Quantcast

Da li građani Srbije žele integraciju sa Srpskom?!

Da li građani Srbije žele ujedinjenje sa Srpskom?

• DA, pod svaku cenu.

glasova: 12 41,4%
  • NE, nikako, ni mirnim putem.

glasova: 9 31,0%
  • DA, ako može bez novog rata.

glasova: 7 24,1%
  • NE, ako bi to značilo novi rat i probleme za Srbiju.

glasova: 3 10,3%

• Ukupno glasova
    29

MOST6

Veoma poznat
Poruka
12.700
Srbi u godinama pred nama moraju da definišu svoj nacionalni interes, da dođe do homogenizacije i integracije Srbije i Republike Srpske!

Izjavio je ovo u više navrata predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik, koji će ubrzo da pređe na poziciju srpskog člana Predsjedništva BiH, te dodao da je za njega “ključna riječ integracija”.

-Mislim na integraciju srpskog naroda u svakom pogledu, u državotvornom, ali i na integraciju u smislu naših vrijednosti – svuda gdje žive Srbi. Treba doći do svake srpske zajednice, gdje god da se ona nalazi, kako bismo se integrisali u tim vrijednostima i ojačali naš identitet – rekao je Dodik.

Poznato je da predsjednik Srpske već godinama snažno podržava ideju o ujedinjenju Srbije i Srpske, ali i dijela Kosova i Metohije, kako je u jednom intervjuu i označio markerom na nacrtanoj karti. Takođe, poznato je i da bi većina stanovnika Srpske podržala integraciju sa Srbijom, ali kada je riječ o građanima Srbije i njihovom odnosu prema Srpskoj i njenom stanovništvu sagovornici SrpskaCafe-a su nešto oprezniji.

Nastavak na linku

http://srpskacafe.com/2019/02/da-li-gradjani-srbije-zele-integraciju-sa-republikom-srpskom/Pogledajte prilog 617850Pogledajte prilog 617850

:eek: Joj, kakva nakaradna karta! Izgleda kao bogomoljka. :lol:

Nego, gdje nestade Kosovo s karte? To sliči na buduću kompromisnu Srbiju. Srpska za Kosovo.

a bre Milun

Elita
Poruka
19.316
Srbi u godinama pred nama moraju da definišu svoj nacionalni interes, da dođe do homogenizacije i integracije Srbije i Republike Srpske!

Izjavio je ovo u više navrata predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik, koji će ubrzo da pređe na poziciju srpskog člana Predsjedništva BiH, te dodao da je za njega “ključna riječ integracija”.

-Mislim na integraciju srpskog naroda u svakom pogledu, u državotvornom, ali i na integraciju u smislu naših vrijednosti – svuda gdje žive Srbi. Treba doći do svake srpske zajednice, gdje god da se ona nalazi, kako bismo se integrisali u tim vrijednostima i ojačali naš identitet – rekao je Dodik.

Poznato je da predsjednik Srpske već godinama snažno podržava ideju o ujedinjenju Srbije i Srpske, ali i dijela Kosova i Metohije, kako je u jednom intervjuu i označio markerom na nacrtanoj karti. Takođe, poznato je i da bi većina stanovnika Srpske podržala integraciju sa Srbijom, ali kada je riječ o građanima Srbije i njihovom odnosu prema Srpskoj i njenom stanovništvu sagovornici SrpskaCafe-a su nešto oprezniji.

Nastavak na linku

http://srpskacafe.com/2019/02/da-li-gradjani-srbije-zele-integraciju-sa-republikom-srpskom/

nema potrebe...........RS-bosanci su vec 15 godina integrisani u najvise politicke institucije u Begradu,
To je zavrsen proces...............a za ovce....pardon, narod, svejedno...........on moze i bez ujedinjenja.

nonaligned

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.102
Skeptičan sam.Previše su Srbi u Srbiji moralno posrnuli.Lutaju ko guske kroz maglu.Bez ikakvog cilja.Neću da glasam.Nisam Srbin iz Srbije.Radije ću da gledam kako tema pada na drugu treću stranu.U zaborav.Verovaću u nešto bolje kada ova i slične teme budu zalepljene na vrh.
Pa zar si zaboravio moju temu koja je dugo bila na vrhu :mrgreen:

Slazem se sa tobom da smo posrnuli.
Nikakav cilj nemamo.

Poruka
19.361
Pa zar si zaboravio moju temu koja je dugo bila na vrhu :mrgreen:

Slazem se sa tobom da smo posrnuli.
Nikakav cilj nemamo.
2wrdq9g.jpg

Poruka
19.361
Ne, hvala. Puna Srbija Bosanaca od predsednika preko ministara u vladi do pandura na ulici. Komšija Srbin iz Zenice, doselio se za vreme rata ovamo i soli nam pamet na stanarskom veću da mi Srbijanci ništa ne valjamo kad nije po njegovom.
Kad bolje razmislim i predsednik nam izbosne Vučić svako malo govori da narod Srbije nevalja.

Vucic iz Cipuljica kod Bugojna
Seselj iz BiH
Tadic iz BIH
Draskovic iz BIH
Dindic iz BiH

Trenutna 3 ministra u vladi Srbije su iz BIH : Ненад Поповић,

Нела Кубуровић

\

missortr

Domaćin
Poruka
3.264
Ne, hvala. Puna Srbija Bosanaca od predsednika preko ministara u vladi do pandura na ulici. Komšija Srbin iz Zenice, doselio se za vreme rata ovamo i soli nam pamet na stanarskom veću da mi Srbijanci ništa ne valjamo kad nije po njegovom.
Kad bolje razmislim i predsednik nam izbosne Vučić svako malo govori da narod Srbije nevalja.
Види `вако ...
Пуна Босна "Србијанаца", од прецедника (само што се власт преноси са кољена на кољено, у СРБ хвала богу још није тренд) до начелника полиције који је у згради заузео све подрумске просторије да кисели купус, а да оставиш бицикло не може - мазнуће ка`е неко коју главицу ... :mrgreen:

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
14.209
Види `вако ...
Пуна Босна "Србијанаца", од прецедника (само што се власт преноси са кољена на кољено, у СРБ хвала богу још није тренд) до начелника полиције који је у згради заузео све подрумске просторије да кисели купус, а да оставиш бицикло не може - мазнуће ка`е неко коју главицу ... :mrgreen:
Poterali iz Srbije i uvali nama svoje muslimančuge da se mi ovde dr,kamo sa njima.
Mi se isklali živi sa tom stokom,na kraju očistili se koliko je god moguće a ovi neće sa nami.Treba gedzovanima zabiti šaharu pred Drinu pa nek se češu po dlakavom čelu.

dragan10

Veoma poznat
Poruka
14.095
dzegi koji ti je ovo avatar 1002?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.