Da li građani Srbije žele integraciju sa Srpskom?!

Da li građani Srbije žele ujedinjenje sa Srpskom?

  • DA, pod svaku cenu.

    glasova: 12 41,4%
  • NE, nikako, ni mirnim putem.

    glasova: 9 31,0%
  • DA, ako može bez novog rata.

    glasova: 7 24,1%
  • NE, ako bi to značilo novi rat i probleme za Srbiju.

    glasova: 3 10,3%

  • Ukupno glasova
    29
Види `вако ...
Пуна Босна "Србијанаца", од прецедника (само што се власт преноси са кољена на кољено, у СРБ хвала богу још није тренд) до начелника полиције који је у згради заузео све подрумске просторије да кисели купус, а да оставиш бицикло не може - мазнуће ка`е неко коју главицу ... :mrgreen:
Jeste, puna Bosna Srba iz Srbije i pravoslavaca i muslimana koje su Turci tamo naselili, da bi nam sada ti pravoslavni Srbi govorili da mi iz Srbije ne valjamo koji smo se sami oslobodili Turaka.
Beži bre .
 
Jeste, puna Bosna Srba iz Srbije i pravoslavaca i muslimana koje su Turci tamo naselili, da bi nam sada ti pravoslavni Srbi govorili da mi iz Srbije ne valjamo koji smo se sami oslobodili Turaka.
Beži bre .

Хехехехе, па и сад говоре како су само у Републици Српској српске патриоте Додик и др а у Београду "ћућа" а без Београда не могу ништа.
 
Puna i srbija tih srba iz bosne, pa je i vlasti i narodu sve jedno, a tim srbima dobro jer imaju granicu za muvanje.
Tako da verujem da srbi iz srpske ne bi hteli ujedinjenje srbije i srpske....naravno ne mislim svi, ali njen "establisment"
uostalom kao i ovi iz krajine sa dvojnim pasosima....u srbiji pljackaju, a kuci idu da budu posteni i vidjeni gradjani...
 
Puna i srbija tih srba iz bosne, pa je i vlasti i narodu sve jedno, a tim srbima dobro jer imaju granicu za muvanje.
Tako da verujem da srbi iz srpske ne bi hteli ujedinjenje srbije i srpske....naravno ne mislim svi, ali njen "establisment"
uostalom kao i ovi iz krajine sa dvojnim pasosima.......

Мислиш да не би пристали "да се утопе у Србију" и да им је статус такав као например Шумадија, без политике аутономије Републике Српске, макар ко Војводина? Можда би чак захтевали да остане Република Српска у Федерацији или конфедерацији са Србијом? Можда би то изазвало додатна питања па кад може Српска бити Република зашто не и Војводина? Можда би то имало последице на политичке односе унутар Србије?
 
Jeste, puna Bosna Srba iz Srbije i pravoslavaca i muslimana koje su Turci tamo naselili, da bi nam sada ti pravoslavni Srbi govorili da mi iz Srbije ne valjamo koji smo se sami oslobodili Turaka.
Beži bre .
Ко те дирао, па кмечиш. Имена - да ријешимо то. Тај комшија из Зенице, како се зове ....? :D
 
Хехехехе, па и сад говоре како су само у Републици Српској српске патриоте Додик и др а у Београду "ћућа" а без Београда не могу ништа.
Jos jedan Poturak dosao da sejes mrznju medju Srbima iz Srbije i RS?

pa da su se se pitali Srbi iz Srbije, Srbi u RS bi odavno bili integrisani i poturceni .
Srecom nisu imali Milosevica vec drzavnike.
 
Позитивно ме изненађује да анкета показује да за сада има више оних који су против него за.
dodik-7.jpg
 
Zato sto je postala ozbiljan problem Evropi i svetu i oni bi je sveli na meru da vise nikada ne moze a nikim da ratuje.
Мала држава која стално ратује сигурно не може бити много подржана нити популарна у Европи и свету.

Иначе, видим да су "патриоте" ипак однеле превагу тако да је сада више гласало за сједињење.
 

Back
Top