Quantcast

Da li ide na pola ono sto se tako ne moze prepoloviti?

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.713
Zanima me sledeca stvar. Muz i zena zive, stvaraju nekih otprilike 10 godina. U tih 10 godina muz doprinese u tu zajednicu npr. 70%, a zena 30%. A kada se razvode dele sve na pola.:shock:

Pa me zanima da li je posteno od neke tamo zene ili cak muza da uzima pola, a sam/a zna da nije to tako?

Mislim kako moze od nekog s kim je ziveo toliko vremena, kako moze imati obraza bez imalo blama traziti pola od te osobe, a zna da je uneo/la svega 30 %???

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.713
Ne deli se na pola. Ali često se tako dogovore da ne bi bilo veštačenja,
tripova, ovo ono.
Ali ima tu fora, odgajanje dece i biti domaćica se računa slično kao i zaposlenje itd.
Ma opširna je tema, i nije za LJiS.
Ok sve se slazem, ali majku mu kako kad je muske imovine vise onda ide na pola,a kad je zenske vise onda se vestaci.

Vrlo interesantno.

didy_yu

Aktivan član
Poruka
1.756
Zanima me sledeca stvar. Muz i zena zive, stvaraju nekih otprilike 10 godina. U tih 10 godina muz doprinese u tu zajednicu npr. 70%, a zena 30%. A kada se razvode dele sve na pola.:shock:

Pa me zanima da li je posteno od neke tamo zene ili cak muza da uzima pola, a sam/a zna da nije to tako?

Mislim kako moze od nekog s kim je ziveo toliko vremena, kako moze imati obraza bez imalo blama traziti pola od te osobe, a zna da je uneo/la svega 30 %???
Kako napravi ti taj procenat od 70% i 30% ?

Poruka
13.206
Ima tu istine, žene su obično za'ebanije što se imovine tiče,
vole da iskoriste svaku šansu, što je pametno.
Tako i moji kad' su se razdvajali, kevi stalo do toga kome šta,
oca bolelo uvo, samo nek' se podeli otprilike. :)
To nam je u dnk, mislim da ono XX ili XY utiče.
Meni to možda znači da smo mmi muškarci romantičniji pa nam nije
više bitno ništa kad' nema ljubavi. :lol:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.