Da li i u realnom životu imate hrabrosti postavljati pitanja kao na društvenim mrežama?

Često sam u prilici da pročitam nečija pitanja, komentare za koje bi u realnom životu mogla da sledi i tužba. Je l sakrivanje iza monitora zaista daje toliku hrabrost da ne razmišljate o primerenosti postavljenog pitanja ili komentara? Ko od vas tako komunicira i u svakodnevnom , realnom životu?
Hej nije stvar realnosti nego kućnog vaspitanja. Ovde je malo to relaksirano jer smo sakriveni iza avatara. Ovde možeš i crnac da budeš.

Često sam u prilici da pročitam nečija pitanja, komentare za koje bi u realnom životu mogla da sledi i tužba. Je l sakrivanje iza monitora zaista daje toliku hrabrost da ne razmišljate o primerenosti postavljenog pitanja ili komentara? Ko od vas tako komunicira i u svakodnevnom , realnom životu?

Ја се трудим да такав будем и у стварном животу. Често не успевам али ми то свакако јесте намера.

Ukinula bih ove reakcije i one reputacije.
Za 1 reputaciju si morao da sakupuš dosta poena, zavisilo je od broja reputacija koje ima član koji ti daje reputaciju.
U toku dana /24h/ imalo se pravo na dodelu 15 reputacija i 1 po članu.
Ovo sada su igre bez granica :lol:

Ukinula bih i brojač postova.

Pisali bi opuštenije i iz ljubavi.
Forum je pre bio bolji u svakom pogledu.

Овде не могу да будем кретен све и да хоћу јер се са многима знам и приватно. :mrgreen:
Mene ne znaš privatno, al slobodno budi kreten 🤣 takvi su zanimljiviji od onih neprirodno uglađenih 😉

Mene ne znaš privatno, al slobodno budi kreten 🤣 takvi su zanimljiviji od onih neprirodno uglađenih 😉
I ja više volim direktno i spontano od izveštačene uglađenosti. Takva sam i u životu.
Na forumu ne poznajem nikoga lično, ni preko privatnih prepiski, prepoznajem nekoliko članova sa drugih mesta gde smo nekada pisali.

Forum je pre bio bolji u svakom pogledu.
Nekada su forumi bili sa obiljnijim temama.
Nije bilo c/p, teme su bile inspirativne većinom edukativne, iako nije bilo forumskih alata kao sada.
Trebalo je ručno praviti tag za bold, yt, postavljanje slike...
Komunikacija je bila drugačija.
Ljudi su imali drugačija interesovanja.
Politike, religije i seksualnih perverzija nije bilo.

Nekada su forumi bili sa obiljnijim temama.
Nije bilo c/p, teme su bile inspirativne većinom edukativne, iako nije bilo forumskih alata kao sada.
Trebalo je ručno praviti tag za bold, yt, postavljanje slike...
Komunikacija je bila drugačija.
Ljudi su imali drugačija interesovanja.
Politike, religije i seksualnih perverzija nije bilo.
I putovali ste po sedam dana na neku temu, preko kanjona, preko sedam šuma, potoka, rijeka i oceana :D
Ubijali usput vukove i druge opasne životinje.

Uvijek je bolje ono čega više nema nego ono što sada živimo. U svemu. Valjda xd

I putovali ste po sedam dana na neku temu, preko kanjona, preko sedam šuma, potoka, rijeka i oceana :D
Ubijali usput vukove i druge opasne životinje.

Uvijek je bolje ono čega više nema nego ono što sada živimo. U svemu. Valjda xd
Ma ispucali sve teme i dojadili jedni drugima pa im novi ljudi krivi što nije više zabavno.;)

Kakav odgovor očekuješ na ovo?
Ti si jedna od onih sa kojima nemam dodirnih tačaka kad je humor u pitanju. Pretvrda si po mom mišljenju. Ovo je bila čista zajjebancija.
I meni se ne obraćaj tim kurčeviim stavom, idi pleti čarape ako nemaš živaca za forum.

Ti si jedna od onih sa kojima nemam dodirnih tačaka kad je humor u pitanju. Pretvrda si po mom mišljenju. Ovo je bila čista zajjebancija.
I meni se ne obraćaj tim kurčeviim stavom, idi pleti čarape ako nemaš živaca za forum.
Vidiš, to je reciprocitet.
Tvoj humor je selektivan.Viđala sam te u različitim situacijama.
Nisam ti se obratila ' kurčevitim stavom', naprotiv.
Sada ću: odjebi!

Vidiš, to je reciprocitet.
Tvoj humor je selektivan.Viđala sam te u različitim situacijama.
Nisam ti se obratila ' kurčevitim stavom', naprotiv.
Sada ću: odjebi!
Vidiš, to nije kurčeviti već stav nevaspitane alapače zavidne na mlađe. Možeš me roditi po godinama, srami se! :D

Back