Da li imate situaciju da vam ozenjeni "kukaju" da zene nece da ih oralno zadovolje? Ili sam ja lepak za takve

I ja msm da je lažni profil. I da piše muško po izboru teme itd.

Čuj, novi profil i odmah klikbejt tema.
Mala je šansa da će žena tako nešto pisati

Djeluje da navlači forumaše na svašta. Koja dokonost.
Krtastarica je u teškoj krizi zbog manipulacija mišljenjem .
Moderiše , sankcioniše i usmerava mišljenje u nekom njima znanom pravcui iz njima znanih razloga i direktiva .Postovi se brišu i sankcionišu , ljudima se ograničava učestvovanje na nekim temama
Ljudi to prepoznaju i napuštaju učestvovanje u tome .
Poplava je krstarićinih botova , lažnih profila i pritska na modove da otvaraju nove teme ne bi li povećali broj klikova
Sve u svemu odvratno !
P.S. Poštovanje i čast starim članovima i pojedincima koji su tu iskreno radi druženja i razonode !

Da li sam ja lepak za ozenjene koji kukaju na zene da nece da ih oralno zadovolje ili jos ima neka :)
lazu. To im je strategija da se "ciljane" dame sazale na njih i da ispune svoje zenske obaveze prema muskom rodu.
Svaka dama oce da pusi...............ne puse samo one koje nisu dame.

Da li sam ja lepak za ozenjene koji kukaju na zene da nece da ih oralno zadovolje ili jos ima neka :)
...nisi lepak, to je njihov stari dobri nacin da ti daju doznanja da si dobra samo da im poduvas, ljubav dobija zena...
Na tebi je hoces li pristati da odglumis glupacu ili ces mu reci mrs u pm poduvaj ga sam...

...nisi lepak, to je njihov stari dobri nacin da ti daju doznanja da si dobra samo da im poduvas, ljubav dobija zena...
Na tebi je hoces li pristati da odglumis glupacu ili ces mu reci mrs u pm poduvaj ga sam...
Takoe barbi bolje da plati posteno duvanje da ga ne teraju u 3 lepe!

Па не знам шта ти "кукају"? Шта очекују ту од тебе кад ти то саопште? На који начин уопште дођете то таквих тема?

Па не знам шта ти "кукају"? Шта очекују ту од тебе кад ти то саопште? На који начин уопште дођете то таквих тема?
kaze....
"e moja ti,da ti se izjadam......nece ova moja da mi pusi,pa to je strasno....."

Back