Da li ga obozavate, volite, mrzite ili ste ravnodusni prema liku i djelu Novaka Djokovica

Da li gotivite Novaka Djokovica

• Ukupno glasova
    34
Rafa je dete u odnosu na pomenute. Novak prefekt, Federer je neki namćor.
Rafa je privukao mnogo zena da prate tenis, u mladjim danima.
Federera vole muskarci, die hard teniski fanovi.
Nadal je privukao neke casual fanove u tenis, posebno iz grupe zena.
Jedan od razloga tolikog hejta koje je Nadal dobijao od regularnih teniskih fanova na pocetku karijere je i taj sukob polova.
Da je Nadal znao bolje engleski, i da prirodno nije introvertan tip, bio bi mozda na nivou popularnosti Mesija i Ronalda.
Izrazit potencijala u marketinskom smislu ovako spolja, on je sigurno ostao kratak za bar 100+ miliona u zivotu, samo zato sto ocigledno nije bas tip koji veli da se egzibicionise po javnosti.

vise puta sam ovde na forumu izneo svoje misljenje o njemu...

Pogledajte prilog 1560357

isto vazi i za onog drugog magarca ... Jokica!

ni o kome ko podrzava Vucica ne mogu da imam bolje misljenje od toga, pa makar bio i najbolji na svetu u cemu god!

Вучића подржава УСА

Ти се дивиш УСА ....

Ти си против Вужића ....

WTF ?

Nisam se ni šeicima klanjala, pa su pričali sa mnom ka sa čovekom.
Šta taj Novak radi? Obnovi neku svetinju, čoveče, pare se u grob ne nose!
Nije lepo to sto si napisala. Novak je toliko novca donirao vec. Za obrazovne programe za decu, za poplave, za pozare u Grckoj, ko zna koliko je novca dao u humanitarne svrhe, to su milioni evra u pitanju.

Evo jedan zanimljiv klip na ovu temu

Novaka volim, a Srđan me inspiriše.
to te u ovom stilu inspirise?

Unbenannt.JPG

:mrgreen:

Велики шампион, човјек са пуно врлина, велики родољуб, хуманиста и људска величина. И најбољи репрезент своје земље и нашег народа. Својим достигнућима инспирише милионе људи, човјек којем показује поштовање и дивљење неколико милијарди становника ове планете.

Наравно, у свакој нацији постоје паћеници, недовршени људи који ништа у животу нису постигли и који малициозним коментарима на рачун оних који су нешто постигли, а ту ће на удару бити они најуспјешнији, "хране" неке властите фрустрације и лијече своје комплексе.

Тако ће и Новака пропратити пакосним објавама зачињеним поганлуком или простаклуком, детектоваће неке "гријехе", мане Новаку или члановима породице, неки ће дати и неку своју "експертизу" како не цијене његово понашање, или дубокоумно провући како ето "србује", као да је њихово мишљење иком важно. Неки по антисрпским порталима ће обавезно провући да једино што зна јесте да удара лоптицу. Зна и течно збори пет страних језика + још шест у мјери да одговара на нека питања, а ти који га прекоравају ни са српским не стоји добро.
Но не мари, превише је Новак велики да би му нашкодили зли језици ситних и пакосних душа.

Nekada sam navijao za njega, dok sam pratio tenis, dok nije poceo da preteruje sa nekim sektaskim veganstvom.

Sto se tice njegovog oca i strica, izrazito, ali izrazito negativne pojave u drustvu i sportu.

Jako je tesko balansirati izmedju takve sirovine od oca, i kulturnog postovanja sporta, tako da je u tom smislu uvek bio u zajebanoj situaciji.

Sto se tice uzasnih sportskih komentatora tenisa po Srbiji, pa nije on kriv sto toliko zele da mu se uvlace, to je vise strukovna stvar sa nasim sportskim komentatorima, zato sam odavno i prestao da ih slusam.
U susednom mestu poznati kriminalac i ubica napravi kuću i za sebe i svoje telohranitelje.Svim seljacima koji su imali njive oko tog imanja,naredi da mu prodaju zemlju ili da uzgajaju samo niske biljke,kako bi telohranitelji mogli da vide potencijalnu opasnost.
Sledeći put ,sa tim istim ubicom i kriminalcem dolazi Srdjan Đoković,kupuje zemlju od uplašenih seljaka i pravi vilu odmah pored ubice.
Nije mi jasna ta veza nikako,ali očito postoji.
Svaka čast Novaku na uspesima,ali matori je goovno najobičnije.

Poštujem Noleta, simpatičan mi je, ima neke principe kojih se ne odrice i to je jako pozitivno. Posebno cenim što je odbio da reklamira kladionice. Go Nolo, go!
Zašto bi obnavljao svetinje, pored toliko zdravstvenih ustanova koje vape za donacijama ( i koje je donirao), a takodje je donirao i kad su bile poplave i druge prirodne katastrofe.
Ali sve u svemu, ne razumem nikako naše ljude koji ga pljuju, isto kao što ne razumem ljude koji ga uzdižu do nivoa božanstva.

Велико поштовање. Учинио је више за Србију него многи. Замисли како је лепо кад у свету кажу, вау Срби су Никола Тесла, Јокић, Ђоковић. Мала земља али велики људи.
Mislim da veličamo pogrešne ljude, zato smo i mali. Bitna nam je popularnost, moć, novac. To su potpuno nebitne vrednosti.

Ja u Djokovicu vidim inspiraciju a vi
Screenshot_20240604-234522_X.jpg

Pretnju koju govori vecina muskih,balkanski zadrti mentalitet genetski od tate i strica.Mogu misliti kakav je privatno i šta žena trpi psiholoski.Na zalost ovo je uobicajena recenica u mnogim zajednicama gde je strah od oca,muza,brata,dede ili koje god musko da je takvo dominantan.
Ovo deluje da je pravi on koji se pojavi kad medijsko marketinška priprema nije ukljucena,kad se vidi sustinski kakav je zaista.

Muski nasilni ga pravdaju jer vide sebe u njemu te su srecni sto je i on takav,zenski svet istraumiran takvim nasiljem ga pravda jer nema ko da im pomogne pri izlasku iz istog.

Ovo je rekao u meču a briše se kao isecak brzinom svetlosti uz prigodan tekst
jer pravi on ne sme u javnost vec imidž,marketing,poziranje za medije,posao da zaradi još više keša na nacin kojim cuva medijsku sliku o sebi.

Poslednja izmena:

Back