Da li ima vise "ludaka" ili "normalnih"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
whocares.jpg
 
A tek na Voždovcu ! :roll: Mati moja ,šta tek ovi rade! A ja svaki dan moram da prolazim pored njih , a oni za mnom viču:eno je ona što je pala sa Venere...a, ja se elegantno okrenem i kažem:e,ako sam ja sa Venere, vi ste pali sa Marsa...ma, ludilo od normalnih sa Voždovca! Ko ima petlju da dođe i proveri? :lol: :lol: :lol:
 
Zavisi sta smatras normalnim a sta ludim.

Ja licno mislim da ima vise ludaka. Mozes da proveris koliko ljudi redovno posecuje svog psihijatra. I videces da je taj broj jako mali. Oni koji odlaze da resavaju svoje probleme su normalni ( svatili su da imaju problem i pokusavaju da ga rese ) Mnogo je vise ludaka "napolju" oko nas koji su ludi a toga nisu ni svestni. Biti lud ne podrazumeva iskljucivo asocijalno ponasanje, divljanje i slicne stvari zbog kojih dolazi milicija i ludacka kola iz laze. Biti lud moze i neko ko se na izgled sasvim normalno ponasa. On moze imati ko zna kakve psihicke smetnje i patiti ko zna od kog poremecaja. Imas gomile likova koji pate od raznih fobija, manija, edipovog i drugih kompleksa. Imas gomile depresivnih i anaksioznih ljudi.

Inace apsolutno normalna osoba ni ne postoji. Moze se samo govoriti o tome koliko je ko pukao sa mozgom.
 
Astrodita:
A tek na Voždovcu ! :roll: Mati moja ,šta tek ovi rade! A ja svaki dan moram da prolazim pored njih , a oni za mnom viču:eno je ona što je pala sa Venere...a, ja se elegantno okrenem i kažem:e,ako sam ja sa Venere, vi ste pali sa Marsa...ma, ludilo od normalnih sa Voždovca! Ko ima petlju da dođe i proveri? :lol: :lol: :lol:

na Vozdovcu je ludilo normalno, odavno... :lol:

kad se setim zaista normalnih ljudi koji su se upropastili pokusavajuci da se uklope u ovdasnji prosek... :roll:
 
Astrodita:
A tek na Voždovcu ! :roll: Mati moja ,šta tek ovi rade! A ja svaki dan moram da prolazim pored njih , a oni za mnom viču:eno je ona što je pala sa Venere...a, ja se elegantno okrenem i kažem:e,ako sam ja sa Venere, vi ste pali sa Marsa...ma, ludilo od normalnih sa Voždovca! Ko ima petlju da dođe i proveri? :lol: :lol: :lol:
Sinoc bejah na Vozdovcu ali mi niko nije rekao da sam pao sa neke planete :D...
 
Ja, pak, mislim da vise ima "normalnih", samo da ludaci i budale vise upadaju u oci. Oni delaju stalno.
Onaj koli se ponasa kolik toliko normalno, samo prodje, gleda svoja posla, ili "ne daj Boze" nekom nesto pomogne ne upada u oci.


Ili ovaj poslednji ipak upada u oci jer je postalo tako nenormalno nekome nesto pomoci bez razloga i ne ocekivati neku korist.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top