Da li ime odredjuje kakav si?

Uskoro ce biti jasno i zasto temu otvaram na LJIS-u :D

Uglavnom...
Dok smo studirali skapirali smo da su devojke koje se zovu Suzana uglavnom,
da ne kazem vecinski bile aj da se lepo izrazim - promiskuitetne.

Da li i vi imate neka slicna iskustva sa nekim imenima?
I kakve su Suzane kod vas bile? :kez:

P.S.
Tema u naslovu i telu poruke koristi velika slova zbog Kefalice :D
Nisam upoznao i ne poznajem ni jednu Suzanu. Ostala imena koja znam ne povezujem sa karakterom i ponašanjem.
 
U imenu je dio sudbine.......
Istina je to...
Jer kroz ime se provlaci karma i prosli zivot.....
Energetski zbir imena pa i prezimena uglavnom odredjuje za sta nas je Bog odredio u zivotu sa tim imenom.....
E sad sto to ljudi ne prepoznaju,to je vec druga stvar.....
 
Ovo nema smisla...jer ispada da ja ovde nisam zbog sebe vec da neko drugi odredjuje ko sam
odredjeno ti je .......Jos rodjenjem........al roditelji sa imenom mogu takodje da te upropaste ili uzdignu
sta mislis recimo zasto pjevaci mijenjaju imena,npr Elton Dzon je to davno uradio,ai mnogi nasi pjevaci
I da ,sto sam starija sve vise vjerujem u predestinaciju......
A ti si mlad pa vjerujes u ta filozofska sranja.......
Ende......
 
odredjeno ti je .......Jos rodjenjem........al roditelji sa imenom mogu takodje da te upropaste ili uzdignu
sta mislis recimo zasto pjevaci mijenjaju imena,npr Elton Dzon je to davno uradio,ai mnogi nasi pjevaci
I da ,sto sam starija sve vise vjerujem u predestinaciju......
A ti si mlad pa vjerujes u ta filozofska sranja.......
Ende......
Jedino filozofsko sranje je ovo sto ti pricas...
A zasto pevaci menjaju imena...pa mozda da bi imali umetnicko....
 
Jesi........Vidjeces kad budes malo stariji........
Jesi li do sada ispunio sve svoje potencijale?
Mozes mi pisati i u PP ako nisi.....
Ne želim da vidim niti da se vodim time....ne mogu da kažem da nesto ne verujem astrologiji ali ni to ne volim, to da je sve predoredjeno i te prosle zivote i slicno.....ok da postoji prosli zivot i da nema neka povezanost sa ovim zivotom...karma....jer ispada da ja sada ispaštam za nesto sto sam uradila u proslom zivotu, a da pri tome nemam pojma šta sam uradila....prosto to mi je velika glupost...i smatram da su to izmislili, posto je to verovanje dosta staro, u vreme kada se ekstremno lose zivelo i kada je bilo prisutno robovlasnistvo....te su ljudi sami sebe tešili da će ljudima koji im čine zlo da bude vraćeno...
Da se nadovezem na astrologiju, tu mogu samo da prihvatim, da sam rodjena sa nekim predispozicijama i manama i da mi je nesto recimo predodredjeno dok ne resim to da promenim, mada ni u to ne zelim da verujem toliko... Vise verujem da postoji neka energija...samo energija.....bez onoga divine masculine i divine feminine....koja kruzi i da sve ima energiju....te moze da se desi i da imena imaju energiju....ali i da ti imas moc da ucinis kako želis da energija tog imena utice na tebe....
I ne shvatam o kojim se potencijalima radi..
 
Ne želim da vidim niti da se vodim time....ne mogu da kažem da nesto ne verujem astrologiji ali ni to ne volim, to da je sve predoredjeno i te prosle zivote i slicno.....ok da postoji prosli zivot i da nema neka povezanost sa ovim zivotom...karma....jer ispada da ja sada ispaštam za nesto sto sam uradila u proslom zivotu, a da pri tome nemam pojma šta sam uradila....prosto to mi je velika glupost...i smatram da su to izmislili, posto je to verovanje dosta staro, u vreme kada se ekstremno lose zivelo i kada je bilo prisutno robovlasnistvo....te su ljudi sami sebe tešili da će ljudima koji im čine zlo da bude vraćeno...
Da se nadovezem na astrologiju, tu mogu samo da prihvatim, da sam rodjena sa nekim predispozicijama i manama i da mi je nesto recimo predodredjeno dok ne resim to da promenim, mada ni u to ne zelim da verujem toliko... Vise verujem da postoji neka energija...samo energija.....bez onoga divine masculine i divine feminine....koja kruzi i da sve ima energiju....te moze da se desi i da imena imaju energiju....ali i da ti imas moc da ucinis kako želis da energija tog imena utice na tebe....
I ne shvatam o kojim se potencijalima radi..
Ala se raspisah
 
Ala se raspisah
Bas mi je drago da si se raspisao.
Koliko si zadovoljan svojim zivotom i da li mislis da je sva moc nad tvojim zivotom potpuno u tvojim rukama......??????
Mislim da si interesantan mlad covjek,koji jos uvijek trazi smisao zivota......
Na dobrom si putu......
Zelim ti da nadjes odgovore koji ce te zadovoljiti i uciniti mirnim.......
Namaste.........
 

Back
Top