- Poruka
- 16.169
Što baš kod pozorišta braj moj dobri?@Lovac Luka ulovio vuka Luka brate kakve su ovo teme ce te prebijem kod pozorišta....
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Što baš kod pozorišta braj moj dobri?@Lovac Luka ulovio vuka Luka brate kakve su ovo teme ce te prebijem kod pozorišta....
A recimo pošto treniraš, osetiš li da ne možeš kao ranije? Da de brže umaraš, da si sporiji?Odlicno.
I uzivam u tome sto se interesovanja i prioriteti menjaju, sve je to lepo i prirodno.
Odlično.
Fizički izgled mi je oduvek bio irelevantan, tako da sopstveno starenje sa tog aspekta, ni ne primećujem.
A starenje, uopšte, je isto lepo i prirodno stanje, tako da nema sta tu da se podnosi![]()
A to Belac je bilo bitno?Na pragu sam tridesetih. Nije vrhunac nečega nego balans svega. Prefrontalni korteks sazrelio, snaga optimum, status i sigurnost, dobro životno iskustvo. Tridesete bi morale da budu dobre za jednog Belca poput mene.
To je duhИмам осећај да моје време тек долази. Иначе, рекао бих да сам пар година старији од тебе.
Што се физичког изгледа тиче, јесте да се појави нека мала борица или нека седица у коси, чак и нека влас опадне са предње стране,
ипак,
теретана и исхрана, па сам од врата на доле сваки дан бољи и бољи, а глава...глава отпада.
А пословно, што си старији, све си јачи. Можда тек уласком у седму деценију може да крене опадање, а не мора.
Ja sam šrilično uveren da će u narednih par vekova, ako civilizacija opstane, čjudi živeti jako jako dugo, genetski inženjering, nano tehnologija, robotizacija svašta nešto...Ne očekujem starost već napredak u medicini.
Sad za rođendan mi koleginica čestitala rođendan kao ono "Srećan ti rođendan i da živiš 100 godina ! " Ijuuu, moliću lepo ! Ko tebi daje zapravo da mi odrediš dokle ću ja da živim, šta ako izmisle neku vakcinu da se živi 200 godina. Svi znači da živite 200, a ja samo 100 ?Neće moći. Idemo korak po korak pa dokle stignemo.
Naravno, i to je sve normalno.A recimo pošto treniraš, osetiš li da ne možeš kao ranije? Da de brže umaraš, da si sporiji?

Super, ne znam ja sad sa 35 počinjem da osecam, dok recimo sa 32 i sa 25 isto.. Kad si ti primetio?Naravno, i to je sve normalno.
I treniram 3 puta manje nego sa 25 godina.
Ali zato treniram druge - sto je jos lepse![]()
Nemam pojma, to ide postepeno, nisam nesto obracao paznju.Super, ne znam ja sad sa 35 počinjem da osecam, dok recimo sa 32 i sa 25 isto.. Kad si ti primetio?
Jooooj stvarno cu teSuper, ne znam ja sad sa 35 počinjem da osecam, dok recimo sa 32 i sa 25 isto.. Kad si ti primetio?
pa sta ti je ja godinu manje od tebe pa puna snage i životaDaleko ti je josJedva cekam da ostarim i odem u penziju.
Sad samo piletinaGrilovana najboljeImam osecaj da je mojim bivšima proslo vremeSad samo piletina
Samo to i smem na specijalnom režimu samGrilovana najbolje
o čemu se radi?Samo to i smem na specijalnom režimu sam