona TK,ja studiram u Tuzli,zivim u Gracanici,cesto mi dolazi prijateljica iz Beograda ,tako da nikada nije imala problema....A proveze cijelu Bosnu,nadalje prijatelj mi se zabavlja sa djevojkom iz Loznice,srbijanske tablice su normalna pojava na TK kantonu ali i dalje. Nemoj to da brines..

Istina je da mi imamo problema u BiH,ali ti problemi proizilaze iz Naroda,cinjenica je da je nepravda pocinjena ali isto tako da se moze ispraviti. Problem su nam politicari,kako u BiH,FBiH,RS-u.

Kradu i lazu,idioti glasaju za njih,ako nesto nije uredu onda pljuju po svome izboru.Za sve ovo u BiH ja licno krivim nas narod,sugradjane Bosance I Hercegovce.....

Interesantno mi je to da Srbi iz RS-a ne priznaju BiH kao svoju drzavu i toliko teze necemu nemogucem,insistiraju na raznim glupostima i kada dodjem u kontakt tako sa tim tipovima osoba,onda oni pisu da ne pricaju Bosanski jezik,da pricaju Srpski,da ne razumiju citati Latinici vec samo Cirilicu,te da za njih Bosna ne postoji,kao da su Bosanci prije dolazaka Turaka bili Srbi I Hrvati.

Totalne gluposti needukovanih ljudi,samo malo da se potrude,kupe koju knjigu,procitaju izuce,prouce drzavu u kojoj zive,znali bi da pricaju gluposti.Ali ima i ona narodna sa ludim se ne treba raspravljati.Razocaran sam u svijet,kako moze tako da pise i prica,grozno i zalosno,pljuje po svojoj zemlji i onome gdje zivi,jadan je taj svijet.

A sto se tebe,Kaubojko tice,slobodno dodji,ne znam u koji grad dolazis,ali vjerujem da ti se nece nista desiti,niti da ce te iko napasti.mislim da nema razloga za zabrinutost. Kao sto procita u prethodnom postu,ima nas raznih,nikada ne znas niti mozes za bilo sto garantovati,ali mislim da nema potrebe da toliko strahujes.

Veliki pozdrav.


Preslikani lik iz price moje bake!Sto laze ovo poture.
p.s.ako te vidim u Ns noge cu ti slomiti:))

Totalne gluposti needukovanih ljudi,samo malo da se potrude,kupe koju knjigu,procitaju izuce,prouce drzavu u kojoj zive,znali bi da pricaju gluposti.Ali ima i ona narodna sa ludim se ne treba raspravljati.
Gosn. Vojvoda,zaboravio si navesti koje to knjige,naslovi tih knjizica, a narocito autori.? Gotovo sam siguran da si ti svoju edukaciju "pokupio"citajuci Cerica Mustafu i njemu slicne autore.?
E,pa i tebi veliki pozdrav.!
 
Krelac, zelen si ko trava. :)
Ne razumijes ti neke stvari, a siris sovinizam.
Jesul te to ucili roditelji, sovinizmu?

zavisi od slučaja i sredine, da li je dan ili noć... u suštini nije bezbjedno osim ako se mora. pogotovo nije bezbjedno parkirati na duži dio dana. prije malo više od mjesec dana kamenovani su autobusi sa đačkim eksurzijama (osnovci) koji su na tom dijelu bili u tranzitu, nisu se zadržavali. konstatno se skrnave srpske crkve i ruše srpska groblja, izuzev ako nisu na oku policije. ponavljam; proći da, policija je jako koretktna sada, jer se za prijavu jednu lako gubi posao, ali sve ostalo je: prođi i ne zastajkuj previše...
 
Zasto bi Srbi iz Sarajeva napustali svoj grad? Zemlju po kojima su njihovi djedovi hodali? Grad u kojem su rodjeni? Dati nesto sto je tvoje,sto tebi pripada ne radi niko,samo u slucaju da je na to nateran.U Sarajevu je uvjek bilo Srba i uvjek ce ih biti,bilo to da dolaze sa Pala ili iz Lukavice ili da jos uvjek zive tu.Jednim ratom nemoze da se istrjebi jedan narod iz grada.Zasluzuju svoja mjesta u ministarstvu zdravstvu i svim vazecim ustanovama u gradu jer su dio tog grada bas kao i Hrvati


teorija umobolnih glasi: političari ih nagovorili! eto zašto....najčistija etnička teritorija Federacija BiH ove godine jedina u svijetu, pored Somalije, ne vrši popis stanovništva! Valjda da se ne vidi koliko je Srba i Hrvata nagovorom političara otputovalo iz tih 21, 22 % sadašnje državice, a buduće Džamahirijice ili kako će je već zvati. Umjetnici su u smišljanju naziva!!! hahahaha
 

Back
Top