Da li ime odredjuje kakav si?

gost 439018

Aktivan član
Poruka
1.529
Bas mi je drago da si se raspisao.
Koliko si zadovoljan svojim zivotom i da li mislis da je sva moc nad tvojim zivotom potpuno u tvojim rukama......??????
Mislim da si interesantan mlad covjek,koji jos uvijek trazi smisao zivota......
Na dobrom si putu......
Zelim ti da nadjes odgovore koji ce te zadovoljiti i uciniti mirnim.......
Namaste.........
Zadovoljna sam onako, mislim da sam se tek ove godine malo više razbudila i usmerila i da ce mi to pomoci da dostignem neke svoje ciljeve koje imam zacrtane, koliko znam za sebe..msm trudim se, ali ponekad izgleda da sav trud koji sam ulozila ode niz vodu..
Ja zelim da mislim da sve zapravo zavisi od mene, a ne od neke vise sile...zanemaricemo neke zivotne okolnosti i situacije koje su uvek prisutne... i mislim da sam ove godine zapravo shvatila sta me zapravo privlaci da radim, sta me ispunjava, ne znam da li je to sve ili ima jos nekih stvari....
izmedju ostalog, recimo zainteresovala sam se za tarot i to u odredjenim perioda me dosta privlaci, a kao motivacija mi sluzi jedna devojka koja se time bavi...I zapravo kad razmislim, te karte i jos neke stvari su me interesovale i privlacile oduvek... ali opet da kazem, verujem u tarot, ali i takodje verujem da ono sto on predvidi moze i da se promeni..
I hvala ti

The Graeat Gatsby

Veoma poznat
Poruka
10.902
Uskoro ce biti jasno i zasto temu otvaram na LJIS-u :D

Uglavnom...
Dok smo studirali skapirali smo da su devojke koje se zovu Suzana uglavnom,
da ne kazem vecinski bile aj da se lepo izrazim - promiskuitetne.

Da li i vi imate neka slicna iskustva sa nekim imenima?
I kakve su Suzane kod vas bile? :kez:

P.S.
Tema u naslovu i telu poruke koristi velika slova zbog Kefalice :D
О Таб. :)
Пре свега, желим да ти честитам на промени слике на профилу :)

Под друго долази то пшто не знам ту Кефалицу :think:

Затим да се бацим на Сузану:mrgreen:
Мислим да си у праву:eek::think::D