Da li imate svog idola / uzora

Da li imate svog idola / uzora


  • Ukupno glasova
    11

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Verovatno postoji neko ko vas inspiriše ili ko vas je inspirisao ranije. Ko je to ili šta je to?
Anne-Frank-changed-my-outlook-Himangi-from-AMU-on-her-Role-Model.png
 
Kao tinejdžer nisam imala konkretne idole i uzore, ali sam volela kad neko lepo i razumljivo izlaže neku materiju, kad je neko očito posvetio mnogo energije, rada i truda da postane maher u nečemu. Kad neko ume da radi nešto sa lakoćom, bilo to molerisanje, popravljanje TV-a, držanje govora... ma, baš bilo šta, ali da je izrazito dobar u tome. Ne ''dobar'' da mu sad cela planeta aplaudira, nego da se osećam nekako motivisano da uzmem neko učešće, da vidim šta mi je raditi sa sobom.
Te ljude sam uvažavala i želela da i sama u nečemu budem takva.
 
Kod mene je adrenalin savesni i hrabri ljudi koji svojom voljom prave čuda i dobra dela.
Šta podstiče adrenalin kod tebe?
mogao bih i ja njemu da budem uzor
Kako to? :D
Kao tinejdžer nisam imala konkretne idole i uzore, ali sam volela kad neko lepo i razumljivo izlaže neku materiju, kad je neko očito posvetio mnogo energije, rada i truda da postane maher u nečemu. Kad neko ume da radi nešto sa lakoćom, bilo to molerisanje, popravljanje TV-a, držanje govora... ma, baš bilo šta, ali da je izrazito dobar u tome. Ne ''dobar'' da mu sad cela planeta aplaudira, nego da se osećam nekako motivisano da uzmem neko učešće, da vidim šta mi je raditi sa sobom.
Te ljude sam uvažavala i želela da i sama u nečemu budem takva.
Prelepo rečeno. Svaka čast. Jesi li uspela ti da se ostvariš tako u nečemu da možeš drugima postati uzor?
 
Prelepo rečeno. Svaka čast. Jesi li uspela ti da se ostvariš tako u nečemu da možeš drugima postati uzor?
Hvala!
Ima uvek mesta za usavršavanje, ali osećam da sam na pravom mestu i da ono što radim ima neku plemenitu svrhu.
Najvažnije je da imam jedan proizvod na kraju svakog dana, i posao mi nije razlog da mi je ponedeljak gadan dan, svi dani su mi lepi, ne iščekujem odmor da me sunce ogreje... Šta više, volim svoj posao, on je deo mene, i nikad nisam umorna od onoga što radim.
 
Hvala!
Ima uvek mesta za usavršavanje, ali osećam da sam na pravom mestu i da ono što radim ima neku plemenitu svrhu.
Najvažnije je da imam jedan proizvod na kraju svakog dana, i posao mi nije razlog da mi je ponedeljak gadan dan, svi dani su mi lepi, ne iščekujem odmor da me sunce ogreje... Šta više, volim svoj posao, on je deo mene, i nikad nisam umorna od onoga što radim.
Eh kada bi svi radili posao koji ih ispunjava u potpunosti.
 
Eh kada bi svi radili posao koji ih ispunjava u potpunosti.
Čovek je takvo stvorenje, on uvek sebi postavlja veće ciljeve, ali mora da pazi na to kakvi su mu ciljevi.
Pa, meni sad duša pati za danima kad ću uzeti da obrađujem drvo, da napravim nešto lepo i trajno a vidljivo, da polako pribavim mašine koje će mi omogućiti da proizvodim stolariju. Sanjam o tome, to mi se sviđa, to bih da radim.
Imam dedu koji još može da mi pokaže neke trikove, nešto za početak...
Bunt u čoveku je jer zna da može mnogo, čovek se buni protiv jednoličnosti, ali mora da se drži dobrih stvari koje su ujedno korisne i lepe.
 
Pa, nije to lepo, neka čoveka!
Nemoj da se smejemo jedni drugima, mi ovde treba jedni druge da razumemo.
Sad ti kvarim malo temu, znam da si uvek na mestu, ali...
Pusti čoveka, pa, šta... neka od sebe napravi šta mu je gušt.
Lep je proizvid bavljenja nekim... kako ono zovu.... street workout.
Ma znamo se mi dobro na forumu. Salimo se mi cesto. Nisam mu se podsmevao. Daleko bilo.
 

Back
Top