Da li imate nekog pored sebe?

JaH_G|rL:
heheh naravno ne mislim bukvalno...dechko/devojka?? 8)

Trenutno ne,ali mi se svidja jedan decko iz moje skole,pa ovih dana razmisljam da li da stupam u akciju ali da se jos malo strpim da vidim sta ce biti!NE ZNAM STA DA RAAAAADIIIIIM!!!! :( Sta mi vi predlazete?!?!Ja sam samo mislila da ce to biti ona prolazna ljubav od koji dan,ali kad me onako slatko pogledao u oci ja sam se izgubila :shock: :shock: :shock:
Ali postoji problem:Ja sam nova u skoli!UF,KAKO MRZIM TO! :x :x :x Sta mi predlazete???
 
ixi:
JaH_G|rL:
heheh naravno ne mislim bukvalno...dechko/devojka?? 8)

Trenutno ne,ali mi se svidja jedan decko iz moje skole,pa ovih dana razmisljam da li da stupam u akciju ali da se jos malo strpim da vidim sta ce biti!NE ZNAM STA DA RAAAAADIIIIIM!!!! :( Sta mi vi predlazete?!?!Ja sam samo mislila da ce to biti ona prolazna ljubav od koji dan,ali kad me onako slatko pogledao u oci ja sam se izgubila :shock: :shock: :shock:
Ali postoji problem:Ja sam nova u skoli!UF,KAKO MRZIM TO! :x :x :x Sta mi predlazete???
ma nema sta da se tripujes kao nova si u skoli.to zaboravi i budi onakva kakva jesi.
a sto se tog decka tice..pa mozda ne bi bilo lose da mu das neki mali znak da ti se svidja i onda ce to ici sve samo od sebe :D
 
Trenutno ne, ali i sta ce mi. Mslim to sve sa muvanjem iz sporta, znas vec ono vidis neku pa kazes u ova ima dobru b lju i onda je kao smuvas. Nisam bas zagovornik takvih :wink: veza. Mislim ok. je to imati devojku ( MISLIM HVALA BOGU DA JE OK.) ali kod mene taj prekidac izgleda pali jedino kad mi se neko bas ono svidi ( love :idea: ), a to nikako da se desi. :)
 

Back
Top