Da li imate situaciju da vam ozenjeni "kukaju" da zene nece da ih oralno zadovolje? Ili sam ja lepak za takve

Никад ни једно истраживање није потврдило то што ти пишеш.
наравно кад њих десетак растрља своје смрдљиве сексуалне сокове по нечијим гениталијама а ти то посрчеш као 11сти, да је то све предивно.
то наравно нема ама баш никакавог негативног ефекта него душу даје за здравље уста и грла. стварно мислиш да ништа нема посљедица? :mrgreen:

наравно кад њих десетак растрља своје смрдљиве сексуалне сокове по нечијим гениталијама а ти то посрчеш као 11сти, да је то све предивно.
то наравно нема ама баш никакавог негативног ефекта него душу даје за здравље уста и грла. стварно мислиш да ништа нема посљедица? :mrgreen:
Nešto mi govori da nisi čuo za pojmove "higijena" i "kupanje".

Nešto mi govori da nisi čuo za pojmove "higijena" i "kupanj
и мени нешто говори да нијесу чуо за људе и њихово понашање
ти стварно мислиш да су сви фини и окупани?
пази се кад пољубиш своју верну љубу да нема "чудан укус" на устима :rotf:

ниђе ја не реко да ћу декретима забранити да ви то радите. али немојте се правити превише паметни

и мени нешто говори да нијесу чуо за људе и њихово понашање
ти стварно мислиш да су сви фини и окупани?
пази се кад пољубиш своју верну љубу да нема "чудан укус" на устима :rotf:

ниђе ја не реко да ћу декретима забранити да ви то радите. али немојте се правити превише паметни
Obično se ljudi pre seksa okupaju. Ne rade to svi, naravno, a ti ovde pričaš kao da ne radi to niko i obraćaš se ljudima s takvom pretpostavkom, što me i navodi na zaključak da ni ti to ne radiš. Uživaj u valjanju i kreveljenju.

Obično se ljudi pre seksa okupaju. Ne rade to svi, naravno, a ti ovde pričaš kao da ne radi to niko i obraćaš se ljudima s takvom pretpostavkom, što me i navodi na zaključak da ni ti to ne radiš. Uživaj u valjanju i kreveljenju.
знам какви су људи и шта очекивати
за остало како вам драго, не забрањујем ја никоме шта ће радити

Da li sam ja lepak za ozenjene koji kukaju na zene da nece da ih oralno zadovolje
Biti lepak je nekako lepljivo i nikako ne može da se opere kasnije.
Posebno jaki lepkovi su oni za miševe , pacove koje postavljamo da bi se gamad ulepila.
Verujem da funkciju lepka obavljaš vrlo profesionalno i čestitam..
Težak je i mučan život jednog lepka.

Nije mi prirodno da mi muškarci pričaju o svom seksualnom životu u braku, bez obzira koliko dobro ih poznajem.
Nije mi bilo prirodno ni dok nisam bila udata, sad pogotovo.
Što se tiče teme ne razumem te žene, propuštaju veliko uživanje (obostrano) pružajući oralni sex muškarcu. Zašto ga izbegavaju? Kako li, majko mila, izgleda taj odnos pa još u braku, da ne kažem za ceo život? Kakav je to sex??

Prilozi

• IMG_4199.jpeg
    IMG_4199.jpeg
    205,6 KB · Pregleda: 13
Veruj mi da iznose...
Да износе. По неки, а неки наравно не.

Ја сам имао прилику да чујем од једног бившег полицајца како срамежљиво се смешка пред својим колегиницама, нешто су причали о томе о швалерисању...Он је рекао да некад човјек оде са стране јел, јер кући не може у сексу све са женом. Па је појаснио како рецимо ''јбг жени нећеш тако лако рећи ајде ми попуши јел...Па не можеш са женом баш страсно јел ко са неком јел...''

Насмејали смо се. Кретен. И јадна та жена. У себи смо констатовали да та сиротица проживи живот а да није је.бана како треба...

Заиста такви постоје. Не знам зашто је то тако али тога има...

Moj kolega tvrdi da je sa ženom samo zbog dece i da mu je dosadilo da u istu rupu ubacuje godinama.
Inače puni koleginicu i nije im loše.
To i nije neka promena u životu, ako stvarno hoće promenu onda treba da pređe na rupu od kolege.
Ne moraš to biti ti, nek nađe nekog drugog.

Back