Quantcast

Da li je Aleksandar Vučić reikarnacija Aleksandra Velikog?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cro_čvarak

Primećen član
Poruka
872
Sinoć pišem po krstarici i pijem pivo s limunom ožujsko iz limenke i nikšićko bez ičega iz boce. Pišem, pijem i razmišljam o svoj toj mržnji i kako tome doći na kraj. Tada bi na um došla slika Aleksandra Vučića i njegove smirene pojave. Učinio mi se kao ađeo u tom trenutku, čovjek mira i napretka. Uskoro sam zaspao i tada sam sanja Aleksandra Velikog/Makedonskog, slučajno? Ili ipak neki znak?

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.570
Sinoć pišem po krstarici i pijem pivo s limunom ožujsko iz limenke i nikšićko bez ičega iz boce. Pišem, pijem i razmišljam o svoj toj mržnji i kako tome doći na kraj. Tada bi na um došla slika Aleksandra Vučića i njegove smirene pojave. Učinio mi se kao ađeo u tom trenutku, čovjek mira i napretka. Uskoro sam zaspao i tada sam sanja Aleksandra Velikog/Makedonskog, slučajno? Ili ipak neki znak?
Meni je ovo totalno gej. Šta pivo učini od čoveka.

al bundy

Legenda
Poruka
61.664
Jednom sam gledao scenu kako lik drugoj dvojici nabija pesnice u bulju i ta scena nije bila ni upola gej kao ovo . :eek:

veliki krang

Legenda
Poruka
55.225
Kako kome?

Vidim da baš i ne kužiš pa si se uzmi globus i gledaj. Ako kreneš na zapad preko Milvokija stići ćeš do Tokija. Isto tako ako kreneš na istok opet ćeš doći do Tokija ali ne moraš ići preko Milvokija. Nadam se da možeš shvatiti?
U pravu si, ja sam pogrešio, izgleda da me je samo pogled na ovu temu drogirao da ne znam gde je levo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.