Da li je Aleksandar Vučić svetski lider ?

svetski lider, ne raportira američkom ili britanskom ambasadoru
ne raportira američkom ambasadoru, ali je dao 2 miliona dolara za kampanju Hilari Klinton i sastaje se redovno sa Sorošem juniorom koji mu je gazda, a sastajao se u Beogradu i sa šefom britanske obaveštajne službe...da ne pominjem da mu je savetnik bio ratni zločinac Toni Bler...
 
Шта бољег немамо.?

Ти ко нека баба на селу, а ко ће да влада, нема ко, њега нема ...?
Bolji je Predsednik od svih dosadasnjih. Gde je sve Vucic prosao tu prethodni nisu mogli ni da pridju. Nisam SNS bot ja sam za LDP ali kada pogledam gde smo danas a gde smo bili 2012. mnogo je bolje. Moze i bolje ali za to mora da imamo konstruktivnu opoziciju, a ne ove nesposobnjakovice koji samo vriste kako je Vucic ludi demon.
 
Ja nemam dece, proveri sa Putlerovom mrtvom kevom Marijom Šalomovom

Da li su njena deca radila za KGB boljševike ili ne

Ти и Мирко сте деца комунизма ...

Какво ви друштво, бизнис, државу,... мислите да правите, тако што ће после вас, СНС и Вучић да зајашу. ??

Јел тако ти правиш од данас до сутра државу и друштво.

Ти то ни не разликујеш !!!!
 
Bolji je Predsednik od svih dosadasnjih. Gde je sve Vucic prosao tu prethodni nisu mogli ni da pridju. Nisam SNS bot ja sam za LDP ali kada pogledam gde smo danas a gde smo bili 2012. mnogo je bolje. Moze i bolje ali za to mora da imamo konstruktivnu opoziciju, a ne ove nesposobnjakovice koji samo vriste kako je Vucic ludi demon.

Добро ајде иди ради нешто са Вучићем, па ће ти бити супер...немој губит овде време
 
Ako pogledamo iskreno, to je nesto najvisprenije i najbolje sto Srbija moze da ponudi. Da je Djindjic ziv bio bi bolji.

Bolje nemamo!
šta reći ako je najvisprenije i najbolje to što političke protivnike naziva lopovima i fašistima sa kojima ne želi da se sastaje a pri tom se sastaje sa ratnim zločincima Tačijem, Haradinajem, Blerom, Solanom....

ako je Đilas lopov neka ga uhapse... po meni svi su ista lopovska ekipa koju finansira Soroš...mogući izuzeci koji nisu deo Soroševe ekipe na političkoj sceni Srbije su samo Saša Radulović, Srđan Nogo, dr Jovana Stojković...ne znam za Šapića čiji je...

Đinđić nije bio ništa bolji...tražio je u vreme bombardovanja da NATO krene kopnenim trupama na Srbiju... započeo je pljačkašku privatizaciju...

Vučić stalno kritikuje bivšu vlast zbog pljačkaške privatizacije, gušenja slobodnih medija i slično a isam radi sve isto... forsira neoliberarnu ekonomsku politiku i deli i šakom i kapom novac stranim kompanijama koje otvaraju prljave fabrike koje izrabljuju ljude za minimalac...da išta vredi ulagao bi u obnovu domaće industrije...svako normalan bi napravio timove koji će planski obnoviti domaću industriju... treba samo naći stručnjake koji će imati znanje kakve mašine treba kupiti za proizvodnju čega i davati povoljne kredite srpskim privrednicima koji bi uložili u biznis...

prodao je za džabe najbolju srpsku banku i to ljubljanskoj banci koja ni dan danas nije obeštetila štediše u Srbiji koje je opljačkala... stalno stvara nezdrave odnose trujući političku scenu histerijom i optužbama drugih političara za izdaju po principu držte lopova...

sklopio je izdajnički briselski sporazum znajući da Šiptari neće ispoštovati ništa od onoga što je dogovoreno... pregovori se rade jedan korak mi jedan korak vi..a ne po principu mi ćemo da ispunimo sve na šta se obavezujemo (ukidanje državnosti Srbije na Kosovu) a vi ne morate ništa... stalno govori o razgraničenju na Kosovu, a dobro zna da niko u Srbiji nije za tu opciju...pa čas pomene razgraničenje čas se pravi da će braniti suverenitet Srbije na Kosovu...

televizija mora da prenosi i kad prdne...stalno vodi predizbornu kampanju i u sve se meša iako bi kao predsednik trebao da ima samo protokolarnu funkciju...

planira da problem nataliteta i iseljavanja reši naseljavanjem migranata...

ukratko čovek ili bez mozga ili bez morala
 
ne raportira američkom ambasadoru, ali je dao 2 miliona dolara za kampanju Hilari Klinton i sastaje se redovno sa Sorošem juniorom koji mu je gazda, a sastajao se u Beogradu i sa šefom britanske obaveštajne službe...da ne pominjem da mu je savetnik bio ratni zločinac Toni Bler...

