Da li gledate Utisak nedelje?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
saska.bg:
Meni je ta emisija jedina nada da nismo skroz propali! Da li ce proci vreme mediokriteta,Pink-ovisnika,i ostalog mulja koji se natalozio u Srbiji u zadnjih,za takve plodnih godina?


Mislim da je ideja za emisiju dobra, ali je voditeljka uzas, i vizuelno i retoricki, i cini mi se da nije ni malo neutralna, kada su politicke teme u pitanju. Izbor gostiju joj je, najcesce, jednostran, pa se isti utrkuju ko ce vise drugom da se "uvuku", sto emisiju cini dosadnom, jer se gosti, obicno slazu oko svake teme.
Zakljucak: Upropascena jedna dobra ideja, na jednoj dobroj televiziji.
 
utisak nedelje je sasvim solidna emisija ali mi se Olja totalno ne svidja( od njenog izgleda preko nacina vodjenja razgovora pa sve do odnosa prema gostima , ne daj boze da su drugacijeg misljenja od nje ). a sto se tice mediokriteta njih ce uvek biti i to u ogromnom broju.
 

Koliko znam, emisija postoji nekih 13 godina. Gledao sam još dok je bila na StudijuB. Svaku, recimo, treću emisiju. Sinoć sam gledao Utisak, gosti su bili Eva Ras, Moma Rajin i Zoran Živković. Glupa kombinacija gostiju, u nedelji koja je, pre svega , bila puna političkih dešavanja. Delovalo mi je malo izlizano.
Što se same emisije tiče, u početku mi je Olja delovala antipatično, nevaspitano, sa kreveljenjima i nepoštovanjem gostiju i gledalaca. Sada je to dovela u red, ali nema prave goste za pravu temu. Ljudi koji se javljaju, su redovni pacijenti na svim radio stanicama u kontakt emisijama.
 
Odgledam, tačnije odslušam ponekad, svih ovih godina. Bila je zanimljiva na početku, kao nešto novo, nešto što je davalo drugačiji osvrt na dnevne događaje u odnosu na klasične vesti, ali izgleda da je Olja izgubila početni zamah odavno. Ili sada nedovoljno pažnje i vremena posvećuje pripremi emisije. Izboru tema. Izboru gostiju. A i dalje je samo drska, a ne provokativna sa svojim 'upadicama', ne mogu da ih nazovem pitanjima.
 
Gledam emisiju oduvek.
Fenomenalna je!
Jedina emisija pored Kulturnog nokauta i Glamurame koju vredi pogledati.
Jedina zamerka mi je sto vremenom gubi svoju ostrinu, ali to je valjda vezano za Oljine godine i zivotno iskustvo.
Kada bi u Srbiji bilo vise ljudi koji su hrabri da budu ono sto jesu i da kazu ono sto misle...
 
Petka:
Gledam emisiju oduvek.
Fenomenalna je!
Jedina emisija pored Kulturnog nokauta i Glamurame koju vredi pogledati.
Jedina zamerka mi je sto vremenom gubi svoju ostrinu, ali to je valjda vezano za Oljine godine i zivotno iskustvo.
Kada bi u Srbiji bilo vise ljudi koji su hrabri da budu ono sto jesu i da kazu ono sto misle...
.... onda ovo vise ne bi bila srbija.
ovde te i najblizi mrze kad im kazes svoje misljenje.
valjda je ok biti licemer, misliti u sebi jedno a smeskati se kao sve je ok.

a odogovor na temu-da, gledam, ne redovno ali gledam.
 
saska.bg:
Meni je ta emisija jedina nada da nismo skroz propali! Da li ce proci vreme mediokriteta,Pink-ovisnika,i ostalog mulja koji se natalozio u Srbiji u zadnjih,za takve plodnih godina?

emisija koja stvarno daje neki presek i mozda nadu je PESCANIK na radiju B92.
mnogi je ne vole jer je surova ali zivot jeste takav, narocito na balkanu

znam da je tema Tv ali eto...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top