Da li imate situaciju da vam ozenjeni "kukaju" da zene nece da ih oralno zadovolje? Ili sam ja lepak za takve

Nemam takvih prijatelja koji iznose intimne detalje iz života. O bivšima pričamo, o trenutnim devojkama/suprugama nikad. Moje skromno mišljenje je da oni tebe kukanjem "pecaju" za blowjob.
Nisam rekla da mi prijatelji pricaju..a,da,sto se pecanja tice,slazem se..sigurno je to..

Paaa,desilo se,jednom ili dva puta..sta cu kad je top frajer..tebi se nikad nije svidela neka zauzeta 😛
Naravno da jeste i to se dešava stalno. Ali sama činjenica da je zauzeta me prosto odbija i apsolutno nikakvog interesovanja nemam za preduzimanje ikakvih koraka, pa taman bila miss universe nivo lepote. Štaviše, to mi je odbojno i smatram to podlošću. Kad se zabavljam, želim da to bude ekskluzivno, a ne da je s nekim delim i budem joj drugi. To mi je ponižavajuće. Osim u slučaju da želi da ga ostavi.

Da li sam ja lepak za ozenjene koji kukaju na zene da nece da ih oralno zadovolje ili jos ima neka :)
Cim ti neko prica ovakve stvari on ustvari "opipava teren"... Isprati kako ces da odreagujes... Mislim, nisu to neikakve duboke analize, vec onako insitiktivno...

Da li sam ja lepak za ozenjene koji kukaju na zene da nece da ih oralno zadovolje ili jos ima neka :)

Meni ovo deluje kao jos jedan od mnogobrojnih laznih zenskih profila nama dobro poznatog forumasa koji otvara debilne teme.
@Admin Sredoje, proveri, molim te, IP adresu i vidi ima li duplih. 😎

Meni ovo deluje kao jos jedan od mnogobrojnih laznih zenskih profila nama dobro poznatog forumasa koji otvara debilne teme.
@Admin Sredoje, proveri, molim te, IP adresu i vidi ima li duplih. 😎
I ja msm da je lažni profil. I da piše muško po izboru teme itd.

Čuj, novi profil i odmah klikbejt tema.
Mala je šansa da će žena tako nešto pisati

Djeluje da navlači forumaše na svašta. Koja dokonost.

Back