Quantcast

Da li je Bavarska zaista deo Nemačke?

Rayela

Legenda
Poruka
60.094
Ниси прва а ни последња која је "пала" на шарм нац...фашиста. :mrgreen: Неке познате списатељице су такође имале тих проблема.
Mnogo je normalnog sveta ( ajde , i ja sam kao normalna) glasalo za njih, ali ne zato sto su oni kao mnogo pametni
i zvuce obecavajuce nego su ljudi kaznili ove budaletine koje inace biraju godinama ( SPD i CDU) i licno mislim
da je njihov najveci domet do 10% na nivou cele Nemacke.

Perperius

Poznat
Poruka
7.937
Naravno da jeste. Zapadni narodi uglavnom nemaju problem razjedinjenosti kao pravoslavni:
Grčka - Kipar
Rumunija - Moldavija
Bugarska - Makedonija
Srbija - CG
Srbija (i Hrvatska) - BiH
Rusija - Belorusija
Jermenija - Nagorno Karabah
itd.

Bavarci su Nemci u svakom smislu, samo postoje regionalne razlike kao i u većini drugih evropskih država.

Rayela

Legenda
Poruka
60.094
Naravno da jeste. Zapadni narodi uglavnom nemaju problem razjedinjenosti kao pravoslavni:
Grčka - Kipar
Rumunija - Moldavija
Bugarska - Makedonija
Srbija - CG
Rusija - Belorusija
itd.

Bavarci su Nemci u svakom smislu, samo postoje regionalne razlike kao i u većini drugih evropskih država.
Katalonija,
Baskija ( i spanska i francuska)
Korzika
Juzni Tirol
Belgija ( Flamanci)
Skotska, Severna Irska

moonja..

Elita
Poruka
22.130
Grčka - Kipar
Rumunija - Moldavija
Bugarska - Makedonija
Srbija - CG
Rusija - Belorusija
itd.

Pa ne baš u konkretnom slučaju.

Bavarska je katolička.

Poruka
3.039
Dobar dan, gledah jednu emisiju u Češkoj gde je bio sukob mišljenja nekih političkih zvaničnika nekoliko zemalja..U jednom delu emsije, zastupnik iz Bavarske je izgovorio rečenicu: "Svi treba da znaju da je Bavarska formalno i pravno nije deo Nemačke države, kao i genetski materijal koji nema apsolutno nikakve veze sa Prusima,a da ne govorimo da su na tom području bili najfanatičniji nacisti i obožavaoci Hitlerovog lika i dela."

Može li neko ko se malo bolje razume, da mi objasni da li Bavarska zaista formalno i pravno nije deo Nemačke?
To da su da li su Bavarci genetski različiti od Prusa i koliko mi nije poznato ali svako ko je ikad u životu imao geografiju zna da je Bavarska deo Njemačke.
Taj što je to reko je težak debil.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.