Ма спреман је због нас и куац да шипу
само нам то није јасно, јер смо деца кретени!
 
ko su kadrovi Vučića...
Stefanović i Mali sa plagiranim doktoratima...
Vulin koji nije služio vojsku a komanduje vojskom
Bata Gašić vodi BIA a inače je bio keramičar...
Đorđević kog je prvo stavio da vodi vojsku pa kad se ispostavilo da je nesposoban dao mu drugo ministarstvo
Lončar koga bije glas da je kao lekar ubijao pacijente za račun mafije..čovek koji je uveo obaveznu vakcinaciju iako su u Americi na sudovima mnogi obeštećeni jer je utvrđeno da vakcine izazivaju autizam...da ne pričamo o tome da kupujemo vakcine od firmi čiji vlasnici Rotšildi zagovaraju depopulaciju...ministarstvo zdravlja koje se podsmeva korona virusu..valjda su Kinezi Italijani ludi što prave frku oko toga...
Nela Kuburović koja nema nikakvog prethodnog iskustva koje bi joj pomoglo da se uhvati u koštac sa pravosuđem koje je rak rana Srbije
Zorana Mihajlović koja nema prethodne veze sa oblašću koju vodi
večiti ministar Rasim Ljajić koji bi da nam uvodi po zdravlje štetnu 5G mrežu iako nam ona treba taman toliko koliko ferari treba čoveku da vozi po kaldrmisanom putu...
Ana Brnabić kojoj je najveći kvalitet pri izboru na funkciju bilo to što je lezbejka... pri tom se priča da ima hrvatski pasoš, da radi za hrvatsku obaveštajnu službu, da namešta poslove sa digitalizacijom bratu koji ima IT firmu...
Trivan koji je uveo plastične kese koje se raspadaju tako da sad nećemo da ih vidimo ali nećemo moći ni da očistimo zemlju od čestica plastike koje pri tom raspadu nastaju...
Slavica Đukić Dejanović nam vodi politiku koja treba da poveća natalitet, smanji iseljavanje...koji su joj rezultati za sve ovo vreme?

ukratko imamo vladu nesposobnu za bilo kakav izazov..sve konce drži veliki vođa koji buba činjenice i meša se u sve kao da se u sve razume...

ko je stručnjak u našoj vladi? treba nam vlada stručnjaka a ne vlada u kojoj će o svemu da odlučuje Vučić koji ni sam nema nikakvog radnog iskustva van politike..
 
šta reći ako je najvisprenije i najbolje to što političke protivnike naziva lopovima i fašistima sa kojima ne želi da se sastaje a pri tom se sastaje sa ratnim zločincima Tačijem, Haradinajem, Blerom, Solanom....

ako je Đilas lopov neka ga uhapse... po meni svi su ista lopovska ekipa koju finansira Soroš...mogući izuzeci koji nisu deo Soroševe ekipe na političkoj sceni Srbije su samo Saša Radulović, Srđan Nogo, dr Jovana Stojković...ne znam za Šapića čiji je...

Đinđić nije bio ništa bolji...tražio je u vreme bombardovanja da NATO krene kopnenim trupama na Srbiju... započeo je pljačkašku privatizaciju...

Vučić stalno kritikuje bivšu vlast zbog pljačkaške privatizacije, gušenja slobodnih medija i slično a isam radi sve isto... forsira neoliberarnu ekonomsku politiku i deli i šakom i kapom novac stranim kompanijama koje otvaraju prljave fabrike koje izrabljuju ljude za minimalac...da išta vredi ulagao bi u obnovu domaće industrije...svako normalan bi napravio timove koji će planski obnoviti domaću industriju... treba samo naći stručnjake koji će imati znanje kakve mašine treba kupiti za proizvodnju čega i davati povoljne kredite srpskim privrednicima koji bi uložili u biznis...

prodao je za džabe najbolju srpsku banku i to ljubljanskoj banci koja ni dan danas nije obeštetila štediše u Srbiji koje je opljačkala... stalno stvara nezdrave odnose trujući političku scenu histerijom i optužbama drugih političara za izdaju po principu držte lopova...

sklopio je izdajnički briselski sporazum znajući da Šiptari neće ispoštovati ništa od onoga što je dogovoreno... pregovori se rade jedan korak mi jedan korak vi..a ne po principu mi ćemo da ispunimo sve na šta se obavezujemo (ukidanje državnosti Srbije na Kosovu) a vi ne morate ništa... stalno govori o razgraničenju na Kosovu, a dobro zna da niko u Srbiji nije za tu opciju...pa čas pomene razgraničenje čas se pravi da će braniti suverenitet Srbije na Kosovu...

televizija mora da prenosi i kad prdne...stalno vodi predizbornu kampanju i u sve se meša iako bi kao predsednik trebao da ima samo protokolarnu funkciju...

planira da problem nataliteta i iseljavanja reši naseljavanjem migranata...

ukratko čovek ili bez mozga ili bez morala

Dosta i to mnogo gluposti si napisao. Vidi se tvoj bes tu nema spora. Poznat smo narod po tome da se u sve razumemo. Znam da bi ti i mnogi drugi Srbi do sada odavno sve probleme resili i da sve sto neko drugi radi ne valja. Pogotovo ako neko u necemu uspe tek taj nije u pravu. Sve kritike ti nisu na mestu a nisi predlozio ni jedno resenje.

Kako bi ti resio Kosovo? Sta fali Briselskom sporazumu zna i vrabac na glavi, ali sta bi ti uradio?
 

Back
Top