Da li je Aleksadrar Vučić već osigurao znacajno mesto u istoriji ?

'ајде мало у фајт. Ниси интересантан.

'ајде немој да си као твој колега Роловани.
Nisi shvatio.Mene dnevna politika ne interesuje.Prezirem je.Vučić,Đilas,Sundjer Bob,Čanjkova pomoćnica,Ćomićeva,Nada Kolundžija i ostali iz mog ugla pripadaju više sferi zabave tj,estrade.Zato me ni najmanje ne veseli. kad vidim da se živuljke poput tebe
toliko emocionalno angažuju kad je reč o toj estradi..Veruješ onima koje ni najpovršnije ne poznaješ.Zato što ne poznaješ ljude.Ti si u mojoj očima žrtva.Žalim te.
 
Lako bih ja sa Rajelom, ali mi njeni drugari iz moderacije stalno brišu odgovore na njene provokacije. Ispadam toliko opčinjen njenom umešnošću i pameću da nisam znao što da joj odgovorim a ne da ona ima protekciju kod uprave
ako je neko objektivan ovde ja sam a to mi moras verovati na rec... za onog iz zvornika je pojam moderacije. to sto ti brisu ybg...meni brisu isto al se ne obazirem na to..kopiraj veliki post pa ako obrisu stavi ga ponovo :lol:
 
ako je neko objektivan ovde ja sam a to mi moras verovati na rec... za onog iz zvornika je pojam moderacije. to sto ti brisu ybg...meni brisu isto al se ne obazirem na to..kopiraj veliki post pa ako obrisu stavi ga ponovo :lol:
Ne verujem ja nikom. Ja sam totalno nepoverljiv. A nije ovo ni neko ozbiljno mesto. malo da se ubije vreme pre ručka

jedino me Rajela nervira pa me to motiviše da se javim
 
Ma bre, ko koga ovde proziva i batali Tolstoja, covek je bio plemic, moleo ga je DZoka za Ponizene i
uvredjene, procitaj naslov pa se konkretno izjasni oko pitanja iz ubodnog posta.
Као племић Толстој је био докон (имао времена) и финансијски обезбеђен. Дакле могао је писати и бити објективан.
Лично ја сматрам да је његов опис Руске армије и дешавања на двору представља најреалнији опис данашњих мултинационалних компанија.
 
Као племић Толстој је био докон (имао времена) и финансијски обезбеђен. Дакле могао је писати и бити објективан.
Лично ја сматрам да је његов опис Руске армије и дешавања на двору представља најреалнији опис данашњих мултинационалних компанија.
Pisane su i doktorske disertacije o njegovom opisivanju ratova, nego je ovde ( da ponovmo) tema Vucic
i kako ce ga istorija pamtiti. Cenim da Aleksandar Vucic nije ni Andrica citao pa je besmisleno da sada
ovde na PDF Politika analiziramo Tolstoja.
 
По питању теме, па погледајмо шта је остало иза Тита, Стаљина, Рузвелта, Черчила, Ђинђића. Коштунице, Тадића и упоредите то са тренутним Ациним достигнућима па да видимо има ли ту нећега по чему је неки владар у историји остао запамћен.
 
Као племић Толстој је био докон (имао времена) и финансијски обезбеђен. Дакле могао је писати и бити објективан.
Лично ја сматрам да је његов опис Руске армије и дешавања на двору представља најреалнији опис данашњих мултинационалних компанија.
u umetnosti imas uvek dualitet kao tolstoj i dostojevski...zna se ko je bio ko...i ko je kakav, ko se kune u tolstoja, a ko cita i razume dostojevskog...za politiku je samo potonji bio vizionar, barem sto se tice ujedinjenje evrope.
 
[


Aj potrudi se da pravilno da pises jer pises nerazumljivo, a tvoja me pamet zanima kao sto me recimo
zanima razmnozavanje tasmanijskih djavola ( mada me sve u vezi zivotinja mnogo vise zanima).
O zanima te, čim emotivno reaguješ, prilično te zanima. U svakom slučaju, tebi je svaka tema u kojoj se ne priča o tebi promašena tema, pile malo samoljubivo
 
O zanima te, čim emotivno reaguješ, prilično te zanima. U svakom slučaju, tebi je svaka tema u kojoj se ne priča o tebi promašena tema, pile malo samoljubivo
По питању теме, па погледајмо шта је остало иза Тита, Стаљина, Рузвелта, Черчила, Ђинђића. Коштунице, Тадића и упоредите то са тренутним Ациним достигнућима па да видимо има ли ту нећега по чему је неки владар у историји остао запамћен.
Cekaj, ti Aleksandra Vucica uporedjujes sa Cercilom, pa i Ruzveltom, Staljinom ( fali jos samo Hitler).
Pa on i ne zna tacno ko su oni, citao je nesto, ali cemu ovakve ludorije?
 
По питању теме, па погледајмо шта је остало иза Тита, Стаљина, Рузвелта, Черчила, Ђинђића. Коштунице, Тадића и упоредите то са тренутним Ациним достигнућима па да видимо има ли ту нећега по чему је неки владар у историји остао запамћен.
AV ce ostati zapancen po tome sto je za svoj racun, Srbiju uvalio u dugove vise nego svi ostali zajedno.
A time i njegovi penjaci niz pokretne stepenice.
 
Cekaj, ti Aleksandra Vucica uporedjujes sa Cercilom, pa i Ruzveltom, Staljinom ( fali jos samo Hitler).
Pa on i ne zna tacno ko su oni, citao je nesto, ali cemu ovakve ludorije?
Не, не упоређујем га, само дефинишем оквир. По чему се неко памти у историји? Прво морамо дефинисати која се то постигнућа или дела памте, па да видимо да ли је овај наш уопште нешто направио из те категорије.
 
Kao i vecina drzavnika ima svoje uspjehe i poraze, mane i prednosti.
S obzirom kakvo rasulo je od dosmanlija nasljedio, tesko da bi neko drugi bio uspjesniji.
Ali ce mu se vjerovatno o glavu razbiti pokusaj da sjedi na dvije stolice istovremeno, pogotovo kad na jednoj od tih stolica (EU) nikad nece biti primljen.
Tesko da bi neko drugi bio neuspesniji.S obzirom u kolike je dugove uvalio Srbiju za sopstvenu korist.
 

Back
Top